Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:249, Did:0, useCase: 0

Izdari pats - izgatavo skaistu un oriģinālu ielūgumu

Drukāt

Tuvojas izlaidumu, kāzu un dārza svētku sezona. Tas nozīmē, ka būs nepieciešami arī ielūgumi viesiem. Veikalā iegādājoties, izmaksas noteikti būs lielākas, nerunājot nemaz par individuālu pieeju katram viesim. Sagādā patīkamu pārsteigumu un liec justies īpašam un gaidītam jau pirms ierašanās. Izgatavo ielūgumu pats.

Izdari pats - izgatavo skaistu un oriģinālu ielūgumu

Foto: Iveta Apškrūma

Tam nepieciešams pavisam nedaudz materiālu, izdomas un pacietības.

Nepieciešamie materiāli:

1) Krāsainais kartons - no A4 loksnes šoreiz tika izveidotas 3 ielūguma pamatnes. Viena kartona loksne kancelejas preču veikalā maksā 30 centus

2) Mežģīnes lenta- puķes formas, nopērkama audumu veikalos. Atkarībā no ielūgumu skaita, sarežģītības izvēlamies lentas garumu. Izmaksas sākot no eiro par metru, bet šai gadījumā 1 puķīte bija apmēram 1 cm gara.

3) Atlasa lenta, kas nopērkama audumu veikalos. Lentītes maksā sākot no 10 centiem metrā.

Darbam nepieciešamie līdzekļi:

Mājās atrodamās šķēres, ass papīra nazis, līme, pērlītes no izirušām krellēm, auskariem.

Un ķeramies pie darba!

     [+] [-]

, 2010-05-28 00:17, pirms 8 gadiem
labāki kā veikalu plauktos

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv