Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Latvijas individuālā gada prognoze

Redakcija
Redakcija

Tieši tāpat kā paši sev, veidojot savas individuālā gada prognozes no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai, nedaudz ielūkosimies arī Latvijas tuvākā gada enerģētikā. Vēlēsim savai valstij visu to labāko dzimšanas dienas priekšvakarā un cerēsim uz Augstāko Spēku labvēlību, kas tieši šogad mūsu Latvijai var īpaši noderēt...!

Pieķēru sevi pie domas, ko šogad nejūtos tik pacilāta un patriotiski noskaņota kā citus gadus. Nezinu, vai tas saistīts ar tādu kā piesardzību vai bailēm no tukšvārdības, vai tīri personīgiem noskaņojuma iemesliem, vai kopējo situāciju Eiropā, pasaulē ? Bet varbūt ar visu šo sajūtu gammu kopumā?

Pēdējā gadā daudz emocionāli pārdzīvots un pārdomāts tuvējo kaimiņvalstu sakarā. Neviļus ir piezagusies tāda kā nedrošības sajūta. Kas ir kas? Kur ir pareizās atbildes? Kas notiek pasaulē?

Vai tiešām daži despotiski, es pat teiktu – slimi valstu līderi drīkst rīkoties kā viņiem ienāk prātā? Ar kādām tiesībām? Vai valstu un to iedzīvotāju likteņus drīks izlemt saujiņa megamiljardieru savās slepenajās biedrībās?
Šie jautājumi mulsina un rada savādas izjūtas. Arī Latvijas sakarā, protams. Paldies Dievam, karus neesmu piedzīvojusi, bet atmodas laikā ar bērniem no kara helikopteriem gan slēpāmies... Tās nebija patīkamas emocijas!

Bet nu par to, kāds tad planētu stāvoklis tuvākā gada laikā Latvijai.
Teiktu tā, ka tuvākais pusgads, varbūt pat pāris mēneši būs visnopietnākie. Kritiskais laiks ir tieši tagad un vēl pāris nedēļas, kad pati nopietnākā planēta Saturns, atrodas tieši virs Latvijas Saules, kas horoskopā norāda uz pašu valsti. Cilvēka individuālajās kartēs šādu periodu dēvē par samērā kritisku, jo Saturns ir ierobežotājplanēta. Cilvēkiem šāds periods aktivizē kaut ko, tādu, kas rada zaudējumus, liek izturēt, liek plānot, sistematizēt un ievērot atturību, liek atteikties no kaut kā. Rada veselības traucējumus, veicina sirds un asinsrites problēmas. Tad pārnestā nozīmē , valsts horoskopā arī mums visiem der ievērot piesardzību . Labāk no kaut kā atteikties labprātīgi, nekā piespiedu kārtā valstij (arī katram no mums, jo esam valsts daļiņa) uzliek vēl lielākus ierobežojumus.

Pašlaik Kādam var būt ļooooti nopietni plāni saistībā ar mūsu zemīti.
Tomēr cerēsim, ka realizēsies tikai mums labvēlīgie plāni, bet nelabvēlīgie paies secen. Labā ziņa ir tā, ka pats Saturns pašreiz Latvijas Sauli šķērso un attālinās, vēl nedaudz pietuvojoties tai savā retrogrāda kustībā ap jūliju- augustu, kad risinājumam vajadzētu nākt. Kas un kā, precīzi neņemos klāstīt, jo Saturna ietekmei tāpat kā citu planētu ietekmei ir dažādu līmeņu iedarbība. Tā atkarīga no mūsu valsts un tautas karmas, jeb likteņa, cēloņu un seku likuma Visumā.

Ko sējām- to pļausim! Diemžēl , nav mūsu spēkos īsti neko mainīt, ja nu vienīgi ar lūgšanām par tautu un valsti! Lūgsim Augstākos Spēkus transformēt- mainīt mūsu valsts un tautas smagāko karmas daļu uz pozitīvo! Domāsim gaiši, strādāsim godīgi, nesavtīgi mīlēsim savu vietu zem Saules! Nepametīsim to likteņa varā, nebēgsim no problēmām uz svešām zemēm, tā mēs vēl vairāk piepildīsims negatīvās karmas trauku! Jā, ir par ko aizdomāties ik katram no mums.

Pašreiz Lilita veido savienojumu ar Latvijas Saturnu piektās mājas virsotnē. Uzņēmeji, finansisti, banku darbinieki, valsts kase, tiesu sistēma, kontrolējošās iestādes, organizācijas, kas saistītas ar bērniem un radošām jomām - esiet modri un uzmanīgi! Solītais, cerētais, vilinošais var nebūt tas, ko gaidiet! Augustā Jupīters šķērsos Latvijas Saturnu- Latvija var piedzīvot kādu finansiālu krīzi, ierobežojumus vai atkal kādas bankas problēmas. Līdzekļi var tikt novadīti kontrolējošo iestāžu, tiesu un pārvalžu darbības pastiprināšanai.

Karmiskais Mēness mezgls akcentē ikdienas darba, kalpošanas zonu, kas norāda, ka jārisina nodarbinātības problēma Latvijā, jāgādā par jaunām darba vietām. No runām- pie darbiem!

Urāns joprojām akcentē 12. Latvijas horoskopa zonu- medicīnas aprūpe joprojām būs nemierīga tēma, risinājums vēl nenāks, bet jaunas idejas virmos!

Lielākas pārmaiņas vairākās jomās vienlaicīgi- politikā , sportā un izglītības sistēmā gaidāmas gan tikai 2016. gada laikā, kad lielais reformātors Plutons savu ceļu sāks Latvijas horoskopa 9. zonā.

Tā kā Latvija dzimusi zem Skorpiona zīmes ietekmes, bet pēdējo divu gadau laikā šīs zīmes pārstāvjiem nav nācies viegli, arī mūsu Valsts var cerēt, ka pamazām, pamazām- Saturnam pametot šīs zīmes ietekmes zonu, arī valstī enerģētika kļūs vieglāka, situācija stabilizēsies, problēmas ies mazumā. Tomēr, kā jau teicu, vēl viena gada garumā jābūt piesardzīgiem un prātīgiem, it īpaši tiem, kas ir pie valsts stūres!

Ceru, ka dikti nesabiedēju jūs svētku priekšvakarā, tomēr mans ieteikums būs šāds: necentieties šajās dienās iesaistīties pasākumos, kur būs liels ļaužu pieplūdums! Piesardzība par ļaunu nenāks!

Pasviniet Latvijas dzimšanas dienu tādā mierīgā, mājas gaisotnē , ar labām domām un gardām pusdienām! Vienosimies kopējās lūgšanās par savu Tēvzemi, pērnā gada aizgājējiem lielveikala traģēdijā un notikumiem pasaules kontekstā kopumā, jo viss jau ir viens!

Lai arī esam Dieva ausī vai klēpī, kā to esam paraduši uzskatīt, tomēr saistībā ar visa lielā Visuma enerģētiku noteikti! Kā apakšā- tā augšā un otrādi! Kā saka: sargi pats sevi- tad Dievs tevi un mūsu Latviju sargās!

Lai visiem jauki svētki un tikai labi notikumi turpmāk!

Profesionāla astroloģe Ilze Reiha

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā