Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:255, Did:0, useCase: 3


5 bīstamākās diētas

Ieobežots uzturs ir daudzu sieviešu pierasta ikdienas sastāvdaļa. Ja ne katru dienu, tad vismaz periodiski mēs ievērojam tā saucamās diētas. Un tas nebūtu nekas- neliela atslodze organismam ir pat noderīga. Taču ir dažas diētas, kuras ievērot ir patiesi bīstami un veselībai kaitīgi, jo kopā ar liekajiem kilogramiem zūd arī veselība.

Tablešu diēta

Visbīstamākā diēta ir vājēšana ar dažādu tablešu palīdzību. Sevišķi, ja šīs tabletes nav jums izrakstījis ārsts, bet ieteikusi kāda laba draudzene, kas it kā pati tās lietojusi. Nekādā gadījumā nepiekrītiet būt par izmēģinājumu trusīti un bojāt savu veselību. Nekad nevar zināt, kas ir šādu tablešu sastāvā- daudzas no tām tiek tirgotas neoficiāli. Pie kam bieži vien negodīgi ražotāji neuzrāda visas sastāvdaļas, zinot, ka tās ir kaitīgas cilvēka organismam.
Tablešu diētas rezultāts var būt nopietni aknu vai nieru bojājumi un ilgstoša ārstēšanās.

Šķidruma diēta

Šīs diētas ēdienkarte sastāv tikai no šķidrumiem- šķidrs dzēriens un šķidrs ēdiens. Bīstamība slēpjas apstāklī, ka diēta nobremzē zarnu trakta darbību, tādējādi izjaucot vielmaiņu.
Patiesībā cilvēkam nepieciešama ne tikai šķidrā, bet arī cietā barība, jo tieši tā aktivizē fermentu izdalīšanos, kas veicina normālu zarnu trakta darbību.

Monodiēta

Monodiētas princips ir viena konkrēta produkta lietošana ilgākā laika periodā. Pie šāda uztura režīma organismam netiek piegādātas vajadzīgās uzturvielas, kā rezultātā sāk bojāties zobi, lūzt mati, nagi, kā arī rodas citas nopietnas veselības problēmas.

Olbaltumvielu diēta

Kā zināms, tauki mūsu organismā pārsvarā uzkrājas no pārmērīgi uzturā lietotiem ogļhidrātiem, tāpēc daudzi, lai samazinātu svaru, maksimāli cenšas izlēgt no savas ēdienkartes miltu produktus, augļus un dārzeņus, ēdot tikai olbaltumvielām bagātus produktus- gaļu un zivis. šie produkti tad arī ir olbaltumvielu diētas pamatā. Organisms to nesaprot- viņam nepieciešami visi elementi- gan olbaltumvielas, gan ogļhidrāti, gan arī tauki.

Saldumu diēta

Diēta nosaka lietot uzturā tikai saldumus, pie kam vairākas reizes dienā, uzdzerot tēju vai kafiju. Šāda ēšana "izsit" organismu no normāla uztura režīma un noved cilvēku pie dažādām kaitēm, galvassāpēm un dzīvībai svarīgu ciklu nojaukšanas organismā.