Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 3. marts – Alise, Auce, Enija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Alise, Auce, Enija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Alise

Alisei piemīt spēcīgi izteikta individualitāte un šarms. Viņa ir sabiedriska, draudzīga un ļoti aktīva. Arī neparasti mērķtiecīga un spēj novest līdz galam pat visgrūtākos darbus, par kuriem citi teiktu: tas nav iespējams! Alisei vispār vairāk patīk darīt, nekā runāt. Mīl visu skaisto. Viņai piemīt loģisks prāts, prasme vadīt un organizēt. Visu viņa dara ar apdomu un ja nepieciešams, prot pateikt arī - nē! Alise ir objektīva un par sevi pārliecināta. Ar viņu ir viegli kontaktēties. Var teikt, ka viņas tuvumā cilvēki izjūt psiholoģisku komfortu un labprāt pavada laiku Alises sabiedrībā. Kopumā var teikt- ļoti spēcīga personība.

Alisei likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Auce

Auce ir gudra, jauka un mīļa būtne, kas apveltīta ar milzīgu enerģiju. Viņa ir draudzīga, izpalīdzīga un mērķtiecīga. Labprāt apgūst dažādas dzīves gudrības, ir radoša un zināt griboša. Mīl arī pasapņot un pafantazēt, taču tas viņai netraucē stingri stāvēt uz zemes, loģiski domāt un būt praktiskai. Aucei ļoti svarīga ir ģimene; viņa ir laba sieva un mīļa mamma saviem bērniem. Arī draugu Aucei netrūkst. Viņa prot klausīties, sadzirdēt lietas būtību, būt saprotoša un atrast vajadzīgo risinājumu. Auce ir cilvēks, uz kuru var paļauties.

Aucei likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Enija

Enija ir izteikts līderis ar tieksmi dominēt vienmēr un visur. Skaista, intelektuāla un žilbinoši neparasta. Viņa nebaidās ne no strīdīgiem cilvēkiem, ne konfliktsituācijām, ne šķēršļiem, to visu uztverot kā spēli ar iespēju uzvarēt. Enijas dzīves moto ir: augstāk, tālāk, ātrāk, labāk! Ja viņa ko iedomājusies, tad noteikti centīsies to sasniegt, nežēlojot ne spēkus, ne līdzekļus. Ir komunikabla un draudzīga, taču nopietnus pāridarījumus neaizmirst un nepiedod.

Enijai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.