Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 0


Latvijā viesosies pasaka uz ledus „Aladins un Uguns pavēlnieks”

Redakcija
Redakcija

2016. gada 22. decembrī pirmizrādi Latvijā piedzīvos pasaka uz ledus „Aladins un Uguns pavēlnieks”, kas notiks „Arēnā Rīga”. Pasaka veidota kā šovs, kurā vienviet satiekas ledus un uguns specefekti. Ledus šovs „Aladins un uguns pavēlnieks” veidots, balstoties uz austrumu pasakas motīviem, iekļaujot maģiskus un bērniem iemīļotus tēlus. Latvijas skatītāji varēs apmeklēt divus šovus latviešu un divus krievu valodā.

Pasaku uz ledus „Aladins un Uguns pavēlnieks” veidojuši speciālisti no visas pasaules, kuriem ir pieredze vadošajās ledus arēnās un lielizmēra teatrālo priekšnesumu veidošanā. Ledus šova trupas sastāvā piedalās starptautiskās klases mākslas vingrošanas, daiļslidošanas un gaisa akrobātikas sporta meistari, kuri ietērpti īpaši šūdinātos greznos tērpos. Ledus pasakas stāstu papildinās ne tikai muzikālais noformējums, bet arī austrumu pasaules vizualizācijas, dažādi specefekti, t.sk., grandiozs uguns šovs uz ledus.

„Aladins un Uguns pavēlnieks” stāsts apvijas ap maģiskajiem austrumiem, kas bagāti ar noslēpumiem un mistērijām. Tur varēs sastapt greznas pilis, grandiozus tirgus, kas piedāvā saldumu un garšvielu bagātību, kā arī bagātniekus ar kamieļu karavānām, nabadzīgos cilvēkus ar atvērtām sirdīm. Bērniem patiks iemīļotie pasaku varoņi Aladins ar savu burvju lampu un Princese, kuri šova laikā kopā ar draugiem pārvarēs neiedomājamus šķēršļus, lai piepildītu izsapņoto sapni.

Biļetes uz ledus šovu „Aladins un Uguns pavēlnieks”, kas 22., 23. un 24. decembrī notiks „Arēnā Rīga”, iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un interneta vietnē bilesuserviss.lv. Biļešu cenas, sākot no 20 līdz 50 EUR.

Šovi latviešu valodā paredzēti 22. un 24. decembrī, bet šovi krievu valodā – 23. un 24. decembrī.

Ledus šovs būs labi redzams no jebkuras „Arēna Rīga” vietas, jo to papildinās liels ekrāns, kas ikvienam mazajam skatītājam ļaus redzēt pat vissīkāko pasakas detaļu. Savukārt pasakas dekorācijas atspoguļos maģiskās austrumu kultūras būtību: austrumu pilsētu ar mājām, sultāna pili, princeses dārzus, tirgus laukumu ar ielu tirgotājiem, burvju māksliniekiem, čūsku pavēlniekiem, akrobātiem, zobenu rijējiem un uguns pūtējiem, kamieļiem, zvaigžņotām nakts debesīm.
Ledus šovu „Aladins un uguns pavēlnieks” organizē aģentūra „Welldone”.