Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Jāņa Liepiņa vadībā skanēs Orķestra “Rīga” klasiskās mūzikas programma 04.08.2021 13:24

Otrdien, 10. augustā, Rīgas Domā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā izskanēs pirmā no divām Orķestra “Rīga” šīs vasaras klasiskās mūzikas programmām “Bahs, Brukners, Britens”. Koncertā piedalīsies ērģelnieks Aigars Reinis un obojiste Elīna Kuduma.

Tutas koncerts “Vasaras ceļojums” priecēs bērnus desmit Latvijas pilsētās 04.08.2021 13:10

Latvijas bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” (producents “Ausma”) varone Tuta vasaras nogalē ar koncertu “Vasaras ceļojums” viesosies Saldū, Valmierā, Saulkrastos, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ikšķilē, Cēsīs un Rīgā. Kopā ar Tutu koncertā piedalīsies viņas draugi Lapsa un Feneks, kā arī mūziķu grupa un Tutas dziesmu autore Laura Polence.

Latvijas Radio bigbends un Pauls tiekas mūzikā ar Ziedoņa vārdiem 03.08.2021 12:50

VSIA “Latvijas Koncerti” 11. augustā Dzintaru koncertzālē aicina baudīt Raimonda Paula mūziku, kas tapusi 1960. un 1970. gados. Koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uz skatuves satiksies Latvijas Radio bigbends (LRBB), Raimonds Pauls, dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš. No jauna atdzims maestro dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Koncerta sākums plkst. 20.00.

Notiks projekts Vīgnera garā “Pilna galva dziesmu” 01.08.2021 11:09

Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam un profesoram Leonīdam Vīgneram šogad tiek atzīmēta 115 gadu jubileja. Lai iepriecinātu rīdziniekus, pilsētas viesus un atgādinātu par dziesmas brīnišķīgo spēku, 4. augustā ar mūziku pieskandināsim iemīļoto Tērbatas ielu!

Oktobrī notiks sestais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi” 30.07.2021 17:47

No 22. līdz 24. oktobrim Latgales vēstniecība GORS aicina uz sesto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi”. Tā mākslinieciskā vadītāja, pasaulē pazīstamā ērģelniece Iveta Apkalna atklāj, ka šī gada festivāla koncertos, kurus apvieno moto – PĒCTECĪBA, MANTOJUMS, PAAUDZES dzirdēsim Aleksandra Gilmāna, Filipa Glāsa, Ārona Koplenda, Raimonda Paula mūziku, Pētera Vaska “Veni Domine” Latvijas pirmatskaņojumu, iepazīsim uzlecošo vācu ērģeļmūzikas zvaigzni Mariusu Herbu, skatīsim ilgi gaidīto koncertuzvedumu “Ķiršu koks”.

“Pienvedēja piedzīvojumi” turpina vasaru ar koncertiem Rīgā un Siguldā 29.07.2021 13:09

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” turpina koncertu sēriju pa Latvijas pilsētām. Nākamie divi koncerti gaidāmi 13. augustā Rīgā un 14. augustā Siguldā.

Augustā ar 5 koncertiem Rundāles pilī skanēs Liepājas vasara 22.07.2021 19:03

7. augustā no pulksten 13 līdz pat pusnaktij Rundāles pilī un tās skaistajā dārzā norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais ikgadējais mūzikas mini festivāls “Liepājas vasara Rundāles pilī”. Būs gan simfoniskā, gan kamermūzika, intriģējoša koncertsaruna un aizraujošs koncertuzvedums bērniem, kā arī noslēpumainais nakts koncerts.

Radīts skanošs vides mākslas objekts “Savpatība” 16.07.2021 12:31

Diriģents Sigvards Kļava un režisors Roberts Rubīns radījis skanošu vides mākslas objektu “Savpatība”. No 16. jūlija līdz 31. augustam, trīs brīnišķīgās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Limbažos un Rīgā, būs iespējams izbaudīt skanošu vides mākslas objektu “Savpatība”. Rēzeknē, pie Latgales vēstniecības GORS, objekts tiks atklāts un pēc tam ceļos uz pārējām divām pilsētām.

“Jūrmalas festivālu” atklās ar Maestro Raimonda Paula 85. gadu jubilejas koncertu 12.07.2021 15:36

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Šī gada festivāls 27. jūlijā plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē tiks atklāts ar Raimonda Paula 85. jubilejas koncertu “Ceturtais vilnis”, kurā populāras un klausītāju iemīļotas Paula dziesmas izpildīs bagātīga solistu buķete. Pats Maestro sev raksturīgajā, mazliet ironiskajā veidā teic, ka “šā pasākuma zemteksts būs “atgriešanās”. Ceru, ka jūs saprotat, kas ar to domāts.” Lielkoncerta atbalstītājs ir AS “Olainfarm”.

Vērienīgais festivāls «Apvedceļš un draugi svin» - Limbažos un Balvos 12.07.2021 15:33

17.jūlijā Limbažu estrādē un 31.jūlijā Balvu estrādē norisināsies vērienīgais festivāls «Apvedceļš un draugi svin». Abos festivālos populārā šlāgermūzikas grupa «Apvedceļš», kas pērn svinēja 20 gadu jubileju, nolēmusi sapulcināt savus un draugus un skatuves kolēģus, lai klausītājiem sarūpētu īstu zaļumballes atmosfēru.

“EOLIKA” ieraksta jaunu dziesmu un dodas 40 gadu jubilejas koncerttūrē 07.07.2021 23:21

7. augustā ar vērienīgu koncertu Saulkrastu estrādē leģendārā grupa “EOLIKA” ieskandinās savu 40 gadu jubilejai veltīto koncerttūri. Gan šajā koncertā, gan koncerttūres turpinājumā koncertos, kas notiks Saldū, Alūksnē, Ikšķilē, Rēzeknē, Cēsīs un, protams, Dzintaru koncertzālē skanēs grupas populārākās dziesmas (un ne tikai), un uz skatuves, kā allaž, kāps lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals.

Notiks latviešu kino dziesmu svētki 06.07.2021 18:35

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos LATVIEŠU KINO DZIESMU SVĒTKOS. Svētku koncerti sāksies 23. jūlijā Baldones Vanagkalna estrādē, turpināsies vēl sešās Latvijas pilsētās un noslēgsies 28.augustā Kuldīgas estrādē.

Koncertzāle “Cēsis” aicina uz vasaras koncertiem klātienē 06.07.2021 18:29

No jūlija Koncertzāle “Cēsis” piedāvā vasaras koncertu programmu, tiekoties ar saviem klausītājiem klātienē. Būs iespēja baudīt ilgi gaidītas muzikālas satikšanās ar tādiem māksliniekiem kā pianisti Osokini un Maestro Raimonds Pauls, piedzīvot pavisam jaunu un oriģinālu programmu pirmatskaņojumus kopā ar sitaminstrumentālistiem Juri Āzeru, Guntaru Freibergu un pianistēm Agnesi Egliņu, Elīnu Bērtiņu, kā arī koncertzāles rezidences mākslinieces Kristīnes Balanas, Berlīnes filharmonijas orķestra vadošā klarnetista Vencela Fuksa un filharmonijas Karajana akadēmijas absolventu, Latvijas mūziķu un diriģenta Stenlija Dodsa radošā sadarbībā veidoto koncertprogrammu.

Latvijā ierakstītais un ASV izdotais albums “The Voices of Change” tagad pieejams arī Latvijā 30.06.2021 19:58

Ļoti gaidītais, Latvijā ierakstītais un šī gada februārī ASV izdotais projekta Women Warriors: The Voices of Change CD albums tagad ir pieejams arī Latvijā. Ierakstā piedalījušies izcili Latvijas mūziķi un Rīgas Doma meiteņu koris TIARA, diriģentes Airas Birziņas vadībā. Albumu Latvijā izplata kompānija MicRec.

Dzintaru koncertzālē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls” 30.06.2021 19:52

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Raimondu Paulu, Kseniju Sidorovu, Ivetu Apkalni, Zandu Švēdi, Intaru Busuli, Laimu Vaikuli, Daumantu Kalniņu, Dināru Rudāni, Latvijas Radio Bigbendu, Sinfonietta Rīga, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, diriģentiem Aināru Rubiķi un Andri Pogu, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē. Festivāla īpašais notikums – Maestro Raimonda Paula 85. gadu jubilejas svinību koncerts!

Šovakar Kalnciema kvartālā skanēs Imanta Kalniņa mūzika 30.06.2021 19:48

Svinot vasaru un atkaltikšanos, 1. jūlijā Kalnciema kvartāls kopā ar “MySkin.lv” ādas skaistuma māju aicina uz izcilā latviešu mūzikas dižgara, komponista Imanta Kalniņa “MYSKIN Mazajām Imantdienām”, kurās skanēs labi zināmas un iemīļotas komponista dziesmas, kā arī mazāk dzirdēti skaņdarbi un jauni aranžējumi. Koncertprogrammā uzstāsies dziedātāji, kam tuva Imanta Kalniņa mūzika un kuru dzīvēs komponistam atvēlēta īpaša vieta - Olga Rajecka, Ērika Eglija-Grāvele, Ieva Kerēvica, Lelde Dreimane un Rēzija Kalniņa, kura ir šī īpašā koncerta idejas un programmas autore. Ieeja pasākumā bez maksas, no plkst. 19.00. Koncerta garums ~2 h.

«Sestā Jūdze» 20 gadu jubilejas koncerti Latvijas skaistāko muižu dārzos 28.06.2021 17:34

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas šovasar atzīmē 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” laiž klajā jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase, kas būs dzirdama nelielam un ekskluzīvam publikas daudzumam 9.jūlijā plkst.20 Mārcienas muižas dārza koncertzālē, 10. jūlijā plkst.20 – Sēļu muižas dārza koncertzālē, un 16.jūlijā plkst.20 – Kārļamuižas dārza koncertzālē, baudot rabarberu vīnu, saulrieta vakaru un grupas mīlestību jau 20. gadu. Ieeja koncertos – no plkst.19.

Rundālē notiks muzikāls uzvedums bērniem “Meža gulbji” 28.06.2021 17:20

Senās mūzikas festivālā 3. jūlijā Rundāles pils dārzā bērnus muzikālā ceļojumā aizvedīs Hansa Kristana Andersena pasakas “Meža gulbji” varoņi. Uzvedumā darbosies ne viens vien spilgts tēls, bet galvenais izteiksmes līdzeklis būs pagātnes dižgaru Klaudio Monteverdi, Antonio Vivaldi, Johana Sebastiāna Baha un Georga Frīdriha Hendeļa mūzika. Uzvedumā piedalīsies Jolanta Strikaite-Lapiņa, Dināra Rudāne, Atis Ieviņš, Jānis Strazdiņš, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti, Rīgas Horeogrāfijas skolas un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, kā arī instrumentālā grupa Pētera Vaickovska vadībā. Stāstniece – muzikoloģe Karina Bērziņa.

BB veikparkā uzstāsies čella virtuozs Ēriks Kiršfelds un DJ Ģirts Šolis 27.06.2021 18:56

Nākamo sestdien, 3. jūlijā no pulksten 13 “BB wakepark” (Liepāja, Beberliņi) “Pasaules sajūtu” sērijas otrajā epizodē jau atkal varēs ķert pasaulīgas noskaņas gan gastronomiskā un veldzējošā, gan arī muzikālā baudījumā. Šoreiz kaut kas no Āzijas, un kaut kas no vecās Eiropas. Pasākums – bezmaksas.

Senās mūzikas festivālu atklās Latvijas Radio koris 22.06.2021 07:49

Senās mūzikas festivālu 30. jūnijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā atklās Latvijas Radio koris, igauņu kanteles virtuoze Anna-Liisa Ellere un diriģents Kaspars Putniņš. Koncerta programmā Orlando di Laso un Džovanni Pjerluidži da Palestrīna skaņdarbi. Koncerta apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas sertifikāts (tas attiecas arī uz bērniem), kā arī personu apliecinošs dokuments. Koncerta sākums pl. 20.00.

Pirmatskaņos Raimonda Paula un Jāņa Petera Jāņu programmu "Vasaras noskaņās" 22.06.2021 07:41

23.jūnijā, Jāņu vakarā, Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas raidīs Raimonda Paula jauno programmu „Vasaras noskaņās”, kurā pirmatskaņojumu piedzīvos deviņas Maestro komponētās dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem. Koncertā Latvijas Radio 1. studijā tās izpildīs pats Maestro, klātesot pie klavierēm, un aktieru ansamblis „Drama” – Dita Lūriņa, Karīna Tatarinova, Mārtiņš Egliens un Mārcis Manjakovs. Tajā uzstāsies arī Žoržs Siksna, dziedot populāras un iemīļotas Maestro dziesmas.

Gadsimta garāko līgodziesmu 2021 skandēs vairāki simti dziedātāju 19.06.2021 10:25


21. jūnijā, vasaras saulgriežos, vairāki simti dziedātāju Latvijā un visā pasaulē skandēs „Gadsimta garāko līgodziesmu 2021”, ko jau sesto gadu organizē Latvijas Radio 2. Līgodziesma no saules lēkta plkst. 4.29 līdz saules rietam plkst. 22.22 ar radio ētera starpniecību vīsies cauri visai Latvijai. Sekojot saules ceļam, līgošanā secīgi iesaistīsies kori un folkloras kopas no dažādiem Latvijas reģioniem un pat kontinentiem.

Miris mūziķis Gunārs Meijers 17.06.2021 11:44

Latvijas mediji ziņo, ka šodien, 17. jūnijā 63 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas skatuves mākslinieks Gunārs Meijers.

Marija Naumova uzdāvina Eirovīzijas kleitu Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam 17.06.2021 11:09

Šodien Latvijas Nacionālais vēstures muzejs saņēma dāvinājumu no Marijas Naumovas – dziedātāja nodeva muzejam mūžīgā glabāšanā savu leģendāro sarkano kleitu, kurā viņa kā Marie N ar dziesmu “I Wanna” 2002. gadā uzvarēja 47. Eirovīzijas konkursā. Togad Eirovīzijas konkurss noritēja Tallinā, un Marijas Naumovas uzvara nodrošināja ne tikai gandarījumu un pacilājumu visai Latvijai konkursa norises brīdī, bet arī starptautiskā pasākuma norisi Rīgā 2003. gadā.

Iznākusi grāmata “Haralds Sīmanis. Dziesminieks” 16.06.2021 12:25

Dižā dziesminieka jubilejā iznākusī Gunas Rukšānes grāmata “Haralds Sīmanis. Dziesminieks” vēsta par unikālu personību, kuras dzīvesstāsts saistošs ne tikai mūziķiem. Lai gan Guna Rukšāne šo grāmatu ir izveidojusi, tās tapšanā piedalījies prāvs ļaužu pulks – dziesminieka draugi un laikabiedri. Te apkopotas atmiņas, sarunas, bagātīgs faktu un fotomateriālu klāsts, taču pats galvenais ir noskaņa. Brīva un dabiska, sirsnīga un atklāta kā dziesminieka dzīve.

Klajā nāk “Tutas lietu” komponistes Lauras Polences nošu grāmata 09.06.2021 16:20

Bērnu grāmatu izdevējs “AUSMA” laiž klajā ilgi gaidīto nošu grāmatu “Dziesmas bērniem”, kurā apkopotas talantīgās latviešu komponistes Lauras Polences radītās dziesmas, kuras bērni jau paspējuši iemīļot, skatoties seriālus “Tutas lietas”, “Ukulele” un “Emī un Rū”. Grāmatas dizainu un ilustrācijas veidojusi māksliniece Guna Poga

K.K. fon Stricka villas dārzā tiks atzīmēta komponista Imanta Kalniņa 80. jubileja 09.06.2021 16:10

Ar koncertiem K.K. fon Stricka villas dārzā 26., 27. un 28. jūlijā tiks atzīmēta komponista Imanta Kalniņa 80. jubileja.

Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncerts 27.05.2021 07:32


VSIA “Latvijas Koncertu” organizētajā Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā spēlēs Latvijas Nacionālās operas simfoniskais orķestris sava galvenā diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Andra Pogas vadībā, Liepājas Simfoniskais orķestris pie diriģenta pults esot Aināram Rubiķim un kamerorķestris Sinfonietta Rīga Normunda Šnē vadībā. Skanēs Ādolfa Skultes “Horeogrāfiskā poēma”, šī gada jubilāra Imanta Kalniņa Piektā simfonija, Andra Dzenīša kamersimfonija “(SIN)fonietta” un Artura Maskata jaundarbs “...ko stāstīja vējš pār jūru”. Lielkoncertu varēs klausīties LR3 “Klasika” 28. maijā pl.19.00 un skatīties TV24 kanālā 26. jūnijā pl. 21.00 un 27. jūnijā pl. 12.00.

Laima Vaikule uzrunā festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" fanus 25.05.2021 14:51

Ievērojamā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule ir izplatījusi video uzrunu, kurā izteica cerību uz COVID-19 pandēmijas laikā ievesto ierobežojumu mazināšanu, kā arī izteica cerību uz drīzu tikšanos ar faniem, uzsverot, ka festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" organizatoru komanda jau sākusi aktīvi gatavoties pasākumam.

50 populārākās Imanta Kalniņa dziesmas izdotas jaunā nošu grāmatā 24.05.2021 09:21

Sveicot izcilo latviešu komponistu Imantu Kalniņu 80 gadu jubilejā, Izdevniecība MicRec latviešu populārās mūzikas nošu grāmatu sērijā izdevusi nošu grāmatu ar 50 populārāko Imanta Kalniņa dziesmu notīm un dziesmu vārdiem. Grāmatā iekļautas pazīstamākās melodijas, kuras izpildījuši “Menuets”, “Turaidas Roze”, “Autobuss debesīs”, Olga Rajecka, Ieva Akuratere, Austra Pumpre un daudzi, daudzi citi.

Koncertzālē “Latvija” iekārtota telpa skaņai brīnišķīgā pasaulē 24.05.2021 09:03

No 28. maija līdz 6. jūnijam Ventspilī, koncertzālē “Latvija” garāmgājēju skatam pavērsies mākslinieces Annas Orniņas veidotā telpa skaņai brīnišķīgā pasaulē “Kad progress kļūst par dievu, cilvēks mirst kā vergs”, kas iekārtota koncertzāles kafejnīcas zonā.

Dziesmu un deju svētku padome atbalsta e-dziesmusvētku konceptu 20.05.2021 00:08


19. maijā notika Dziesmu un deju svētku padome, kurā tika skatīti divi jautājumi - XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sagatavošana un iespējamā norise un informatīvā ziņojuma "Par Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanas un attīstības plāna 2020. gadam izpildi" saskaņošana.

Bukmeikeri: Samantas Tīnas izredzes iekļūt Eirovīzijas finālā samazinājušās 18.05.2021 00:24

Šonedēļ Latvijas pārstāve Samanta Tīna kopā ar delegāciju devusies uz Roterdamu, kur aktīvi iemēģina “Eirovīzijas” lielo skatuvi, lai jau pēc nedēļas, 20. maijā, piedalītos konkursa otrajā pusfinālā. Viņas dziesma “The Moon is Rising” īsā laikā ir piesaistījusi plašu sabiedrības uzmanību un paspējusi iegūt neviennozīmīgu slavu, turklāt arī bukmeikeru vērtējumā Latvijas pārstāves izredzes pēdējo divu mēnešu laikā ir sarukušas. Ja pēc dziesmas publicēšanas martā “Betsafe” prognožu eksperti skaņdarba iekļūšanu konkursa finālā vērtēja ar 50% varbūtību, tad tagad tie ir vien 37%.

Tiešraidē notiks Dziesmu un deju svētku padomes sēde 17.05.2021 19:44

Trešdien, 19. maijā plkst.10.00 attālināti tiešsaistes platformā Zoom norisināsies Dziesmu un deju svētku padomes sēde.

Starptautiskajā ģimenes dienā Rīgā tiešsaistes koncertos uzstāsies muzicējošās ģimenes 13.05.2021 07:18

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kuros uzstāsies dziedošās un muzicējošās ģimenes. Svētku programma ar koncertu norises laikiem un straumēšanas vietnēm pieejama tīmekļa vietnē Kultūra

Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts dziedošās Tihovsku ģimenes koncerts 11.05.2021 00:45

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz Ģimenes dienas koncertu šo sestdien, 15. maijā, plkst. 17.00 tiešraidē, Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Facebook vietnē.

LNSO klaviertrio tiešsaistē aicina uz klezmeru kāzām 07.05.2021 09:52

11. maijā pl. 19.00 Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio – vijolnieks Indulis Cintiņš, čelliste Dace Zālīte-Zilberte un pianists Mārtiņš Zilberts – aicina uz bezmaksas tiešsaistes koncertu “LNSO klaviertrio. Brāmss un klezmeru kāzas”. Koncertā viņiem pievienosies klarnetists Mārtiņš Circenis, un skanēs Johannesa Brāmsa, Srola Ērvina Glika (Srul Irving Glick) un Antona Arenska skaņdarbi. Notikumu tiešraidē iespējams skatīties LNSO mājaslapā, LNSO YouTube kanālā, kā arī klausīties Latvijas Radio 3 “Klasika”. Koncertu vadīs muzikologs Orests Silabriedis.

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā 07.05.2021 09:45

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas.

Rīgā ar tiešsaistes aktivitātēm atzīmēs Mātes dienu un Starptautisko ģimenes dienu 07.05.2021 09:43

Svētdien, 9. maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām. Tiešsaistes koncerti skanēs arī 15. maijā, kad atzīmēsim Starptautisko ģimenes dienu. Līdztekus tiem, ģimenēm ir iespēja iesaistīties Rīgas pašvaldības nodrošinātajās aktivitāšu nodarbībās.

4. maijā aicina uz muzikālu ekskursiju “Brīvības dziesmas” izstādē “Latvijas gadsimts” 30.04.2021 07:49

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā ikviens aicināts attālināti piedalīties muzikālā ekskursijā “Brīvības dziesmas”. No izstādes “Latvijas gadsimts” zālēm sadarbībā ar televīziju ReTV ekskursijā vedīs aktieris Vilis Daudziņš un Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) vēsturnieks Imants Cīrulis, kā arī Latvijas Radio kora solisti Pēteris Vaickovskis, Māra Vaickovska, Iveta Apine un Kārlis Rūtentāls.

Nākamā lapa