Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Foto: Latvijas iedzīvotājus priecē RAF "Latvija" mikroautobusu salidojums

Šorīt jau agri uz startu Rīgā, AB dambī pulcējās RAF "Latvija" mikroautobusi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas. Pārstāvēto modeļu klāsts bija ļoti plašs – RAF-977, RAF-2203, RAF 976 un RAF-22038 dažādās modifikācijās. Šī gada salidojuma formāts ir fotoorientēšanās un regularitātes sacensības ‘RAF REUNION RALLY 2016’, kuru maršruts Rīga-Ogre-Jelgava-Rīga ietver centrālās ar RAF vēsturi saistītās vietas – RAF eksperimentālo rūpnīcu Sarkandaugavā (Rīga), Ogres OSC centru, Jelgavas RAF industriālo parku, kur atrodas RAF Vintage muzejs, Rīgas motormuzeju un daudz ko citu.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv