Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz flīžu apgleznošanas darbnīcām

Redakcija
Redakcija

Rīgas Porcelāna muzejs jūlijā aicina uz keramisko flīžu apgleznošanas darbnīcām. Tās vadīs Rīgas Porcelāna muzeja muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Rasa Jansone. Darbnīcas būs pieejamas katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Darbnīcas apmeklētāji varēs dekorēt neglazētu keramikas flīzi ar aukstajām porcelāna apgleznošanas krāsām un pēc nožūšanas tā ir gatava līdzņemšanai, jo nav nepieciešama apdedzināšana.

Dalības maksa darbnīcā – 5,60 eiro. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 26406354, 67181296 katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Rīgas Porcelāna muzejs jūnijā vēra durvis apmeklētājiem renovētās telpās. Jaunā radošās darbnīcas telpa ir gan tehniski aprīkota, gan piedāvā ekspozīciju ar porcelāna ražošanas procesā iesaistīto inventāru. Radošā darbnīca muzejā iepazīstina ar dažādiem dekorēšanas veidiem un apstrādes tehnikām.

Atgādinām, ka apmeklējot muzeju būs jāievēro spēkā esošie distancēšanās noteikumi un higiēnas prasības. Darbnīcu var apmeklēt individuāli ne vairāk kā 2 personas vai līdz 5 personām no vienas mājsaimniecības.