Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 0


Nākamā lapa

Kas jāzina pirms jauna datora iegādes? 21.04.2021 13:58

Mūsdienās dators ir ieņēmis nozīmīgu lomu daudzu cilvēku dzīvēs. Dators sniedz lielas iespējas. Ar tā palīdzību var veikt savus darba pienākumus, iepirkties internetā, atpūsties, skatoties filmas vai spēlējot spēles, kā arī iespējams veikt daudzas citas darbības. Tāpēc ikvienam cilvēkam vajadzētu apsvērt domu par datora iegādāšanos.

Viss, kas Jums būtu jāzina par gaisa mitrināšanas ierīcēm 12.03.2021 19:25

Ventilators, gaisa attīrītājs, gaisa mitrinātājs, gaisa sausināšanas ierīce – kura no šīm gaisa plūsmas un kvalitātes veicināšanas ierīcēm ir absolūti nepieciešama Jūsu mājoklim? Šoreiz parunāsim par ķibelēm, kas saistītas ar pārlieku sausa gaisa esamību iekštelpās un tām piemērotāko risinājumu – gaisa mitrināšanas ierīci.

5 lietderīgi aksesuāri, kas noderēs ikvienam skriešanas entuziastam 08.03.2021 08:35

Skriešana nepārprotami ir viens no aktuālākajiem sporta veidiem Latvijā, vēl jo vairāk brīdī, kad pamazām nojaušama agrā pavasara iestāšanās. Ikviens skriešanas entuziasts, it īpaši cilvēki, kas ar šo fizisko aktivitāšu paveidu nodarbojas pietiekoši regulāri zina, ka tieši aksesuāri ir tas iztrūkstošais puzles gabaliņš, kas konkrēto aktivitāti spēj padarīt vēl aizraujošāku, interesantāku, kā arī šķietami komfortablāku.

Kā izvēlēties sev piemērotāko viedpulksteni? 16.12.2020 10:25

Tā kā mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir neskaitāmi viedierīču modeļi, izvēlēties viedpulksteni ir ļoti sarežģīts uzdevums. Lai gan jebkurš viedpulkstenis spēj veikt standarta uzdevumus, kā laika rādīšana, soļu skaitīšana vai, piemēram, pulsa mērīšana, katrs viedpulkstenis ir ar kaut ko unikāls, un tas piemērotākās ierīces izvēlēšanos apgrūtina vēl vairāk.

Darbiniekiem attālināti iepaticies pie datora strādāt kailiem 11.12.2020 16:24

Jauns „Kaspersky” pasūtīts starptautisks pētījums, kurā noskaidrota 8000 MVU darbinieku rīcība, liecina, ka ļaudis, kas pandēmijas laikā strādā no mājām, ir atraduši dažādus slepenus prieciņus, ko tagad gribētu paturēt. Runājot par iespējām, ko pavēris darbs no mājām, 11 % respondentu atzina, ka viņiem patīk strādāt, neuzvelkot drēbes. Citi darbinieku iemīļotie jauninājumi ietver vēlu celšanos darbdienās (36 %), „Netflix” maratonskatīšanos (23 %) un strādāšanu ārā — dārzā vai uz balkona (27 %).

8 soļi, kā sagatavot velosipēdu braukšanai ziemā 26.11.2020 00:23


Braukšana ar velo ir lieliska nodarbe – tā ne tikai uzlabo veselību, trenē ķermeni un ir dabai draudzīga, bet arī ļauj ietaupīt pamatīgu naudas summu, ko citādi nāktos izlietot par degvielu vai sabiedriskā transporta biļetēm. Turklāt ar to var nodarboties visu cauru gadu. Vienīgais, kas jāizdara, pirms lēkt bērītim mugurā ziemā, ir – jāsagatavo velosipēds ziemas sezonai. Kā? Uzzini turpinājumā!

Vai SEO optimizācija ir joma, kurā vērts ieguldīt? 25.11.2020 13:42

Kā mūsdienās cilvēki atrod dažādas preces un pakalpojumus? Protams, ka, izmantojot meklētājprogrammas. Tieši meklētāji ir svarīgākie apmeklētāju plūsmas veidotāji mājas lapām, apdzenot pat sociālos medijus, kas šobrīd arī ir neatņemama sabiedrības ikdienas daļa. Nereti, domājot par biznesa izaugsmi, uzņēmēji prāto, vai SEO optimizācija ir īstā joma, kurā ieguldīt līdzekļus? Atbilde ir – viennozīmīgi jā! Turpinājumā pastāstīsim, kādas priekšrocības sniedz SEO optimizācija un SEO pakalpojumi kopumā.

Attālinātais darbs – kā parūpēties par acu veselību, daudz vairāk laika pavadot pie datora 24.11.2020 20:27

Attālinātais darbs nosaka, ka daudz vairāk laika pavadām pie datora – ierasto klātienes sapulču vietā tās noris tiešsaistē, bieži vien arī komunikācija ar kolēģiem “pārceļas” uz video zvaniem. Acu diskomforts, biežāka acu mirkšķināšana un pat galvassāpes – tās ir vien dažas no sekām acu veselībai, ko rada neskaitāmas stundas pie datora ekrāna. “Euroaptieka” farmaceite Zane Melberga skaidro, kā parūpēties par acu veselību un, kā redzei nenodarīt kaitējumu, strādājot no mājām.

Kā kļūt redzamam sociālajos tīklos? 23.11.2020 20:56

Kā kļūt pamanāmam sociālajos tīklos? Jautājums, uz kuru atbildi meklē ne tikai jauni, bet arī jau pieredzējuši uzņēmumi. Taču jāsaprot, ka vienas pareizās atbildes nav, katram uzņēmumam ir jāveido sava stratēģija zīmola atpazīstamības veicināšanai.
Šajā rakstā uzzināsi ieteikumus un aktivitātes, kas noderēs veidojot plānu sociālo tīklo iekarošanai.

Lietas, ko vērts zināt par Bosch ledusskapjiem 23.10.2020 16:26

Modernās saimniecības ilgi sapņoja par to, kā ekonomiskāk uzturēt savu saimniecību ar elektrisko, automatizēto ledusskapju palīdzību, paildzinot produktu uzglabāšanas laiku un atvieglojot ikdienu. Pirmais Bosch elektriskais ledusskapis tika piedāvāts 1933.gadā, kas kļuva atpazīstams pateicoties tieši tā izskatam, tas bija apļa formā, izslavēts ar savām funkcijām. 1935.gadā tas tika uzlabots un modernizēts, jau tuvāk mūsdienu ledusskapju izskatam. Jāatzīst, ka, tajā laikā, diezgan maz saimniecību varēja atļauties jauno tehniku, dēļ izcenojumiem un elektrības rēķiniem, taču šobrīd neviena mājsaimniecība nav iedomājama bez ledusskapja, kādam ir vienkāršāks un lētāks modelis, citam, savukārt, modernāks, dārgāks , pārpildīts ar dažādām funkcijām un iespējām.

Vērtīgi padomi šūšanas iesācējiem 19.10.2020 11:53

Šūšana ir ļoti vērtīga un noderīga prasme. Tā ir iespēja radīt jaunu apģērbu un uzlabot jau esošo, izgatavot dažādus tekstila priekšmetus, rotaļlietas, dekorācijas, dāvanas utt. Iemācīties šūt nav neiespējami – tam nepieciešama vien pacietība un daudz, daudz mēģinājumi. Lai atvieglotu šo procesu un Jūs spētu iemācīties šūt pēc iespējas ātrāk un labāk, esam apkopojuši vērtīgus padomus šūšanas iesācējiem.

Vai mākslīgais intelekts var izmainīt spēļu industriju? 16.10.2020 16:55

Ikviens no mums noteikti ir aizdomājies par to, kā izskatīsies nākotnes pasaule. Veikalos apkalpos roboti, visi brauks ar pašbraucošām mašīnām un pasaule nebūs tāda kādu mēs viņu redzam šobrīd. Šajā rakstā mēs aicinām padomāt par to, kā nākotnē izskatīsies spēļu industrija, arvien populārākam kļūstot mākslīgajam intelektam. Mēs esam apkopojuši interesantāko informāciju par mākslīgā intelekta attīstību spēļu pasaulē.

Vissezonas riepas: vai patiešām drošs, ērts un izdevīgs risinājums arī ziemā? 02.10.2020 12:57


“Kāpēc pirkt gan ziemas, gan vasaras riepu komplektu, ja visu cauru gadu varu izmantot vissezonas riepas?” – šāds jautājums no autobraucēju puses izskan visai bieži. Vissezonas riepu izmantošanai ir gan savi plusi, gan mīnusi – lūkosim noskaidrot, kādi tie ir!

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība - kādas ir vērtīgākās viedtālruņu funkcijas? 22.09.2020 14:22

Mobilais telefons ikdienai ir tikpat pašsaprotama lieta kā apģērbs un pārtika, jo mūsu sadzīvi, ikdienu un darbu ietekmē komunikācija un saziņas ātruma iespējas. Viedtālrunis mūsdienās nav tikai ierīce zvaniem un īsziņām - šodien tā ir ierīce, ar kuras palīdzību varam veikt daudz lielisku funkciju, tādējādi atvieglojot sev ikdienu.

Intergaz sadzīves gāzes baloni: ko par tiem saka mūsu klienti? 31.08.2020 14:14

Intergaz nodrošina ērtākos un drošākos sadzīves gāzes baloni privātajiem klientiem, un saņem tikai pozitīvas atsauksmes!

Kā droši lietot “TikTok” 26.08.2020 11:31

“TikTok” ir viena no jaunākajām vadošajām sociālo mediju platformām, un kopš tās debijas pirms trīs gadiem tā ir kļuvusi neiedomājami populāra, arī Latvijā. Aplikācija ir pieejama vairāk nekā 150 valstīs, un kopumā pasaulē ir simtiem miljoni aktīvu lietotāju. “TikTok” piedāvā veidot īsus videoklipus un ar tiem dalīties. Miljoniem cilvēku rada, piedāvā un noskatās video ierakstus un ikdienā viens ar otru komunicē. Dažam tā ir jautrība, taču citi mēģina izveidot karjeru un kļūt par nākamo lielo iedvesmotāju.

Kā izvairīties no brīdinājuma lampiņu iedegšanās auto panelī? 24.08.2020 11:16

Ikviena automašīna prasa rūpes. Nav svarīgi vai tā ir pilnībā jauna, vai jau lietota, visām automašīnām nepieciešama apkope. Tomēr pieredze rāda, ka diezgan liela daļa automašīnu īpašnieku pārāk maz pievērš uzmanību savam spēkratam.

7 lietas, kas būtu jāzina, pirms iegādājaties bezvadu austiņas 21.08.2020 13:30

Bezvadu austiņas daudziem kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, jo tās sniedz unikālu iespēju pilnībā atbrīvoties no traucējošiem un piņķerīgiem vadiem. Lai vai kā, ir daži patiešām izcili modeļi, tomēr diemžēl ir arī tādas austiņas, kuru iegādi jau pēc mirkļa nāksies nožēlot.

HEITERI internetā. Kas viņi ir un kā uz viņiem reaģēt? 15.07.2020 11:58

Nesen parādījies tāds jēdziens kā tīmekļa heiteris. Angliski vārds rakstās “hater” un veidojies no vārda HATE – latviski “ienīst”. "Tu melo!" "Ar tādu dibenu ne vien peldkostīmā, pat maisā būtu kauns iziet cilvēkos." "Un tas ir psihologs? Šarlatāns kaut kāds!" Izklausās pazīstami?

Lietota un jauna auto izmaksu salīdzinājums 09.07.2020 15:12

Jauna spēkrata izvēles procesā visai svarīgu lomu spēlē automobiļa stāvoklis, proti, jāizšķiras starp mazlietota vai pavisam jauna auto iegādi. Svaigs automobilis, kas tikko izbraucis no salona, nepārprotami maksās krietni dārgāk nekā lietots spēkrats, taču lietota automobiļa iegāde var rezultēties ar regulāriem remontdarbiem, kas pavisam noteikti iegriezīs mazāku vai lielāku robu maciņā.

Mūsdienu televizori funkcionē arī izslēgtā veidā 19.06.2020 15:13

Televīzijas tehnika strauji attīstījās gan pagājušā gadsimtā, kad televizori pamazām ienāca ikkatrā ģimenē, gan mūsdienās. Tagad televizors vairāk kļuvis par interjera objektu, bet viens no būtiskākajiem izvēles kritērijiem joprojām paliek attēla kvalitāte.

Jaunumi auto riepu marķējumos un parametros 17.06.2020 10:22

Kad iegādājamies sadzīves tehniku, vienmēr pievēršam uzmanību tās energoefektivitātes marķējumam, kas palīdz izdarīt pareizo izvēli. Līdzīgi vajadzētu rīkoties arī, iegādājoties jaunas riepas savam spēkratam.

Uzlabo savu "Home office" pieredzi ar lielisko Philips 328E1CA 08.05.2020 15:14

Tiešraides.lv videospeciālists Egīls Smilškalns: Visi esam piedzīvojuši ko unikālU. Starptautisku pandēmiju, kuras dēļ ir mainījusies mūsu ikdiena. Šajos laikos mums lieliski palīdz tehnoloģijas. Biju patīkami pagodināts uzlabot savu "Home office" pieredzi ar lielisko Philips 328E1CA.
Philips dizaineri arī šoreiz darbu ir paveikuši lieliski.
Monitors izskatās lieliski, dievinu milimālistisko piesitienu, pat tad, kad ekrāna izliekuma dēļ ir gana biezs. Monitors arī nav mobilākais tā izmēra un svara dēļ. Ja gribam stiprināt pie sienas vai speciālā "rokā", tad jārēķinās, ka monitors sver gandrīz 8kg!

Jūsu pirmās Bluetooth austiņas – kas jāzina pirms to iegādes? 21.04.2020 08:23

Bluetooth austiņas to lietotājiem sniedz unikālu iespēju baudīt mūziku, skatīties video, veikt zvanus un darīt visu to pašu, ko nodrošina austiņas ar vadu, tikai ar vienu lielu atšķirību – neesam ierobežoti vada garuma un esamības dēļ. Iespējams, arī Jums ir gadījies netīšām noraut no galda telefonu, jo aizmirsāt izņemt austiņas, vai arī ar vadu aizķerties aiz durvju roktura, pārvietojoties pa mājokli. Tehnoloģiju attīstība ir veikusi tālu ceļu, lai nonāktu līdz bezvadu austiņām, kas vienlaikus ir arī uzticamas un kvalitatīvas.

Atvieglojiet pavasara ģenerāltīrīšanu, izmantojot augstspiediena mazgātāju! 03.04.2020 15:22

Pienākot pavasara sezonai, tīrīšanas darbus veicam ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus tām. Šie uzdevumi nav paši aizraujošākie un patīkamākie, taču tos nepieciešams pabeigt, lai mājoklis būtu tīrs un pievilcīgs. Lai vieglāk notīrītu terases virsmu, mājas priekšu, piebraucamo ceļu, ietvi un atbrīvotu notekcaurules no netīrumiem, varam izmantot augstspiediena mazgātāju, kas padarīs dažādu darbu veikšanu ievērojami vieglāku.

NETICI! Trojas zirgs Ginp sola par maksu parādīt ar Covid-19 inficētos apkārtnē 26.03.2020 14:38

Bēdīgi slavenais banku Trojas zirgs Ginp, kas februārī ieguva spēju ievietot viltus īsziņas parastas īsziņu lietotnes iesūtnē, tagad ir ieguvis jaunu funkcionalitāti, kas izmanto jaunāko pandēmiju.

Darbavirsmas OS videospēlēm : Kura ir vislabākā? 23.03.2020 15:07

Iekārtojot videospēļu aprīkojumu, cilvēki parasti lielāku uzmanību pievērš aparatūrai un specifikācijām, aizmirstot par operētājsistēmu. Iespējams, tas saistīts ar to, ka Windows tiek uzskatīta par labāko OS, kas piemērota videospēlēm un neprasa lielu piepūli izmantošanā. Tomēr Mac OS un Linux pēdējā laikā ir parādījuši savu potenciālu un tās ir labas opcijas daudziem spēlētājiem.

Sporta pulkstenis – vai Tev tādu vajag? 28.02.2020 15:43


Sportam paredzētie pulksteņi, kurus mēdz dēvēt arī par fitnesa pulksteņiem, mūsdienās jau ir kļuvuši par personīgajiem elektroniskajiem treneriem, spējīgi sekot līdzi simtiem to valkātāja parametru. Soļa garums, sirds ritms un daudz kas cits – to visu nolasa šī nelielā, ap roku apliekamā ierīce. Šie pulksteņi savā starpā atšķiras gan funkciju daudzveidībā, gan cenā, tāpēc ir vērts uzdot pareizos jautājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Videospeciālists: Philips 349P7FUBEB monitoru lietoju kā divus parastos 20.12.2019 01:14

Latvijas interneta videotiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - ja nepieciešami divi ekrāni, tad ņem vienu Philips 349P7FUBEB monitoru un otru nevajadzēs.

Iegremdējies jaunajā AOC G2 sērijas CU34G2 ieliektajā monitorā 10.12.2019 14:47

Amsterdama, 2019. gada 10. decembris – displeju speciālists AOC paziņo par diviem jauniem G2 sērijas 86,3 cm (34”) īpaši platajiem (21:9) spēļu displejiem. Abi UWQHD (īpaši plata leņķa Quad HD – 3440x1440 pikseļi) displeji no pirmā acu skata ir vienādi, izņemot to atsvaidzes intensitāti. CU34G2X lepojas ar iespaidīgu 144 Hz atsvaidzes intensitāti, kas ir lieliski piemērota konkurējošiem spēlētājiem, savukārt CU34G2 displejam ir 100 Hz atsvaidzes intensitāte.

Kā izvēlēties austiņas aktīvam dzīvesveidam? 16.10.2019 10:39

Ļoti liela daļa cilvēku savu ikdienu nespēj iedomāties bez mūzikas. Cilvēki mūziku klausās gan mašīnā, braucot savās ikdienas darīšanās, gan mājās, gan arī dažādos pasākumos. Mūziku var klausīties arī sportojot. Aktīvā dzīvesveida piekritēji uzskata, ka mūzikas klausīšanās treniņu laikā spēj pozitīvi uzlādēt, kā arī palīdzēt atslēgties no apkārt notiekošā, tādējādi fokusējoties tikai treniņiem.

Izcili attēli, lieliskas funkcijas: MMD laiž klajā Philps 346B1C monitoru ar USB-C dokstaciju 16.10.2019 08:10

Amsterdama, 2019. gada 16. oktobris – MMD, vadošais displeju speciālists un zīmola licences partneris Philips monitoriem, paziņo par Philips 346B1C – 34” liektā UltraWide VA LCD monitora ar USB-C – pārdošanas uzsākšanu. Radīts, lai maksimāli palielinātu produktivitāti, sniegtu komfortu darba vidē, un vienlaikus būtu stilīgs. Šis modelis piedāvā ideālus QHD izšķirtspējas CrystalClear attēlus ieliektā VA displejā ar iebūvētu USB-C dokstacijas tehnoloģiju un inovatīvām funkcijām, kas nodrošina ne tikai ergonomisku komfortu, bet arī vides ilgtspējību. Īsāk sakot, Philips 346B1C ir patiess centralizēts risinājums uz produktivitāti orientētiem profesionāļiem finanšu un banku jomā, kā arī citos B2B sektoros.

Pētījums: vairāk nekā puse Latvijas influenceru ir blēži 09.10.2019 12:34

Tiek lēsts, ka 2020. gadā līdzekļu apgrozījums influenceru mārketingā būs 5 līdz 10 miljardi dolāru. Skaidrs, ka ar šādu peļņas potenciālu daudziem rodas vēlme uzaudzēt savu profilu straujāk, nekā tas ir iespējams ar godīgiem līdzekļiem. Cik liels ir krāpšanas apjoms Latvijā atsevišķi un Baltijā kopumā? Komunikācijas aģentūras „A. W. Olsen & Partners” un „Instagram” un „YouTube” blogeru analīzes platformas „HypeAuditor” veiktais pētījums liecina, ka 53 % influenceru Baltijā ir novērojamas krāpšanas pazīmes. Latvijā rezultāti ir tādi paši.

Labākā dārza tehnika produktīvam rudenim 07.10.2019 10:52

Rudentiņš – bagāts vīrs, bet tikai pret tiem, kas šo bagātību prot saņemt un pirms tam nav slinkojuši. Tiesa – strādāt daudz jau sen vairs nav vienīgā iespēja, kā tikt pie labas ražas. Galvenais – strādāt gudri, izvēloties pareizos darba instrumentus, vai tā būtu dārza tehnika vai elektroierīces citiem darbiem, kas palīdzēs ne tikai sekmīgi tikt galā ar veicamo uzdevumu, bet arī ļaus to paveikt bez sāpošiem muskuļiem un tulznainām rokām. Tādēļ šoreiz – nedaudz par populārākajiem dārza un elektroinstrumentiem, kas palīdzēs rudens darbos.

Videospeciālists: Philips Brilliance 329P9H IPS monitors — liels un komunikabls 28.09.2019 11:17

Latvijas interneta videotiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - Philips Brilliance 329P9H IPS monitors ir ideāli piemērots tiešraižu producēšanai un uzraudzībai tā lielā izmēra, patīkamo krāsu un lieliskās savienojamības dēļ.

Kā YouTube pikšķerētāji izmanto populāru videoemuāristu identitātes, lai vāktu lietotāju datus 26.09.2019 21:31

Kaspersky: Galva mākoņos, nauda aizplūst caur YouTube – kā pikšķerētāji izmanto populāru videoemuāristu identitātes, lai vāktu lietotāju datus. Kaspersky uzskata, ka pikšķerēšanas afēras ir problēma, ar kuru YouTube lietotāji var saskarties diezgan bieži. Parasta shēma ir jauna YouTube konta izveide, kā arī avatāra un redzamā kanāla nosaukuma nomaiņa, lai padarītu tos identiskus slavenam jūtūberim piederošajiem. Pēc tam tiek sūtīti pieprasījumi, kas ietver tikai redzamo nosaukumu un avatāra attēlu, un izveidota samērā pārliecinoša privāta ziņa: parasti lietotājam tiek lūgts uzklikšķināt saitei, kas novirza uz krāpniecisku tīmekļa lapu, un iesniegt savus datus.

Vai tavu viedtālruni var padarīt vēl viedāku? Trīs pārsteidzošas ierīces mobilajiem telefoniem 16.09.2019 21:59

Mobilo telefonu tehnoloģiskā attīstība, īpaši pēdējo desmitgažu laikā, nešaubāmi ir bijusi pārsteidzoša. Ikviens no mums atceras pirmos mobilos telefonus, kurus izmantojām balss zvaniem un īsziņu apmaiņai. Taču šodien pat visvienkāršākā viedtālruņa izmantošana nav iedomājama bez videozvaniem, interneta pārlūkošanas, kā arī mūzikas straumēšanas. Plašās iespējas, ko viedtālruņi lietotājiem spēj sniegt, vēl joprojām turpina attīstīties, liekot vairumam no mums gaidīt aizvien vairāk jaunu un inovatīvu uzlabojumu. Ja tas attiecas arī uz tevi, tad iepazīsties ar trīs viedtālruņu ierīcēm, kuras mobilos telefonu paceļ jaunā lietojamības līmenī!

Neierobežotas iespējas: MMD demonstrē izcilu Philips monitoru klāstu IFA 2019 06.09.2019 13:21

Amsterdama, 2019. gada 5. septembris – Philips stenda apmeklētāji ir laipni gaidīti izstādē IFA 2019 (Berlīnē, 2019. gada 6.–11. septembrī): būs redzams plašs Philips monitoru klāsts dažādos izmēros un ar funkcijām, kas paredzētas mājas lietotāju un dažādu jomu profesionāļu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai šīs vajadzības ir saistītas ar labāku attēla kvalitāti, vairāk privātuma, izcilu savietojamību, lielāku radošās darbības iespēju, augsta līmeņa spēlēm vai videi draudzīgu produktivitāti, jaunākie Philips monitori ir risinājums.

Akumulatora lapu pūtēji un to priekšrocības 23.08.2019 23:36

Akumulatora lapu pūtējus galvenokārt izmanto, lai vieglāk atbrīvotos no koku lapām rudens sezonā. Ļoti iespējams, ka arī Tu esi pavadījis laiku septembrī, oktobrī un pat novembrī, vācot lapas ar grābekli. Piekritīsi, tas nav aizraujošākais darbs pasaulē. Kādēļ veltīgi tērēt laiku un spēkus, ja vari šo uzdevumu paveikt ātrāk un vieglāk, izmantojot akumulatora lapu pūtēju?

Kvalitāte ar stilu: MMD svinīgi atklāj pilnīgi jaunu Philips E1 monitoru sēriju 05.08.2019 17:02


Amsterdama, 2019. gada 2. augusts – MMD, vadošais displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips E1 monitoru izlaišanu. No iekšpuses un ārpuses iespaidīgā jaunā monitoru līnija apvieno elegantu dizainu un inovatīvas funkcijas, lai nodrošinātu izcilu lietotāja pieredzi mājās vai darbā. Philips E1 Line ietver astoņus modeļus un piedāvā lietotājiem izvēlēties kādu no 24”, 27”, vai 32” displejiem, kas pieejami ar Full HD, Quad HD vai 4K UHD izšķirtspēju. Ar inovatīvām, augstas veiktspējas funkcijām, tostarp Adaptive Sync/AMD FreeSync, LowBlue Mode, Flicker Free tehnoloģiju un DisplayPort savienojamību, Philips E1 Line nodrošina produktīvāku un atbilstošāku pieeju jebkura veida personīgiem un profesionāliem projektiem.

Nākamā lapa