Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:335, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 6. aprīlim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem šī būs laba diena, kas sola ne tikai partneru, draugu un domubiedru, bet pat augstāko spēku atbalstu. Pieaugs jūsu dzīves potenciāls, veiksme un darbīgums. Izdosies viss, pie kā šodien pieķersieties. Daudzi darījumu, kā arī arī personīgie jautājumi un problēmas atrsināsies bez sevisķas piepūles, it kā paši no sevis. Bez pūlēm varēsiet sarunāt visu, kas jums nepieciešams. Izmantojiet šo dienu, lai pietuvinātos savam mērķim.
Vakarā sarīkojiet kopīgu izklaides pasākumu ar draugiem vai aizejiet uz kādu klubiņu.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem vēl nav pienācis īstais laiks, lai uzsāktu jaunus projektus vai ieviestu jaunas idejas. Ar to būs mazliet jānogaida. Taču dzīvojiet ar cerību un mīlestību sirdī. Priecājieties par pavasari, putnu dziesmām un smaržīgiem ziediem. Vārdusakot,- baudiet pavasari! Ja kādam padomā iestūrēt laulības ostā, tad šodien ir ideāla diena, lai izteiktu precību piedāvājumu vai saderinātos.
Precētajiem Vēršiem ieteicams sarīkot romantiskas vakariņas, savukārt, neprecētajiem- tikšanos ar mīļoto Ja jums tāda nav, šis vakars ir piemērots, lai iepazītos ar kādu simpātisku personu.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Veiksmīgais zvaigžņu stāvoklis Dvīņiem šodien ļaus izpausties visdažādākajās jomās. Esiet komunikabli, draudzīgi un reakcijā ātri. Vīriešiem- Dvīņiem, kas darbojas izglītības sfērā vai komercijā iespējama veiksme arī finansu lietās. Taču pilnīgi visi Dvīņu zīmes pārstāvji samērā viegli varēs iegūt to, pēc kā tiekušies vai ilgojušies jau kādu laiku. Saskaroties ar nopietnām, problemātiskām situācijām, ņemiet talkā prātu un ieklausieties savā intuīcijā- tā pateiks priekšā, kā pareizi rīkoties.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Jūsu dzīvē šobrīd iespējamas interesantas pārmaiņas. Ja vien izmantosiet īsto mirkli un piedāvājumu. Galavārdu gan šobrīd vēl nesakiet, tomēr jaunās iespējas paturiet prātā. Vienkārši vēl nav īstais brīdis jaunām lietām un darbiem; šobrīd nepieciešams tikt galā ar to, kas uzsākts jau agrāk. Pie kam jūs to labi pārzināt, tiekat galā un pat varat sniegt kādam savu padomu.
Šī ir laba diena radošām izpausmēm, mācībām, attiecību stiprināšanai. Tieši tāpēc vakaru veltiet savam mīļotajam cilvēkam.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām labvēlīga diena, lai bez sevišķas piepūles paveiktu visu, kas jums uz šo brīdi šķiet svarīgs.Jūsu enerģija, kas tā vien kūsā, pārņems arī apkārt esošos cilvēkus, liks viņiem priecāties un vairos optimismu. Esiet izlēmīgi un mērķtiecīgi- tādējādi sasniegsiet visoptimālākos rezultātus.
Izmantojiet šo dienu arī, lai iegūtu labvēlību no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Iespējams, jums ir kāds sirdsāķitis, par kuru jau sen klusībā sapņojat. Tad nu beidzot ir laiks ķerties vērsim pie ragiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām laba un veiksmīga diena, tomēr padarītā rezultāts būs atkarīgs no tā, cik ātri spējat reaģēt katrā konkrētā situācijā un prasmes kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Veiksmes gadījumā varēsiet uzlabot savu finansiālo stāvokli. Ja arī kas nesanāk, uztraukties nav pamata. Lielās lietās zaudētājs nebūsiet, bet sīkumi nav svarīgi.
Neparakstiet šodien nekādus svarīgus dokumentus un nepieņemiet būtiskus lēmumus.
Padomājiet par atpūtu: šī diena ir lieliski piemērota ārstniecības profilaksei, atveseļojošām procedūrām, pirts apmeklējumam.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Zvaigznes šodien jums ir labvēlīgas. Varat mierīgi nodarboties ar ikdienas pienākumiem, pievērsties radošām idejām, kā arī risināt globāli svarīgus jautājumus. Izdosies un veiksies pilnīgi visā. Vienīgais, ko nedrīkst- ķerties pie jauniem projektiem un izdarīt lielākus pirkumus. Protams, ikdienā nepieciešamās lietas varat iegādāties, taču izvairieties no pārlieku lieliem tēriņiem.
Vakarā vēlams pievērsties savam hobijam, radošiem meklējumiem un ģimenei.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šī diena ir piemērota atpūtai, izbraukumiem pie dabas vai nelieliem ceļojumiem. Pienācis laiks nomainīt uz kādu brīdi apstākļus. Tas palīdzēs atgūt nedēļas laikā zaudētos spēkus un uzkrāt turpmākajam darbam tik nepieciešamo enerģiju. Ņemiet vērā, ka drīzumā jūs gaida nopietnas pārmaiņas, kas prasīs lielu izturību. Tomēr tas nenozīmē, ka nedrīkstat priecāties un izklaidēties. Neliels burziņš nāks jums pat par labu. Tāpēc vakarā varat droši tikties ar draugiem vai izklaidēties radu lokā.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem laba diena visam, kas saistīts ar fizisko slodzi: sporta nodarbībām, garākām pastaigām, pārgājieniem utt. Ir pienācis laiks padomāt arī par savu personīgo dzīvi un jautājumiem, ar kuriem neesat mierā. Visticamāk gan, ka atslēga uz veiksmi slēpjas jūsos pašos. Esiet emocionālāks un aizrautīgāks, tad gan šķēršļus savā ceļā būs vieglāk pārvarēt, gan arī jūsu talantus ātrāk pamanīs un novērtēs citi cilvēki.
Vakars ir piemērots, lai tiktos ar labiem draugiem- tas noteikti uzlabos jūsu omu..


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem labvēlīga diena. Jūsu pāri malām plūstošā enerģija dos pozitīvu rezultātu un ļaus sasniegt cerēto daudzās lietās. Venēra šobrīd ir labvēlīgi noskaņota pret sievietēm- Mežāžiem, tomēr viņām jāuzmanās no Ūdensvīru un Lauvu zīmēs dzimušajiem. Savukārt vīriešus- Mežāžus šodien iepriecinās kāda ziņa vai jaunums, kas sola nelielas, taču perspektīvas izmaiņas jūsu dzīvē.
Esiet uzmanīgi un piesardzīgi, atrodoties uz ielas vai kādā transporta līdzeklī.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem laba diena darījumiem un radošai darbībai. Sākas atjaunošanās periods. Tas nozīmē- jūs gaida perpektīvas tikšanās, noderīgi sakari vai vērtīgi līgumi, kas palīdzēs iekustināt iestāvējušās lietas, virzīt esošās vai uzsākt jaunas. Tomēr, vai saniegsiet tik daudz, cik esat cerējis, atkarīgs no jūsu tālredzības un diplomātijas prasmēm. Iespējas ir, tikai nepalaidiet tās garām.
Arī personīgo attiecību jomā sākas labāki laiki. Pretējais dzimums kļūs pielaidīgāks, pievērsīs jums vairāk uzmanības un izrādīs savas simpātijas.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm šodien enerģijas netrūks nekam. Taču esiet uzmanīgi. Pārlieku liela emocionalitate nav nemaz tik laba- tā traucē kontrolēt situāciju un pareizi to izvērtēt. Tāpēc nepieņemiet šobrīd nekādus nopietnus lēmumus, sevišķi, ja tiem ir juridisks spēks. Labāk vēlreiz visu apsveriet, pārdomājiet, izvērtējiet, pārrunājiet.
Ir vērts pievērsties garīgi un emocionāli bagātinošai literatūrai, kas ne tikai spēs izdaiļot jūsu iekšējo pasauli, bet arī kļūs par vairogu smagos brīžos.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv