Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Lai nestāvētu rindā, par iebraukšanu Jūrmalā var samaksāt ar SMS vai izmantojot aplikāciju

Redakcija
Redakcija

No sestdienas, 1. aprīļa, stājas spēkā iebraukšanas maksa Jūrmalā, kas sākot ar šo gadu skars ne vien auto, bet arī motociklu vadītājus. Lai rindas pie maksas automātiem tādējādi nepalielinātos vēl vairāk, iedzīvotāji par iebraukšanu Jūrmalā vararī samaksāt, izmantojotsms vai mobilo aplikāciju.

“Jūrmalas dome ar šo sezonu ir modernizējusi caurlaižu sistēmu, ieviešot elektroniskās iebraukšanas kartes pilsētā, un tas vērtējams pozitīvi. Taču, lai mazinātu rindas pie iebraukšanas – būtiskākais ir maksājumu veids, kādu cilvēki izvēlas,” skaidro “Mobilly” izpilddirektors Ģirts Slaviņš, “Lai izvairītos no sastrēguma pie iebraukšanas Jūrmalāun rindas brīvdienās izzustu, jāmainās cilvēku paradumiem, jo tehnoloģiskās iespējas mobilajiem maksājumiem ir nodrošinātas.” Kā zināms, drīzumā tiek solīts arī caurlaižu iegādes automātus aprīkot ar tehnisku papildinājumu, kas autovadītājam, iegādājoties caurlaidi, prasīs ievadīt automašīnas numurs.

Pērn no vairāk nekā 912 tūkst. vienreizējām caurlaidēm 130 tūkst. jeb nepilni 15% pērn iegādāti, izmantojot mobilo aplikāciju “Mobilly”. Salīdzinot ar gadu iepriekš, šādi pārdoto caurlaižu skaita pieaugums bijis pat 37%. No tām 83% tika iegādātas aplikācijā un vien 17% ar SMS palīdzību. Katru gadu šie rādītāji pieaug, jo aizvien vairāk cilvēki novērtē iespēju maksājumus veikt ātrāk, ērtāk un vienkāršāk.

Autovadītājiem, kuri lieto "Mobilly" pakalpojumus, lai norēķinātos, piemēram, par autostāvvietām, šis pakalpojums jau ir zināms, bet tiem, kuri sāks pakalpojuma lietošanu, visērtāk to izdarīt, piezvanot “Mobilly” klientu servisam 1859 vai lejupielādējot aplikāciju.

Pirms iebraukšanas īpaša režīma zonā Jūrmalas teritorijā aplikācijā jāizvēlas zona J un jāspiež START vai arī jānosūta SMS ar tekstu “START atstarpe AUTO atstarpe J” (īsziņas piemērs: START GA5785 J) uz 1859.Pēc veiktās samaksas tiks saņemts apstiprinājums par to.Caurlaides maksu iespējams pievienot arī pie mobilā telefona rēķina.

Lielākais “Mobilly” klientu ieguvums ir ērtais samaksas veids – lai iegūtu caurlaidi, apmaksu var veikt pa ceļam un iebraukt pilsētā bez sastrēgumiem. Vislabāk apmaksu uzticēt blakussēdētājam, vai arī uzsākt samaksu pirms brauciena.Svarīgākais - jāatceras, ka vienreizējā atļauja iebraukšanai Jūrmalā ir derīga vienu stundu pēc iegādes.

Par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā jāmaksā no 1.aprīļa līdz 30.septembrim.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv