Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Pieejama jauna mobilā lietotne “Riga Card”

Redakcija
Redakcija

Šodien, 24. aprīlī laista klajā jauna mobilā lietotne “Riga Card”, ar kuru turpmākbūs iespējams veikt norēķinus par autostāvvietu pakalpojumiem “Rīgas satiksmes” autostāvvietās, aplūkot sabiedriskā transporta kustības sarakstus un grafikus, kā arī apmaksāt iebraukšanas maksu Jūrmalā.

Lietotne “Riga Card” paredzēta “iOS” un “Android” operētājsistēmām un bezmaksas lejupielādējama “AppStore” un “Google Play”.

Atgādinām, ka, veicot apmaksu par autostāvvietu pakalpojumiem, “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem par automašīnas novietošanu B, C un D zonās tiek piemērota 20% atlaide no pamattarifa, “Rīdzinieka karti” iespējams piesaistīt savam “Riga Card” lietotnes kontam. Vairāk informācijas par “Riga Card” lietotni var uzzināt interneta mājaslapā Riga Card lv

Informējam, ka, lai autostāvvietu kontrolieris redzētu, ka apmaksa ir veikta ar “Riga Card” aplikāciju, aicinām uz transportlīdzekļa priekšējā stikla uzlīmēt “Riga Card” uzlīmi, ko bezmaksas iespējams saņemt visos “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros, pie autostāvvietu kontrolieriem, kā arī “Narvesen” tirdzniecības vietāsRīgā.
Turpinās darbība pie lietotnes “Riga Card” pilnveidošanas, plānots, ka tajā drīzumā būs iespējams apskatīt “Rīgas satiksmes” autostāvvietu pēcapmaksas rēķinus un veikt to apmaksu.