Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 0


Nākamā lapa

Pieci noderīgi padomi televizora izvēlē 08.09.2021 15:58

Aplūkojot televizoru piedāvājumu, var nākties apjukt no plašā piedāvājumu klāsta. Attīstoties tehnoloģijām, televizoru ražotāji arvien vairāk sacenšas savā starpā, radot modeļus ar jaunām un mūsdienīgām iespējām. Izvēloties televizoru, uzmanība jāpievērš vairākiem faktoriem, piemēram, diagonālei, izšķirtspējai, funkcijām. Kam pievērst uzmanību, izvēloties televizoru? Par to vairāk turpinājumā!

Kā izvēlēties indukcijas virsmu? 24.08.2021 21:32

Ir cilvēki, kuri mīl gatavot ēst un ir cilvēki, kuriem tā noteikti nav mīļākā nodarbe. Nenoliedzami ēst gatavošana prasa zināmu laiku, kas daudziem cilvēkiem ir ļoti būtisks, jo ikdiena paiet diezgan lielā steigā.

Mūsdienu tehnoloģiju ielenkumā - kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? 10.08.2021 10:50

Tagad, kad apkārt ir tik daudz un dažādu tehnoloģiju, varētu rasties jautājums – kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? Ir taču datori un telefoni, kas spēj nodrošināt tās pašas funkcijas. Tomēr televizors ir un paliek aktuāls arī tagad! Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, vidēji cilvēks televizoru skatās aptuveni 4 stundas dienā. Tiek uzskatīts, ka pašreiz dzīvojam televizoru zelta laikmetā, un, ja Jūs vēl šaubāties, vai iegādāties televizoru, iespējams, šie iemesli Jūs pārliecinās.

Sadzīves tehnika – vēsture un mūsdienas 09.08.2021 10:57

Ko mēs saprotam ar jēdzienu sadzīves tehnika? Tā ir tehnika, ko izmanto sadzīvē. Radīta, lai atvieglotu ikdienas mājas soļa veikšanu un nodrošinātu papildu komfortu.Pēc sava nozīmīguma tiek klasificēta: nepieciešamā sadzīves tehnika, vēlamā un sadzīves tehnika, bez kuras var iztikt. Pēc izmēra to iedala: lielajā un mazajā sadzīves tehnikā. Vēl varētu iedalīt: veikalā nopērkamā un sadzīves tehnika internetā.

Kā ikdienā kopt veļas mašīnu un veļas žāvētāju? 16.07.2021 08:08

Lai arī svarīgi ir iegādāties energoefektīvas un kvalitatīvas elektropreces un sadzīves tehniku, tik pat svarīgi ir arī pareizi tās ikdienā kopt. Virtuves sadzīves tehnika tiek apkopta regulāri, bet bieži vien tiek aizmirsts par veļas mašīna un veļas žāvētāju.

Kas ir domofons un kā izvēlēties īsto? 13.07.2021 12:41

Domofons jeb namrunis ir ne tikai sarunu ierīce pie ārdurvīm, bet arī specializēts drošības sistēmas elements, kuru iespējams uzstādīt pie ieejas durvīm jebkurā mājā. Uzstādot domofonu, tā saimnieki var uzzināt, kas pie viņiem ieradies, tādējādi iegūstot papildu drošību, kā arī uzturēt kāpņu telpas tīrību daudzdzīvokļu mājā, jo neviens nelūgts viesis nevar tajā iekļūt. Ierīces lietošana ir vienkārša, jo sastāv no izsaukuma bloka, slēdzenes un pārrunu bloka.

Monitoru veidi 02.07.2021 17:48

Pirmajā mirklī ekrāna izmērs, šķiet, ir vienīgā atšķirība starp monitoriem, izņemot to zīmolu. Tāpēc ir svarīgi zināt, kas jūsu personālajam datoram var būt nepieciešams, lai iegūtu pareizos rezultātus, iepazīstoties ar monitoru veidiem, kā arī ar to dažādajām formām un izmēriem.

Gaisa mitrinātāji – izplatītākie jautājumi par šo ierīci 29.06.2021 00:58

Interneta veikalos ir plaši pieejami gaisa kondicionētāji, bet ne daudzi ir dzirdējuši par gaisa mitrinātajiem. Pašsaprotami, ir daudz jautājumu par šo ierīci, tāpēc raksta turpinājumā lasi atbildes uz dažiem izplatītākajiem jautājumiem, kas saistīti ar gaisa mitrinātajiem.

Vai nākamajos gados pieprasījums pēc viedām virtuves ierīcēm tikai pieaugs? 25.06.2021 10:07

Virtuve vienmēr ir bijusi daudziem kā mājokļa sirds. Pēdējo gadu laikā tā ir kļuvusi par vietu, kur strauji pieaug tehnoloģiju sasniegumu izmantošana. Arvien pieaugošais viedierīču skaits virtuvē palīdz šai tendencei attīstīties. Ir vērts iepazīties ar tām sīkāk un uzzināt vairāk par to popularitātes iemesliem.

5 ieteikumi, kā izvēlēties auto ledusskapi 18.06.2021 13:49

Lai arī bieži vien par to neaizdomājamies, auto ledusskapji ir ļoti lietderīgi. Dodoties garākos izbraucienos, vai, piemēram, pavadot dienu pludmalē, tie ļauj baudīt svaigu pārtiku un atspirdzinošus dzērienus. Arī ikdienā auto ledusskapji var būt pat ļoti noderīgi - tie, pasargājot produktus no vasaras svelmes, neizkusušā veidā ļauj nogādāt mājās veikalā iegādātu ledu vai saldējumu.

Viedpulkstenis vai sporta pulkstenis – kā tie atšķiras? 09.06.2021 15:46

Lai arī pirmie viedpulksteņi tika izgudroti jau pirms vairāk nekā divdesmit gadiem – 1998.gadā, tie lielākoties nelīdzinājās mūsdienu ierīcēm, jo vēl nebija pieejami daudzi tehnoloģiskie risinājumi. Turklāt, lai pulksteni lietotu, to bija nepieciešams pieslēgt datoram. Savukārt sporta pulksteņu aizsākums saistāms ar hronometru un vēlāk globālās pozicionēšanas jeb GPS sistēmu attīstību.

Kas jāzina pirms jauna datora iegādes? 21.04.2021 13:58

Mūsdienās dators ir ieņēmis nozīmīgu lomu daudzu cilvēku dzīvēs. Dators sniedz lielas iespējas. Ar tā palīdzību var veikt savus darba pienākumus, iepirkties internetā, atpūsties, skatoties filmas vai spēlējot spēles, kā arī iespējams veikt daudzas citas darbības. Tāpēc ikvienam cilvēkam vajadzētu apsvērt domu par datora iegādāšanos.

Viss, kas Jums būtu jāzina par gaisa mitrināšanas ierīcēm 12.03.2021 19:25

Ventilators, gaisa attīrītājs, gaisa mitrinātājs, gaisa sausināšanas ierīce – kura no šīm gaisa plūsmas un kvalitātes veicināšanas ierīcēm ir absolūti nepieciešama Jūsu mājoklim? Šoreiz parunāsim par ķibelēm, kas saistītas ar pārlieku sausa gaisa esamību iekštelpās un tām piemērotāko risinājumu – gaisa mitrināšanas ierīci.

5 lietderīgi aksesuāri, kas noderēs ikvienam skriešanas entuziastam 08.03.2021 08:35

Skriešana nepārprotami ir viens no aktuālākajiem sporta veidiem Latvijā, vēl jo vairāk brīdī, kad pamazām nojaušama agrā pavasara iestāšanās. Ikviens skriešanas entuziasts, it īpaši cilvēki, kas ar šo fizisko aktivitāšu paveidu nodarbojas pietiekoši regulāri zina, ka tieši aksesuāri ir tas iztrūkstošais puzles gabaliņš, kas konkrēto aktivitāti spēj padarīt vēl aizraujošāku, interesantāku, kā arī šķietami komfortablāku.

Kā izvēlēties sev piemērotāko viedpulksteni? 16.12.2020 10:25

Tā kā mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir neskaitāmi viedierīču modeļi, izvēlēties viedpulksteni ir ļoti sarežģīts uzdevums. Lai gan jebkurš viedpulkstenis spēj veikt standarta uzdevumus, kā laika rādīšana, soļu skaitīšana vai, piemēram, pulsa mērīšana, katrs viedpulkstenis ir ar kaut ko unikāls, un tas piemērotākās ierīces izvēlēšanos apgrūtina vēl vairāk.

Darbiniekiem attālināti iepaticies pie datora strādāt kailiem 11.12.2020 16:24

Jauns „Kaspersky” pasūtīts starptautisks pētījums, kurā noskaidrota 8000 MVU darbinieku rīcība, liecina, ka ļaudis, kas pandēmijas laikā strādā no mājām, ir atraduši dažādus slepenus prieciņus, ko tagad gribētu paturēt. Runājot par iespējām, ko pavēris darbs no mājām, 11 % respondentu atzina, ka viņiem patīk strādāt, neuzvelkot drēbes. Citi darbinieku iemīļotie jauninājumi ietver vēlu celšanos darbdienās (36 %), „Netflix” maratonskatīšanos (23 %) un strādāšanu ārā — dārzā vai uz balkona (27 %).

8 soļi, kā sagatavot velosipēdu braukšanai ziemā 26.11.2020 00:23


Braukšana ar velo ir lieliska nodarbe – tā ne tikai uzlabo veselību, trenē ķermeni un ir dabai draudzīga, bet arī ļauj ietaupīt pamatīgu naudas summu, ko citādi nāktos izlietot par degvielu vai sabiedriskā transporta biļetēm. Turklāt ar to var nodarboties visu cauru gadu. Vienīgais, kas jāizdara, pirms lēkt bērītim mugurā ziemā, ir – jāsagatavo velosipēds ziemas sezonai. Kā? Uzzini turpinājumā!

Vai SEO optimizācija ir joma, kurā vērts ieguldīt? 25.11.2020 13:42

Kā mūsdienās cilvēki atrod dažādas preces un pakalpojumus? Protams, ka, izmantojot meklētājprogrammas. Tieši meklētāji ir svarīgākie apmeklētāju plūsmas veidotāji mājas lapām, apdzenot pat sociālos medijus, kas šobrīd arī ir neatņemama sabiedrības ikdienas daļa. Nereti, domājot par biznesa izaugsmi, uzņēmēji prāto, vai SEO optimizācija ir īstā joma, kurā ieguldīt līdzekļus? Atbilde ir – viennozīmīgi jā! Turpinājumā pastāstīsim, kādas priekšrocības sniedz SEO optimizācija un SEO pakalpojumi kopumā.

Attālinātais darbs – kā parūpēties par acu veselību, daudz vairāk laika pavadot pie datora 24.11.2020 20:27

Attālinātais darbs nosaka, ka daudz vairāk laika pavadām pie datora – ierasto klātienes sapulču vietā tās noris tiešsaistē, bieži vien arī komunikācija ar kolēģiem “pārceļas” uz video zvaniem. Acu diskomforts, biežāka acu mirkšķināšana un pat galvassāpes – tās ir vien dažas no sekām acu veselībai, ko rada neskaitāmas stundas pie datora ekrāna. “Euroaptieka” farmaceite Zane Melberga skaidro, kā parūpēties par acu veselību un, kā redzei nenodarīt kaitējumu, strādājot no mājām.

Kā kļūt redzamam sociālajos tīklos? 23.11.2020 20:56

Kā kļūt pamanāmam sociālajos tīklos? Jautājums, uz kuru atbildi meklē ne tikai jauni, bet arī jau pieredzējuši uzņēmumi. Taču jāsaprot, ka vienas pareizās atbildes nav, katram uzņēmumam ir jāveido sava stratēģija zīmola atpazīstamības veicināšanai.
Šajā rakstā uzzināsi ieteikumus un aktivitātes, kas noderēs veidojot plānu sociālo tīklo iekarošanai.

Lietas, ko vērts zināt par Bosch ledusskapjiem 23.10.2020 16:26

Modernās saimniecības ilgi sapņoja par to, kā ekonomiskāk uzturēt savu saimniecību ar elektrisko, automatizēto ledusskapju palīdzību, paildzinot produktu uzglabāšanas laiku un atvieglojot ikdienu. Pirmais Bosch elektriskais ledusskapis tika piedāvāts 1933.gadā, kas kļuva atpazīstams pateicoties tieši tā izskatam, tas bija apļa formā, izslavēts ar savām funkcijām. 1935.gadā tas tika uzlabots un modernizēts, jau tuvāk mūsdienu ledusskapju izskatam. Jāatzīst, ka, tajā laikā, diezgan maz saimniecību varēja atļauties jauno tehniku, dēļ izcenojumiem un elektrības rēķiniem, taču šobrīd neviena mājsaimniecība nav iedomājama bez ledusskapja, kādam ir vienkāršāks un lētāks modelis, citam, savukārt, modernāks, dārgāks , pārpildīts ar dažādām funkcijām un iespējām.

Vērtīgi padomi šūšanas iesācējiem 19.10.2020 11:53

Šūšana ir ļoti vērtīga un noderīga prasme. Tā ir iespēja radīt jaunu apģērbu un uzlabot jau esošo, izgatavot dažādus tekstila priekšmetus, rotaļlietas, dekorācijas, dāvanas utt. Iemācīties šūt nav neiespējami – tam nepieciešama vien pacietība un daudz, daudz mēģinājumi. Lai atvieglotu šo procesu un Jūs spētu iemācīties šūt pēc iespējas ātrāk un labāk, esam apkopojuši vērtīgus padomus šūšanas iesācējiem.

Vai mākslīgais intelekts var izmainīt spēļu industriju? 16.10.2020 16:55

Ikviens no mums noteikti ir aizdomājies par to, kā izskatīsies nākotnes pasaule. Veikalos apkalpos roboti, visi brauks ar pašbraucošām mašīnām un pasaule nebūs tāda kādu mēs viņu redzam šobrīd. Šajā rakstā mēs aicinām padomāt par to, kā nākotnē izskatīsies spēļu industrija, arvien populārākam kļūstot mākslīgajam intelektam. Mēs esam apkopojuši interesantāko informāciju par mākslīgā intelekta attīstību spēļu pasaulē.

Vissezonas riepas: vai patiešām drošs, ērts un izdevīgs risinājums arī ziemā? 02.10.2020 12:57


“Kāpēc pirkt gan ziemas, gan vasaras riepu komplektu, ja visu cauru gadu varu izmantot vissezonas riepas?” – šāds jautājums no autobraucēju puses izskan visai bieži. Vissezonas riepu izmantošanai ir gan savi plusi, gan mīnusi – lūkosim noskaidrot, kādi tie ir!

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība - kādas ir vērtīgākās viedtālruņu funkcijas? 22.09.2020 14:22

Mobilais telefons ikdienai ir tikpat pašsaprotama lieta kā apģērbs un pārtika, jo mūsu sadzīvi, ikdienu un darbu ietekmē komunikācija un saziņas ātruma iespējas. Viedtālrunis mūsdienās nav tikai ierīce zvaniem un īsziņām - šodien tā ir ierīce, ar kuras palīdzību varam veikt daudz lielisku funkciju, tādējādi atvieglojot sev ikdienu.

Intergaz sadzīves gāzes baloni: ko par tiem saka mūsu klienti? 31.08.2020 14:14

Intergaz nodrošina ērtākos un drošākos sadzīves gāzes baloni privātajiem klientiem, un saņem tikai pozitīvas atsauksmes!

Kā droši lietot “TikTok” 26.08.2020 11:31

“TikTok” ir viena no jaunākajām vadošajām sociālo mediju platformām, un kopš tās debijas pirms trīs gadiem tā ir kļuvusi neiedomājami populāra, arī Latvijā. Aplikācija ir pieejama vairāk nekā 150 valstīs, un kopumā pasaulē ir simtiem miljoni aktīvu lietotāju. “TikTok” piedāvā veidot īsus videoklipus un ar tiem dalīties. Miljoniem cilvēku rada, piedāvā un noskatās video ierakstus un ikdienā viens ar otru komunicē. Dažam tā ir jautrība, taču citi mēģina izveidot karjeru un kļūt par nākamo lielo iedvesmotāju.

Kā izvairīties no brīdinājuma lampiņu iedegšanās auto panelī? 24.08.2020 11:16

Ikviena automašīna prasa rūpes. Nav svarīgi vai tā ir pilnībā jauna, vai jau lietota, visām automašīnām nepieciešama apkope. Tomēr pieredze rāda, ka diezgan liela daļa automašīnu īpašnieku pārāk maz pievērš uzmanību savam spēkratam.

7 lietas, kas būtu jāzina, pirms iegādājaties bezvadu austiņas 21.08.2020 13:30

Bezvadu austiņas daudziem kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, jo tās sniedz unikālu iespēju pilnībā atbrīvoties no traucējošiem un piņķerīgiem vadiem. Lai vai kā, ir daži patiešām izcili modeļi, tomēr diemžēl ir arī tādas austiņas, kuru iegādi jau pēc mirkļa nāksies nožēlot.

HEITERI internetā. Kas viņi ir un kā uz viņiem reaģēt? 15.07.2020 11:58

Nesen parādījies tāds jēdziens kā tīmekļa heiteris. Angliski vārds rakstās “hater” un veidojies no vārda HATE – latviski “ienīst”. "Tu melo!" "Ar tādu dibenu ne vien peldkostīmā, pat maisā būtu kauns iziet cilvēkos." "Un tas ir psihologs? Šarlatāns kaut kāds!" Izklausās pazīstami?

Lietota un jauna auto izmaksu salīdzinājums 09.07.2020 15:12

Jauna spēkrata izvēles procesā visai svarīgu lomu spēlē automobiļa stāvoklis, proti, jāizšķiras starp mazlietota vai pavisam jauna auto iegādi. Svaigs automobilis, kas tikko izbraucis no salona, nepārprotami maksās krietni dārgāk nekā lietots spēkrats, taču lietota automobiļa iegāde var rezultēties ar regulāriem remontdarbiem, kas pavisam noteikti iegriezīs mazāku vai lielāku robu maciņā.

Mūsdienu televizori funkcionē arī izslēgtā veidā 19.06.2020 15:13

Televīzijas tehnika strauji attīstījās gan pagājušā gadsimtā, kad televizori pamazām ienāca ikkatrā ģimenē, gan mūsdienās. Tagad televizors vairāk kļuvis par interjera objektu, bet viens no būtiskākajiem izvēles kritērijiem joprojām paliek attēla kvalitāte.

Jaunumi auto riepu marķējumos un parametros 17.06.2020 10:22

Kad iegādājamies sadzīves tehniku, vienmēr pievēršam uzmanību tās energoefektivitātes marķējumam, kas palīdz izdarīt pareizo izvēli. Līdzīgi vajadzētu rīkoties arī, iegādājoties jaunas riepas savam spēkratam.

Uzlabo savu "Home office" pieredzi ar lielisko Philips 328E1CA 08.05.2020 15:14

Tiešraides.lv videospeciālists Egīls Smilškalns: Visi esam piedzīvojuši ko unikālU. Starptautisku pandēmiju, kuras dēļ ir mainījusies mūsu ikdiena. Šajos laikos mums lieliski palīdz tehnoloģijas. Biju patīkami pagodināts uzlabot savu "Home office" pieredzi ar lielisko Philips 328E1CA.
Philips dizaineri arī šoreiz darbu ir paveikuši lieliski.
Monitors izskatās lieliski, dievinu milimālistisko piesitienu, pat tad, kad ekrāna izliekuma dēļ ir gana biezs. Monitors arī nav mobilākais tā izmēra un svara dēļ. Ja gribam stiprināt pie sienas vai speciālā "rokā", tad jārēķinās, ka monitors sver gandrīz 8kg!

Jūsu pirmās Bluetooth austiņas – kas jāzina pirms to iegādes? 21.04.2020 08:23

Bluetooth austiņas to lietotājiem sniedz unikālu iespēju baudīt mūziku, skatīties video, veikt zvanus un darīt visu to pašu, ko nodrošina austiņas ar vadu, tikai ar vienu lielu atšķirību – neesam ierobežoti vada garuma un esamības dēļ. Iespējams, arī Jums ir gadījies netīšām noraut no galda telefonu, jo aizmirsāt izņemt austiņas, vai arī ar vadu aizķerties aiz durvju roktura, pārvietojoties pa mājokli. Tehnoloģiju attīstība ir veikusi tālu ceļu, lai nonāktu līdz bezvadu austiņām, kas vienlaikus ir arī uzticamas un kvalitatīvas.

Atvieglojiet pavasara ģenerāltīrīšanu, izmantojot augstspiediena mazgātāju! 03.04.2020 15:22

Pienākot pavasara sezonai, tīrīšanas darbus veicam ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus tām. Šie uzdevumi nav paši aizraujošākie un patīkamākie, taču tos nepieciešams pabeigt, lai mājoklis būtu tīrs un pievilcīgs. Lai vieglāk notīrītu terases virsmu, mājas priekšu, piebraucamo ceļu, ietvi un atbrīvotu notekcaurules no netīrumiem, varam izmantot augstspiediena mazgātāju, kas padarīs dažādu darbu veikšanu ievērojami vieglāku.

NETICI! Trojas zirgs Ginp sola par maksu parādīt ar Covid-19 inficētos apkārtnē 26.03.2020 14:38

Bēdīgi slavenais banku Trojas zirgs Ginp, kas februārī ieguva spēju ievietot viltus īsziņas parastas īsziņu lietotnes iesūtnē, tagad ir ieguvis jaunu funkcionalitāti, kas izmanto jaunāko pandēmiju.

Darbavirsmas OS videospēlēm : Kura ir vislabākā? 23.03.2020 15:07

Iekārtojot videospēļu aprīkojumu, cilvēki parasti lielāku uzmanību pievērš aparatūrai un specifikācijām, aizmirstot par operētājsistēmu. Iespējams, tas saistīts ar to, ka Windows tiek uzskatīta par labāko OS, kas piemērota videospēlēm un neprasa lielu piepūli izmantošanā. Tomēr Mac OS un Linux pēdējā laikā ir parādījuši savu potenciālu un tās ir labas opcijas daudziem spēlētājiem.

Sporta pulkstenis – vai Tev tādu vajag? 28.02.2020 15:43


Sportam paredzētie pulksteņi, kurus mēdz dēvēt arī par fitnesa pulksteņiem, mūsdienās jau ir kļuvuši par personīgajiem elektroniskajiem treneriem, spējīgi sekot līdzi simtiem to valkātāja parametru. Soļa garums, sirds ritms un daudz kas cits – to visu nolasa šī nelielā, ap roku apliekamā ierīce. Šie pulksteņi savā starpā atšķiras gan funkciju daudzveidībā, gan cenā, tāpēc ir vērts uzdot pareizos jautājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Videospeciālists: Philips 349P7FUBEB monitoru lietoju kā divus parastos 20.12.2019 01:14

Latvijas interneta videotiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - ja nepieciešami divi ekrāni, tad ņem vienu Philips 349P7FUBEB monitoru un otru nevajadzēs.

Nākamā lapa