Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Jau šodien - pirmais ATTA Krasta festivāls

Redakcija
Redakcija

21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem. Festivāls gaidīs viesus virszemes stāvvietā no plkst. 15.00 līdz 23.00. Par apmeklētāju muzikālo garastāvokli rūpēsies mūzikas žurnālists, radio un televīzijas raidījumu vadītājs DJ Toms Grēviņš, DJ Kārlis Zariņš, RADIO TRIO soliste Madara Dzintara ar grupu, un kā īpašie viesi būs Žoržs Siksna un Nīderlandē studējošais latviešu trompetists Kristians Kalva.

Apmeklētāji varēs palutināt savas garšu kārpiņas pie Mi:Gelato, viena no labākajiem Izraēlas virtuves restorāniem - 2EAT, alusdarītavas Labietis stendā varēs ienirt unikālās aulus garšu kombinācijās, nomalkot gardu kafiju vai kakao no Royal Coffee, iepazīsiet meksikāņu virtuvi kopā ar īstu meksikāni Havjeru Garsija, atgriezīsieties bērnības garšu sajūtās kopā ar Cukurvates Servisu, kā arī varēs nogaršot ATTA CENTRE virtuves īpašos burgerus un malkot gardus vasaras kokteiļus, vērojot vienu no dzīvīgākajām Rīgas ielām, Krasta ielu.

Izklaidei būs spēka sacensības, varēs iegūt savu karikatūru pie Vara Kriša Lībieša no karikaturisti.lv.

Pasākumā piedalīsies muzejs “Neredzamā pasaule”, kas aicina apmeklētājus atklāt ikdienas priekšmetus neierastā veidā, pielietojot tausti, dzirdi un ožu. Pasākuma laikā būs telts, kurā pieejami vairāki uzdevumi ar aizsietām acīm, lai tumsā atpazītu dažādas smaržas, priekšmetus, dabas veltes un citus pārsteigumus. Apmeklētāji arī aicināti pievienoties ekskursijai tumsā pa izveidotu 5-10 m garu taku, kurā ar aizsegtu redzi un spieķi atklāt dažādus priekšmetus, kurus atminēt ar tausti, ožu un dzirdi. Aktivitātes vada neredzīgi cilvēki, kuriem dzīve tumsā ir ikdiena.

Paralēli Street Food notiks kolekcionāru tirdziņš, kur būs iespējams papildināt vinila plauktu ar lieliskiem piedāvājumiem no Vinylla.lv / Plates.lv, satikt pašu mākslinieku un saņemt unikālo mākslas darbu ar autogrāfu vienā eksemplārā no Rodiona Šehovcova, iegādāties Ilzes Izidoras gleznas, atrast mājas unikālo smaržu no Arnet Home, gardu maizi no Grant’s Bakery u.c.

Ieeja pasākuma bez maksas. Vairāk informācijas ATTA CENTRE