Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 0


Aicina uz Ūsiņu ieskandināšanu

Redakcija
Redakcija

2018. gada 27.japrīlī plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas (Brīvības ielā 49/53) 2.stāvā, Lasītāju zālē Latvijas dievturu sadraudze aicina uz Ūsiņu ieskandināšanu.

Tuvojas Ūsiņu laiks, kas ir jaunas vasaras laika, jauna gada posma sākums. Tagad, kad daudzviet rāmāk vai skaļāk pirmie šīsvasaras Pērkoni jau ieducinājuši, varam sākt atkāŗtot un mācīties skaistās un dziļās Ūsinu nakts dziesmas un tālskanīgos dažādu novadu rotāšanas balsus.

Dziedāšanas ritus vadīs folkloras kopas Laiva vadītāja Anda Ābele. Kopā izdziedāsim Dieva, mītoloģiskās un Ūsiņu laika dziesmas. Tāpat arī iemācīsimies kādu tradicionālu lietuviešu dziesmu un iziesim rotaļas.

Runāsim arī par to, kas mūs sagaida vasarā un kādi notikumi un norises no Sadraudzes un mūsu domubiedru puses tiks rīkoti turpmāk un kādas iesaistīšanās iespējas sagaida katru no jums.

Sarunu vadīs, Ūsiņu svētīšanas pieredzē dalīsies Latvijas Dievturu sadraudzes saimju vadītāji un pārstāvji.

Aicinām visus, kas vēlas kopā izzināt, mācīties un piedzīvot kopā būšanās un kopādziedāšanas prieku,
Sarīkojums notiek sadarbībā ar Rīgas Centrālo bibliotēku.