Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:128, Did:0, useCase: 3

Ātrā trīsdienu diēta- nekaitīga un efektīva

Šajā ērtajā un ātrajā mazkaloriju diētā (apmēram 900 kkal dienā) produkti ir labi sabalansēti, tieši tāpēc ātro trīsdienu diētu ir samērā viegli izturēt. Diēta jāievēro tikai 3 dienas, pēc tam jātaisa vismaz četru dienu pārtraukums, kuru laikā jāēd normāli, taču ne pārmērīgi. Pēc tam diētu atkal var turpināt (saprotams- 3 dienas un atkal pauze)

Ātrās diētas rezultāti ir satriecoši- aptuveni 5 kilogrami 3 dienu laikā, tieši tāpēc šo diētu ietur modeles, kad viņām steidzami jāatbrīvojas no dažiem liekiem kilogramiem..

Ēdienkartes piemērs:

Pirmā diena:

Brokastis. Tēja vai kafija bez cukura, viena šķēle maizes un 2 ēdamkarotes ievārījuma.

Otrās brokastis. 50 g tunča savā sulā, 4 redīsi, šķēle maizes, puse greipfrūta.

Pusdienas. 100 g sutinātas liesas vistas gaļas, 1 tējkarote sojas mērces, 200 ml vārītu zaļo pupiņu, 100 ml vārītu rīvētu biešu, 1 kraukšķīgā galete.

Pirms miega: viens ābols.

Otrā diena:

Brokastis. Tase melnas kafijas vai tējas bez cukura, mīksti vārīta ola (vai omlete no vienas olas), šķēle rupjmaizes.

Otrās brokastis. 100 ml vājpiena biezpiena, 4 redīsi, dilles, banāns un 5 sausie krekeri.

Pusdienas. 100 ml svaigi rīvētu burkānu, 100 ml vārītu brokoļu, šķēle rupjmaizes.

Pirms miega: glāze tējas un divas žāvētas melnās plūmes.

Trešā diena

Brokastis.. Nesaldināta tēja vai kafija, 5 sausie krekeri, šķēle maizes.

Otrās brokastis. Viena vārīta ola, 4 redīsi, viens ābols, viens svaigs gurķis.

Pusdienas. 100 ml vārītu sarīvētu biešu, 50 g tunča savā sulā (tunci var aizstāta ar 150 g vārītas vistas bez ādas), 1 kraukšķīgā galete.

Pirms miega: viens ābols.

Ātro trīsdienu diētu drīkst ievērot ilgāku laiku, kamēr sasniegsiet rezultātu, kas jūs apmierina. Vienus augļus un dārzeņus šajā diētā var aizstāt ar citiem, līdzvērtīgiem pēc to kaloritātes. Tādējādi jūsu uzturs būs daudzveidīgāks, līdz ar to jums būs vieglāk pārciest ierobežojumus. Galvenais neaizmirstiet lietot daudz šķidruma- vismaz 6-8 glāzes dienā, kas pie šīs diētas ir ļoti svarīgi.

Jāpiebilst vēl, ka atšķirībā no citām ātrajām diētām, trīsdienu diētas rezultāti būs ļoti noturīgi, ja ievērosiet to ilgstoši. Pie kam, ievērojot šo diētu, regulāri attīrīsiet savu organismu no dažādām šlakvielām.