Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Rīgā notiks raidījuma “Modes spriedums” producentes meistarklase

Redakcija
Redakcija

Rīgā notiks raidījuma “Modes spriedums” producentes meistarklase
Jeļena Marejeva

30.maijā plkst.18:00 viesnīcā “Grand Poet Hotel” (Rīga, Raiņa bulvāris 5/6) leģendārā TV raidījuma “Modes spriedums” (Модный приговор) producente, par stila un skaistumkopšanas tēmām rakstoša žurnāliste, modes eksperte Jeļena Marejeva vadīs meistarklasi “5 sieviešu tēli, kas iekarojuši visu pasauli”. Apmeklētājas uzzinās par pašiem aktuālākajiem un pieprasītākajiem mūsdienu sieviešu tēliem, atklās to pievilcības noslēpumus un detaļas, kā arī saņems praktiskus padomus, kā radīt savu individuālo stilu.

“Apģērbs vienmēr uzrunā apkārtējos, vai nu tas spēlē mums par labu, vai arī pret mums. Visvienkāršākā melnā kleita spēj vienas sievietes vizuālo tēlu neticami uzlabot, bet citas - līdz nepazīšanai sabojāt. Viss ir atkarīgs no Jūsu sejas tipa. Lūk, ar ko jāsāk apģērba izvēlē,” meistarklases tēmu komentē Jeļena. “Kā piemērus apskatot piecus mūsdienīgus un pieprasītus tēlus, es pastāstīšu par pieciem stila virzieniem, kas mūsos ir no dabas un var kalpot par atspēriena punktu sava neatkārtojamā stila radīšanai. Meistarklasē ikviena dalībniece gūs priekšstatu par sejas veidolu, iemācīsies “nolasīt” emocijas, uzzinās, kāds stils piestāv tieši viņai un gūs iemaņas, kā izvēlēties apģērbu un aksesuārus, vadoties pēc individuāli piemērotas krāsas, formas un faktūras.”

Jeļena Marejeva 15 gadus strādā Krievijas televīzijā, no tiem 8 veltīti “Modes spriedumam” 1.Baltijas kanālā. Kā projekta radošā producente viņa strādājusi pie raidījuma, tā kvalitātes, koncepcijas un reitingiem. Viņas vadībā raidījums 2013.gadā ieguva apbalvojumu Zelta vārpstiņa 2013, tika nominēts augstākajam apbalvojumam televīzijā TEFI 2011. un 2014.gadā, saņēma TEFI nomināciju “Labākā izklaidējošā pārraide – DZĪVESSTILS” 2015.gadā, FASHION CANNEL “Populārākais modei veltītais raidījums”. Izveidojusi “Jeļenas Marejevas stila skolu”, ir veiksmīga blogere, stiliste, personīgā stila un etiķetes eksperte, kura pārvalda laba iespaida atstāšanas tehniku personīgajā un lietišķajā vidē, vīriešu uzvalku nēsāšanu un modīgus trendus.