Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Rīgā demonstrēs astoņas gada labākās pasaules dokumentālās piedzīvojumu īsfilmas vienuviet

Redakcija
Redakcija

Rīgā, 22. augustā plkst. 20:00, turpinot tūri brīvdabas kino pasākumos, Rīgā norisināsies Eiropas ievērojamākais brīvdabas filmu festivāls E.O.F.T. 18/19 Open Air. Šogad tas mājvietu radis uz tirdzniecības centra Alfa jumta, kur zem atklātas debess apmeklētājiem tiks piedāvāta programma ar astoņām gada labākākajām dokumentālajām piedzīvojumu īsfilmām.

“Kopumā E.O.F.T. Open Air festivāli Eiropā ir ļoti labi apmeklēti, tādēļ vēlamies palutināt arī Latvijas auditoriju, sniedzot tai aizrautīgu kino baudījumu zem klajas debess. Programmā iekļautās īsfilmas stāsta par cilvēku sapņiem un mūžīgo vēlmi sasniegt nesasniedzamo, par neatlaidību un degsmi ceļā uz mērķi, par grūtībām un sāpīgām neveiksmēm, kas beigās vainagojas ar neticamām uzvarām,” stāsta pasākuma rīkotājs Arnis Aspers, piebilstot, ka īsfilmām nav scenārija, nav aktieru, nav specefektu, bet tas viss, ko redzēsiet, ir pa īstam.

Festivāla laikā būs skatāmas ne tikai īsfilmas, bet arī gaidāmi īpašie viesi – Tom Belz (filmas „Mbuzi Dume - Strong Goat“ varonis no Vācijas) un Māris Olte (ceļotājs no Latvijas), kā arī padomāts par muzikālo gaisotni kopā ar regeja grupu Riga Reggae un citām aktivitātēm – viktorīnas, sacensības, loterijas un balvas. Pasākuma rīkotājs Arnis Aspers iesaka, galvenokārt, apmeklētājiem parūpēties, lai ir ērti un silti jebkādos laika apstākļos, un nav pamats satraukties par vietu skaitu, jo vietu rezervācija notiek pēc principa "draugu pulciņā jautrāk” un ”kas pirmais nāk, tas noliek savu sēžamo piknika zonā vai ieņem vietu krēslos”.

Arī t/c Alfa vadītāja Liene Apine uzskata, ka piedzīvojumi festivāla laikā netrūks, jo īsfilmu sižeti sniegs lieliskas emocijas un adrenalīna devu, kas apmeklētājiem radīs iedvesmu jauniem piedzīvojumiem. “T/c Alfa ir vienīgais tirdzniecības centrs Latvijā, kurš saviem apmeklētājiem sniedz iespēju vērot filmas uz jumta, kas jau otro gadu kļūst par neatņemamu sastāvdaļu Alfa pasākumu programmā, tādēļ esam priecīgi, ka arī šis filmu festivāls norisināsies tieši mūsu tirdzniecības centrā,” gandarījumu pauž Liene Apine.

Filmu programma: "The A.O.", "Frozen Mind", "North of Nightfall", "Viacrucxis", "The Frenchy", "Mbuzi Dume – Strong Goat", "8000+" un jau iepriekšminētā "A to B Rollerski".

E.O.F.T.18/19 OPEN AIR – pasākuma programma t/c Alfa 4. stāvā uz daudzstāvu autostāvvietas jumta:
Ieeja pasākumā no 19:15;
Pasākuma sākums 20:00;
8 aizraujošu dokumentālo piedzīvojumu īsfilmu demonstrācija;
Latvijas Slackline sporta kopienas īsfilmas „Augstāk par bailēm“ pirmizrāde;
Pasākuma īpašie viesi - Māris Olte (ceļotājs no Latvijas) un Tom Belz (filmas „Mbuzi Dume - Strong Goat” varonis no Vācijas);
Muzikālie viesi - Riga Reggae (akustiskā versija);
Paredzētas arī citas aktivitātes jautrākam vakara noskaņojumam – viktorīnas, sacensības un loterijas ar balvām;

Pasākumā būs nodrošinātas sēdvietas (ierobežots daudzums - 500) un piknika zona ar pufiem (ierobežots daudzums - apmēram 40);
Apmeklētāji aicināti ņem līdzi arī savus krēslus, kā arī neaizmirst par kādu siltāku apģērbu vai pledu;
Automašīnas būs iespējams novietot t/c Alfa daudzstāvu autostāvvietas apakšējos stāvos;

Biļetes vēl pieejamas Biļešu servisa kasēs kā arī t/c Alfa Informācijas centrā:

Biļetes cenas:
Iepriekšpārdošanas cena - 12 EUR;
Pasākuma dienā 22/08/2019 biļešu cena visiem - 15 EUR;
Grupas cena - minimālais skaits 4 personas x 8 EUR (vienai personai) - 32 EUR

Bērniem līdz 12 gadiem (ieskaitot) vecāku pavadībā ieeja bez maksas (arī pasākuma dienā);

Invalīdiem, uzrādot invalīdu apliecību, ieeja bez maksas (arī pasākuma dienā).