Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Video: Filmas "Laika tilti" aizkadrā

Redakcija
Redakcija
LMT Viedtelevīzija piedāvā ielūkoties kinolentes tapšanā un intervijās ar tās veidotājiem.

"Laika tilti" ir stāsts par unikālu parādību pasaules kinovēsturē – Baltijas poētisko dokumentālo kino un dvēseles meklējumiem vēsturē un mākslā, kas Baltijas valstīs aizsākās pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados Hruščeva Atkušņa iespaidā. Filmas režisore Kristīne Briede intervijā skaidro, ka "Laika tilti" ir kā sava veida veltījums Baltijas poētiskā dokumentālā kino pasaulei un kinematogrāfistiem. Izmantojot šī žanra metodes un dodoties viņu pēdās, tā laikā vietas un varoņi tiek skatīti šodienas acīm. Uldis Cekulis, filmas producents cer, ka tā kalpos kā impulss katram atrast savu skatpunktu un pieeju kino veidošanai, vienlaikus arī sniedzot ieskatu izcilos Baltijas poētiskā dokumentālā kino žanra darbos. "Laika tiltu" skatītājiem būs iespēja iepazīsties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas poētiskā kino celmlaužu – Herca Franka, Ulda Brauna, Henrika Šableviča, Andresa Sēta, Aivara Freimaņa, Ivara Selecka, Robertas Verba un Marka Sosāra – darbiem.

Filmas "Laika tilti" aizkadra video skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijas, lietojot tēmturi #LMTstraume.
Vērtējums: