Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Tiešraidē notiks valentīndienai veltīts ‘Sieviešu Stendaps’ stāvkomēdijas vakars ‘TIKAI TEV’

Redakcija
Redakcija

Ceturtdien, 18. februārī, tiešraidē no Kaņepes Kultūras centra notiks “Sieviešu stendaps” stāvkomēdijas vakars “TIKAI TEV”

Pasākuma apraksts:

“Vai tev dažreiz liekas, ka tavā dzīvē kaut kā trūkst? Vai tev riebjas savas attiecības vai tas, ka tev tādu nav? Vai tu jūties iztukšota un nelaimīga?

Neuztraucies un izvelc līdz 18. februārim, kad plkst. 19:00 Sieviešu Stendaps pasniegs labāko un lētāko lekciju “TIKAI TEV” par to, kā būt laimīgai! Lekcijā dzirdēsiet padomus, kā dzert bez galvassāpēm, ēst bez izmaiņām svarā un sadzīvot ar sabiedrības uzspiestajiem standartiem. Tāpat vakara gaidā būs dzirdami dzejoļi no Rūda Valentīna krājuma “Mīlestība covidlaikā”.

Atceries, nav iespējams uzrakstīt neLAIMĪGA, bez LAIMĪGA. Tava sievišķā misija nav iedvesmot vīrieti vai dzemdēt bērnus, tā ir būt laimīgai vai laimīgi nelaimīgai. Pievienojies mūsu lekcijai un uzzini īstos laimes noslēpumus! Neskatoties uz nosaukumu, aicināti ir visi, t.sk. arī vīrieši.”

Un, pats svarīgākais - lekciju pasniegs praktizējošas sievietes, īstas laimes ekspertes un Dārta Nora Pauļuka-Sadlovska (vada No Ra)!

Izrādē “TIKAI TEV” piedalīsies dzejniece Katrīna Rudzīte, dzejniece, rakstniece un dramaturģe Inga Gaile, dramaturģe Aiva Birbele, režisore Alise Zariņa, komiķe Džemma Sudraba un Dārta Nora Pauļuka-Sadlovska, vadīs – No Ra.

Biļetes cena ir 5 EUR un to var iegādāties Bezrindas.lv. Katram pircējam, kurš iegādāsies biļeti, tiks nosūtīta pieeja tiešraidei. Tādējādi izrādi par vienas biļetes cenu varēs vērot visi tie, kuri atrodas vienkopus – vienā dzīvesvietā. Izrāde sāksies pulksten 19.00. Biļešu pārdošana uz izrādi beigsies pusstundu pirms izrādes sākuma.

“Sieviešu Stendaps” ir platforma režisorēm, māksliniecēm, dzejniecēm, rakstniecēm, radošājām direktorēm, neradošām asistententēm, un vienkārši drosmīgām sievietēm, kas kāda dienā nolēma, ka vēlas pastāstīt par savām domām, jūtām un pieredzēm uz skatuves. Pastāstīt tā, ka ir smieklīgi. Dažreiz drusku, dažreiz ļoti smieklīgi. Un dažreiz gan smieklīgi, gan tā, ka ir jāraud. “Sieviešu Stendaps” Kaņepes Kultūras centrā notiek reizi mēnesī no septembra līdz jūnijam.