Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:322, Did:0, useCase: 0

Video: Astroloģiskā virtuve: Ko likt galdā Dvīņiem?

Ar Strēlniekiem gada sākumā noslēdzām 13 raidījumu ciklu "Astroloģiskā virtuve". Cikls noslēgts, bet astroloģiski izklaidējoši un vērtīgi raidījumi video formātā šogad turpināsies. Šovasar kopā ar astroloģi Ilzi Reihu apskatīsim kādu citu interesantu tēmu astroloģiskā griezumā. Bet pagaidām piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Dvīņu laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida.- visi 13 raidījumi ŠEIT.


Tātad septītais cikla raidījums ''Ko likt galdā Dvīņiem?", atkal ir īpašs, jo savā- Dārtasdārzā- mūs uzņem, sagaida un ekspertē mājas mazākā saimniece- nu jau septiņgadīgā Dārta Reiha, kura tieši filmēšanas dienā svin dzimšanas dienu, bet pie galda Dārtas viesi- lieli un mazi. Pārējais kā parasti- raidījumā piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Dvīņiem ( 21.maijs- 21.jūnijs)- pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības un trīs gardas, bet vienkāršas receptes: šoreiz startera salāti, pamatēdiens un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs) un Iveta Apškrūma (Epadomi.lv/Tavavirtuve).

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Pirmos sešus raidījumus varat nosaktīties ŠEIT
Vērtējums: +1
Http://www.RezervesDALAS24.Lv