Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0


Foto: Festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante svētku kulminācija

Redakcija
Redakcija
Gala Galante ir tradicionālais festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante galā koncerts – spoža un neaizmirstama Ineses Galantes sagādāto mūzikas svētku kulminācija. Kā vienmēr, koncerts arī šoreiz bija bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstājās ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri. Sanktpēterburgas skolu apguvušais mecosoprāns, pasaules opermūzikas mīļiem un Latvijas publikai labi pazīstamā Oļesja Petrova (Олеся Петрова, Krievija), Ineses Galantes aroda kolēģi un atsaucīgi skatuves partneri Sergejs Jēgers un Intars Busulis – augstākās meistarības vokālisti katrs savā žanrā. Festivāla noslēguma koncertu krāšņos neparastas balss īpašnieks un spožais ģitārists Džonijs Rozenbergs (Johnny Rosenberg, Nīderlande), magnētiski pievilcīgā vokāliste, dejotāja un perkusioniste Dobē Njaorē (Dobet Gnahoré, Kotdivuāra), kā arī džeza pianists ar magnētisku klavierskanējumu Valērijs Grohovksis (Валерий Гроховоский, Krievija, ASV). Pie festivāla orķestra pults stāsies diriģents un festivāla mākslinieciskais vadītājs Ekharts Viciks (Ekhart Wycik, Vācija).

KultūrasVēstis.lv redakcija piedāvā spilgtāko fotomirkļu galeriju no Gala Galante, kas notika festivālā SUMMERTIME – aicina Inese Galante 14. augusta vakarā Dzintaru koncertzālē.

Foto: Agnese Tauriņa, KultūrasVēstis.lv