Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0


Piedalies konkursā un iegūsti jauno Aijas Andrejevas CD

Redakcija
Redakcija

Piedalies portāla KultūrasVēstis.lv un MicRec rīkotajā konkursā, kas norisināsies līdz šā gada 9. aprīlim, un iegūsti iespēju laimēt jauno Aijas Andrejevas albumu "Mēs pārejam uz Tu" CD formātā.

Nesen klajā nācis jauns Aijas Andrejevas dziesmu albums «Mēs pārejam uz Tu». Albums jau pieejams visās digitālajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās, bet no 12. februāra CD formātā arī mūzikas veikalos, grāmatnīcās, lielveikalos un citur. Martā Aija sniegs 2 koncertus Liepājā, bet turneja noslēgsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Visos koncertos būs pieejams arī jaunais albums, uz kura Aija pēc koncerta sniegs autogrāfus.

Biļetes uz koncertiem Biļešu paradīzes kasēs

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portāla KultūrasVēstis.lv (draugiem.lv/kulturasvestis ) sekotājam draugiem.lv vai Facebook (facebook.com/kulturasvestis) sociālajos tīklos. Katrā no tiem tiks izlozēts vienas balvas ieguvējs.

2. Jāspiež "ieteikt" ("dalies" ) un jāiesaka konkurss saviem draugiem.

Konkurss norisināsies līdz 9. aprīļa plkst. 23:59. 2 laimīgos uzvarētājus paziņosim 10. aprīlī.

Ieskats jaunā albuma «Mēs pārejam uz Tu» prezentācijas pasākumā

Video no KultūrasVēstis.lv arhīva