Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:268, Did:0, useCase: 3


RIEDEL speciālisti uzskata, ka guļus ir ērtāk

Redakcija
Redakcija

Austriešu kompānija Riedel ir pasaules līderis un novators profesionālo glāžu ražošanā. Viss, kas tiek ražots zem šīs markas, tiek uzskatīts par mūsdienīgu, oriģinālu, bet, galvenais- ērti lietojamu. Lūk, arī šis dekanters, ko radījuši kompānijas meistari, nav nekas cits, kā vien centieni vīna mīļotāju dzīvi padarīt ērtāku.

Jaunais vīnam paredzētais dekanters nodēvēts Tyrol vārdā par godu slavenajai Austrijas grāfistei, kas atrodas Alpu reģionā. Tieši tur, starp citu, atrodas arī Riedel ražotne.

Riedel jau agrāk izlaida Tyrol glāžu kolekciju un jaunais dekanters ir lielisks paildinājums inovatīvajai kompānijas pieejai savam arodam.

Dekantera dizains radīts tā, lai tā dibens aizņemtu maksimālu laukumu. Tādā veidā vīns ātrāk nostāvas, jo dzēriena nogulsnēm ir iespēja nosēsties lielākā teritorijā, nekā parasti. Skatoties no malas šķiet, ka dekanters novietots nevis stāvus, bet guļus.

Jaunums izgatavots no kalnu kristāla ar 24% svina piemaisījumu.

P.S. Ja esi vīna cienītājs un vēlies labu vīnu izbaudīt tā pa īstam, padomā par vērtīgu pirkumu. Tagad šis dekanters pieejams arī Latvijas veikalos.

Vairāk par dekanteriem un vīna dekantēšanu lasi šeit