Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Dikļu pils Sajūtu festivāls – izcils muzikāls un gastronomisks baudījums

Redakcija
Redakcija

8. jūlijā Dikļu pilī notiks jau ceturtais Mūzikas Mini Festivāls, kura ideja šogad konceptuāli uzlabota – krāšņais mūzikas notikums papildināts ar gastronomisko baudījumu, par ko rūpēsies divi izcili šefpavāri visas dienas garumā. Ņemot vērā papildinājumus festivāla konceptā, tas šogad pārdēvēts par Sajūtu festivālu, kurā varēs nesteidzīgi baudīt lielisko pašmāju mūziķu sniegumu burvīgajā pils parka atmosfērā, kā arī iegrimt īstā garšas baudījumā.

.....................Dikļu pils Sajūtu festivāls ir pasākums ar īpašu auru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Senatnīgais parks piešķir mūzikai īpašu skanējumu, ko apmeklētāji var izbaudīt laiski zvilnot pils šupuļtīklos vai uz līdzpaņemtajiem plediņiem. Pasākumam raksturīga mierīga un viegli apcerīga noskaņa, kas rosina atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un ļauties dzīvās mūzikas un krāšņās vides skaistumam.
Festivāla koncepts paredz ne tikai muzikālu baudījumu, bet arī garšas ceļojumu un performances no izciliem pavāriem visas dienas garumā. Par garšas baudījumu rūpēsies Dikļu pils šefpavārs Jānis Siliņš un Valtera restorāna dibinātājs un šefpavārs Valters Zirdziņš.

Īpaša izklaides programma bērniem sadarbībā ar ZINOO zinātkāres centru visas dienas garumā, lai izkrāsotu dienu arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem ar radošām darbnīcām un eksperimentiem.

Dikļu pils mārketinga vadītāja Sanita Rubene: „Šis gads Dikļu pilij ir bijis zīmīgs ar diviem augstiem mūsu restorāna sasniegumiem, tāpēc šī gada festivālā gribējām iekļaut arī garšas baudījumu, kas ir mūsu viena no stiprākajām pusēm. Mēs ceram, ka Dikļu pils Sajūtu festivāls izvērtīsies par skaistu ģimenes svētku tradīciju, tāpēc šogad plānojot festivāla programmu centāmies, lai interesanti un saistoši būtu visiem ģimenes locekļiem – gan no muzikālā viedokļa, gan citām izklaides aktivitātēm kā arī sastādot festivālam atbilstošu ēdienkarti.”
Šogad festivālā piedalās Bērnu vokālā studija „Knīpas un Knauķi”, ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, izcilais Latvijas pianists Vestards Šimkus, mūziķis un komponists Reinis Sējāns, burvīgas balss īpašniece Elza Rozentāle un viena no populārākajām latviešu grupām – „Jumprava”.

Festivāla programma:

plkst. 16:30 Bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” ar viesmāksliniekiem
plkst. 18:00 Ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis
plkst. 19:00 Vestards Šimkus
plkst. 20:15 Reinis Sējāns
plkst. 21:30 Elza Rozentāle
plkst. 22:45 Grupa JUMPRAVA
Mūzikas Festivāla biļetes pieejamas Dikļu pilī un “Biļešu paradīzē”. Cena 25.00 EUR. Tikai vakara daļai, ieeja no plkst. 20:00 – 15.00 EUR (šīs kategorijas biļetes nopērkamas uz vietas Dikļu pilī). Bērnu (7-12 g.v.) – 10.00 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. – bezmaksas.

Visa aktuālā informācija Dikļu pils Facebook lapā un diklupils.lv.
Pasākumu atbalsta: Kocēnu novads, Valmieras pilsēta, Delfi, SWH, Zinoo, RīgaTV24, AM Dizains