Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


Tavs horoskops nedēļai no 29.septembra līdz 5.oktobrim

Redakcija
Redakcija

Uzziniet, kas jūs gaida šajā nedēļā, un ko darīt, lai viss izdotos.

AUNS

Šajā nedēļā veiksme būs kopā ar jums, tāpēc varat droši "spēlēt uz visu banku". Izvirziet sev nopietnus mērķus un uzdevumus un, kamēr liktenis jums ir labvēlīgs, centieties tos ātri realizēt. Jūsu paziņu loks paplašināsies un starp jaunajiem draugiem noteikti atradīsies cilvēks, kas jums ļoti patiks, savukārt viņam patiksiet jūs.

VĒRSIS

Dodieties tikai uz priekšu un neskatieties atpakaļ. Šonedēļ jums jābūt izlēmīgiem un pārliecinātiem par sevi, kas ļaus bez grūtībām pārvarēt jebkurus šķēršļus un sasniegt visneiedomājamākās virsotnes. Arī iedzimtais praktiskums jūs nepievils, tāpēc mērķus sev uzstādīsiet tikai reāli sasniedzmaus un visnotaļ dzīvē noderīgus.

DVĪŅI

Nedēļa būs saspringta tieši darba jomā. Būs jāpārvar dažādi šķēršļi, konkurentu viltības un darījumu partneru neizdarības. Centieties, cik nu var, savas profesionālās problēmas risināt pats saviem spēkiem, ne uz vienu nepaļaujoties.
Šonedēļ jums veiksies mīlas lietās.

VĒZIS

Šonedēļ gaidāma attiecību skaidrošana ar mīļoto cilvēku. Taču, lai jūsu centieni nonākt pie kopīga slēdziena vainagotos panākumiem, jums un jūsu partnerim jādomā ne vien par savām interesēm, bet arī otra cilvēka vajadzībām. Un, ja jūs viens otru patiešām mīlat un cienāt, viss būs labi!

LAUVA

Jums būs brīnišķīga iespēja uzzināt kaut ko ļoti interesantu un svarīgu. Taču, lai to piedzīvotu, jums daudz jākontaktējas ar dažādiem cilvēkiem, jālasa, kā arī uzmanīgi jāieklausās un jāvēro viss, kas notiks jūsu apkārtnē. Nevērtējiet pārāk stingri mīļotā cilvēka kļūdas, atcerieties, ka arī jums piemīt savi trūkumi.

JAUNAVA

Šī nedēļa nav tas labākais laiks, lai riskētu finansu lietās, tāpēc esiet piesardzīgi un prātīgi, rīkojoties ar naudu un neuzticieties cilvēkiem, kas kaut reizi jūs ir piekrāpuši.
Ja jums apnikusi vientulība, dodieties sabiedrībā un meklējiet jaunas iepazīšanās iespējas.

SVARI

Svarīgu jautājumu risināšanā nemeklējiet palīdzību no malas, bet ķerietes pie lietas būtības paši saviem spēkiem. Tad arī lielāks būs prieks par paveikto. Ja sapņojat pašapliecināties un pierādīt apkārtējiem, ka esat kaut kā vērts, šajā nedēļā noteikti būs iespēja to izdarīt. Galvenais- izrādiet drosmi un nebaidieties aizstāvēt savu viedokli un intereses.

SKORPIONS

Jūs piemeklēs radošā iedvesma, kas radīs pielietojumu darba jautājumos. Šī nedēļa vispār sola veiksmi un izdošanos. Saņemsiet ne tikjai priekšniecības uzslavas, bet arī naudisku ieguvumu.
Personīgajā dzīvē gan viss neies tik gludi, ja vien neizrādīsiet patiesu interesi par mīļotā cilvēka problēmām un vajadzībām.

STRĒLNIEKS

Liktenis šobrīd jums ir labvēlīgs un beidzot dos iespēju atrast to, ko jau sen esat vēlējušies. Ja meklējat darbu, šonedēļ to dabūsiet. Ja alkstat pēc mīlestības, tad beidzot satiksiet cilvēku, kas dalīsies ar jums priekos un bēdās. Glavenais- ticēt savai veiksmei!

MEŽĀZIS

Šonedēļ varat droši pievērsties sev interesējošām lietām- neviens un nekas jūs netraucēs. Šis ir labs laiks, lai dotos iepirkties un iegādātos kaut ko jaunu. Tas ne tikai palīdzēs atjaunot garderobi, iekļaujot tajā modernus aksesuārus, bet arī patiesi iepriecinās jūs,

ŪDENSVĪRS

Noskaņojieties uz lietišķas nots- šonedēļ jūs gaida daudz svarīgu un atbildīgu darbu. Nedomājiet slinkot, ja vien nevēlaties saņemt brāzienu no priekšniecības vai zaudēt naudu.
mīlestības lietās gaidāmi šādi tādi pārbaudījumi. Taču, ja ticēsiet, ka viss, kas notiek, notiek uz labu, galu galā tā arī būs.

ZIVIS

Jūs būsiet pārāk aizņemti ar savas nozīmības pierādīšanu, tāpēc apkārtējiem būs viegli ar jums manipulēt. Ieklausieties un padomājiet, vai citu teiktais nav tikai liekulīgi glaimi un tukši solījumi? Mēģiniet paaugstināt savu pašvērtējumu un stipriniet ticību sev- tikai tādā gadījumā kļūsiet patstāvīgs un sasniegsiet reālus panākumus.