Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Starptautiskajā ģimenes dienā Rīgā tiešsaistes koncertos uzstāsies muzicējošās ģimenes

Redakcija
Redakcija

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kuros uzstāsies dziedošās un muzicējošās ģimenes. Svētku programma ar koncertu norises laikiem un straumēšanas vietnēm pieejama tīmekļa vietnē Kultūra

Šogad, kad klātienē nav iespēja tikties amatiermākslas kolektīviem, interešu pulciņu un mūzikas skolu audzēkņiem, svētku programmu ir sagatavojušas dziedošās un muzicējošās ģimenes. Koncerti tapuši ne tik vieglā laikā, kad bērniem nācās mācīties, bet vecākiem strādāt attālināti, kopīgi ir radīti jauki un sirsnīgi priekšnesumi, kas svētku dienā būs skatāmi kultūras centru tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu kontos.

Kultūras centrs “Imanta” aicina noskatīties ģimenes dienai veltītu pasākumu “Lai mums labi iet”, kurā muzicēs Arņa Miltiņa ģimene kopā ar Dmitriju Tarasovu un Viesturu Samtu. Savukārt brāļi Grīnbergi, jaunie mūziķi no Zālīšu un Križevicu ģimenes klausītājus priecēs no Augusta Dombrovska mūzikas skolas Burtnieku nama koncertā “Ceļojums”. Muzicējošā Tihovsku ģimene ielūdz uz tiešsaistes koncertu kultūras centrā “Iļģuciems”, bet ģimenes grupa “ZeBand” uzstāsies kultūras centra “Mazā ģilde” tiešsaistes koncertuzvedumā “Esi man blakus”. Grupā muzicē populārais ģitārists Kaspars Zemītis kopā ar savu sievu un trīs dēliem.

Starptautiskajai ģimenes dienai veltīto svētku programmu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.