Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Video: Leļļu teātra krievu trupā top “Mazais princis”

Redakcija
Redakcija
22. septembrī sezonas pirmo jauniestudējumu skatītājiem piedāvās Latvijas Leļļu teātra krievu trupa, papildinot repertuāru ar vienu no skaistākajiem pasaules literatūras klasikas darbiem – Antuāna de Sent-Ekziperī stāstu “Mazais princis”. Izrāde paredzēta bērniem no 6 gadu vecuma, un to unikālā smilšu animācijas tehnikā iestudē teātra režisore Vija Blūzma.

“Šī ir viena no populārākajām grāmatām pasaulē, tajā pašā laikā nav vienota iemesla, kāpēc tā ir – katram tas ir savs – kāda doma, noskaņa, kas uzrunā un paliek sirdī. Šī darba interpretācijai ir desmitiem ceļu, pa kuriem iet, jo stāstā ir ļoti daudz slāņu un tēmu. Mēs esam izvēlējušies runāt par spēju ieraudzīt būtisko cilvēkos, notikumos mums apkārt, jo, kā saka mazais princis – “pa īstam mēs redzam tikai ar sirdi”. Sešu septiņu gadu vecumā ar bērnu jau var sākt par to runāt, rādīt, ka aiz visa, ko redzam, ir kāds stāsts, kāds iemesls. Turklāt, arī smilšu animācija ir šim stāstam ļoti pateicīga, atbilstoša un organiska, mums ir ļoti interesanti strādāt. Būtu labi, ja vecāki ar bērniem pirms izrādes apmeklēšanas izlasītu grāmatu, jo tad sekot izrādei būs vēl interesantāk un aizraujošāki,” stāsta režisore.
Izrādē mazā prinča stāstu stāstīs divi aktieri – Jūlija Meščerjakova un Rodions Kuzmins-Reizvihs. Īpašu auru iestudējumam dāvās dziesminieces Ilzes Gruntes sarakstītā oriģinālmūzika, savukārt Izrādes māksliniecisko veidolu radījusi Anita Znutiņa-Šēve.

Pirmizrāde 22. septembrī, tuvākās izrādes 14. oktobrī un 4. novembrī. Biļetes nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, internetā un Latvijas Leļļu teātra kasē. Vairāk Latvijas Leļļu teātris
Vērtējums: