Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Veltījums mīlestības mēnesim – dziesma “Februāris”

Redakcija
Redakcija
Grupa “Saldās sejas” jau kopš pērnā gada 1. septembra realizē muzikālu projektu “12”, kura ietvaros katra mēneša pirmajā datumā tiek publicēta jauna dziesma. Katrs jaunais ieraksts ir sadarbības projekts ar kādu Latvijā jau pazīstamu vai jaunu komponistu, vai izpildītāju. Šoreiz dziesmas “Februāris” ierakstā piedalās vokālā grupa “4tie”. Jaunās dziesmas mūzikas autors šoreiz ir grupas sastāvā jau kopš 1985. gada muzicējošais ģitārists Tomass Kleins, bet dziesmas vārdus, tāpat ka visām šī projekta dziesmām, rakstījis grupas bundzinieks Guntars Račs.

Vokālā kvarteta “4tie” līderis un dziesmas vokālo partiju aranžētājs ir pieredzējušias mūziķis Rūdolfs Bērtiņš. Sadarbība ar viņu šī projekta ietvaros, aizsākās jau pērnā gada septembrī, ierakstot dziesmu “Oktobris”. Dziesmu producēja Gints Stankevičs. Teksta video filmēja Kaspars Dvinskis (Dween Production). Video piedalās Klinta Goloskova (skolotāja) un Nils Puriņš (muzikants). Video filmēts Kalnciema ielas kafejnīcas “Ezītis miglā” pagalmā.

Albuma “12” ietvaros jau tapušas dziesmas “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesma “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, un dziesma “ Janvāris” ar grupu “Līvi”.
Vērtējums: