Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Mākslinieki ar tukšiem rāmjiem atbalstīs uzņēmēju protesta akciju “Atdod karoti!”

Redakcija
Redakcija

Latvijas Mākslinieku savienība, Latvijas Rakstnieku savienība, Latvijas Teātra darbinieku savienība, Latvijas Rokmūzikas Asociācija atbalstīs mazo uzņemēju protesta akciju “Atdod karoti!”, kas norisināsies š.g. 28.oktobrī pie Saeimas nama no plkst. 10.00 līdz 11.00, ar līdzakciju “NĒesošais skats” (autori - G.Panteļejevs, I.Laure, I.Dobičins).

Akcijas mākslinieciskais veidols sastāvēs no tukšiem gleznu virsrāmjiem, kā asociācija valdošajai politikai, kas redz rāmjus bez satura. Radošajām personām, līdzīgi kā uzņēmējiem, nav pieņemama likumdošanas grozījumos paredzētā finansiālā stāvokļa pasliktināšanās. Īstermiņa domāšana ir apdraudējums kultūras pastāvēšanai un tās izaugsmei. Valdības piedāvātie risinājumi, kuros ietilpst kompensācijas mehānismi, sociālo dienestu pārbaužu draudi, niecīgo radošo stipendiju korumpēta sadale, nav kultūras nākotnes mērķis.
Covid-19 ierobežojumu dēļ akcijas klātienes dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām to atbalstīt arī sociālajos tīklos un medijos.