Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:20, Did:0, useCase: 3


Vēl līdz mēneša beigām var pieteikt projektus Rīgas pilsētas svētku noformējuma veidošanai

Redakcija
Redakcija

Vēl līdz 31. martam fiziskas un juridiskas personas, tajā skaitā mākslinieki, uzņēmēji, radošas biedrības, komercuzņēmumi var pieteikt projektus konkursam „Svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu”, piedaloties Rīgas pilsētvides svētku noformējuma veidošanā.

Konkursu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, un tā mērķis ir izvēlēties piedāvājumu svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skicēm, to realizēšanas tehniskajiem risinājumiem un izvietojumam Rīgas pilsētvidē, tādējādi radot svētku noskaņu pilsētā. Konkursa rezultātā iecerēts realizēt jaunus un oriģinālus svētku noformējuma projektus, kuri aktualizē svētku nozīmību ikdienas dzīvē un izdaiļo pilsētvidi svētku gaidās, radot īpašu, neikdienišķu sajūtu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

Māksliniecisko ideju skices var iesniegt šādu svētku noformējumam: Līgo svētkiem, Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas proklamēšanas dienas atzīmēšanai, kā arī Ziemassvētkiem un Jaungadam.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 31. martam RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Guntars Kambars, RD IKSD Kultūras pārvaldes, Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs, tālr. 67043650, e-pasts: Guntars.Kambars@riga.lv.