Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 0


7 lietas, kas būtu jāzina, pirms iegādājaties bezvadu austiņas

Redakcija
Redakcija

Bezvadu austiņas daudziem kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, jo tās sniedz unikālu iespēju pilnībā atbrīvoties no traucējošiem un piņķerīgiem vadiem. Lai vai kā, ir daži patiešām izcili modeļi, tomēr diemžēl ir arī tādas austiņas, kuru iegādi jau pēc mirkļa nāksies nožēlot.

Ja, izvēloties austiņas, būsiet uzmanīgs un rūpīgi izpētīsiet katru detaļu, noteikti spēsiet iegādāties ko tādu, kas priecēs vēl ilgi. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet 7 lietas, kas būtu jāzina, pirms iegādājaties bezvadu austiņas.

1. Cena

Tirgū ir daži lēti bezvadu austiņu modeļi, tomēr jārēķinās, ka tie nereti arī nav labas kvalitātes. Viens no labākajiem variantiem – JBL bezvadu austiņas, kas, salīdzinot ar citām bezvadu austiņām, ir diezgan pieejamā cenā un salīdzinoši augstas kvalitātes. Labas bezvadu austiņas nav lētas, jo aprīkotas ar augstas kvalitātes detaļām, tādēļ, ja kāds cenšas Jūs pārliecināt, ka lētām austiņām ir kvalitatīvas detaļas, esiet uzmanīgs!

2. Audio kodeks

Pirms iegādājaties bezvadu austiņas, noteikti pārbaudiet, kādu audio kodeku tās atbalsta. Visvienkāršākie modeļi darbosies tikai ar SBC kodeku, kas neatbalsta augstākas izšķirtspējas mūziku. Šim kodekam ir ierobežots skaņas pārraides ātrums, tādēļ tā skaņa izklausās pliekana.

Ja esat Apple lietotājs, pārbaudiet, vai austiņas atbalsta AAC. Apple ierīces atbalsta tikai SBC un augstākās kvalitātes AAC kodeku, tādēļ iegādāties austiņas, kas atbalsta kādu citu kodeku, ir lieka laika un naudas šķiešana. Savukārt, ja esat Android lietotājs, tad izvēle ir Jūsu rokās! Jaunākās Android versijas atbalsta lielāko daļu audio kodeku, ieskaitot Hi-Res aptX HD, kas patiesi skan iespaidīgi.

3. Austiņu gali

Austiņu gali ir viena no svarīgākajām austiņu daļām, jo no tiem atkarīgs, cik ērtas un efektīvas ir austiņas. Ja austiņas ir pārāk mazas vai seklas, tās neveido saķeri ar ausu kanālu, tādējādi tām nav laba skaņa.

Tā kā lielākā daļa bezvadu austiņu ir jāuzglabā lādēšanas maciņā, diemžēl tām nav iespējams nomainīt galus, jo, mainoties izmēram, maciņš vairs nederēs. Pirms iegādes ir svarīgi pārliecināties, ka austiņas ir piemērota izmēra un nodrošina efektīvu izolāciju. Dažām bezvadu austiņām ir arī neliela spura, kas nodrošina, ka austiņas neizkrīt.

4. Baterija

Vairums bezvadu austiņu aprīkotas ar bateriju, kas bez uzlādes spēj kalpot no trīs līdz piecām stundām. Reālajā dzīvē var rēķināties, ka austiņu veiktspēja ir par 20% zemāka, nekā ražotājs norādījis. Bezvadu austiņu darbības princips ir vienkāršs – kad nepieciešams, tās tiek izņemtas no uzlādes maciņa, kad tās netiek lietotas, tās tiek turētas uzlādes maciņā. Esiet uzmanīgs – ja redzat, ka uz austiņām norādīts 12-15h laiks, tas nav atskaņošanas laiks, bet gan izmantošanas laiks, pirms austiņas jāievieto maciņā, lai tās uzlādētu.

5. Vadība

Dārgāki bezvadu austiņu modeļi aprīkoti ar vadības paneli vai pogām, kas kontrolē skaļumu, dziesmu secību, uzklausa balss komandas vai veic tālruņa zvanus. Lētākiem modeļiem nav vadības rīku, kas nozīmē, ka, izmantojot austiņas, tuvumā vienmēr jābūt tālrunim. Daži augstākās kvalitātes modeļi pat automātiski aptur mūzikas atskaņošanu brīdī, kad izņemat austiņu no auss.

6. Trokšņu slāpēšana

Arvien vairāk bezvadu austiņu modeļi nodrošina trokšņu slāpēšanas funkciju. Trokšņu slāpēšana aprīkota arī ar ‘’Hear-thru’’, tādējādi iespējams regulēt austiņas, lai būtu ērtāk, piemēram, kad kāds ar Jums runā vai būtu drošāk, kad, piemēram, atrodaties dzelzceļa tuvumā. Ņemiet vērā - lai arī šī funkcija garantē augstāku skaņas kvalitāti, tā ievērojami samazina baterijas ciklu.

7. Skaļums

Kad runa ir par skaļuma līmeni, bezvadu austiņas pamatīgi atšķiras - dažām austiņām ir jābūt ieslēgtām līdz maksimālajam skaļumam, kamēr citas var nodrošināt pietiekami daudz skaņas, iestatot vien 50% skaļumu. Ja salīdzināt vairākus modeļus, noteikti pārbaudiet skaļuma līmeņus, jo, atšķirībā no vadu austiņām, tām nav iespējams pievienot pastiprinātāju.

Ja mēdzat izmantot austiņas katru dienu, noteikti ir vērts iegādāties patiešām labu bezvadu austiņu pāri. Ņemiet vērā augstāk minēto, apskatiet austiņas interneta veikalā 220.lv un izvēlieties sev labāko no plašā piedāvājuma!