Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Video: Grupa “Miera vējos” iekāpj “Laika mašīnā”

Redakcija
Redakcija
Lai arī grupas nosaukums vedina domāt, ka šī kolektīva radītās dziesmas ir mierīgas un plūstošas, tad tomēr tā nebūs gluži patiesība, jo jau vairākas dziesmas no pavasarī gaidāmā albuma, apliecina, ka tuvojas kas enerģisks un dzīvespriecīgs! Tādas bija divas iepriekšējās dziesmas “Mans rokenrols” un “Tā tas ir un būs” un tāda ir jaunā dziesma “Laika mašīna”. Mūzikas autors arī šoreiz ir grupas ģitārists un dziesmu autors Jānis Tabūns un viņa draugs kopš grupas “Neptūns” laikiem Guntars Račs.

Dziesmas videoversiju sagatavoja Kaspars Eniņš, bet dziesmas celiņus miksēja pieredzējušais producents Jānis Kalve savā “Labo ierakstu studijā”.

Jānis Tabūns: “Dziesma stāsta par mūžīgo steigu, par laika trūkumu. Tā mēs bieži vien sēžam katrs pats savā “laika mašīnā” un dragājam tālāk, bieži vien pabraucot garām būtiskām un svarīgām lietām. Un kāds paliek ceļa malā saucot tevi, “…bet tu neatsaucies, jo savā laika mašīnā tu tālāk traucies…”Kandavas grupas “Miera vējos” albumu plānots izdot šī gada pavasarī un tajā būs 12 dziesmas, arī “Latvijas sirdsdziesmas” aptaujas finālaiste “Dzīve ir skaista”.
Vērtējums: