Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:8, Did:0, useCase: 3


Tamborēts taurenis

Mūsdienās ļoti daudzi ir pievērsušies rokdarbiem kā iespējai jauki pavadīt brīvo laiku. Turklāt daudziem tas ir kļuvis par aizraujošu hobiju. Viens no izplatītākajiem un populārākajiem rokdarbu veidiem ir tamborēšana. Ikviens vēlas, lai mājoklis būtu personiskāks, skaistāks un mājīgāks- šo sajūtu var radīt, pašu spēkiem izgatavojot kādu interjera priekšmetu. Piemēram, tie varētu būt tamborēti taurenīši, ar ko izrotāt aizkarus.

No attēlā redzamajiem taurenīšiem apraksts un shēma doti taurenim nr.1.

Taurenīti sāk tamborēt no spārna vidus. Uzmet 5 gaisa cilpiņas un satamborē tās aplītī. Tāpat notamborē otru spērnu. Ķermeni tamborē atsevišķi.

Pārējo taurenīšu, kas redzami attēlā, shēmas atradīsiet izdevniecības Zvaigzne ABC sērijas "Rokdarbi" izdotajā grāmatiņā "Tamborēti rotājumi". Bez taurenīšiem šeit daudz arī citu brīnišķīgu rokdarbu ideju, ar ko rotāt jūsu interjeru un ikdienu vērst gaišāku un priecīgāku. Piedāvātos izstrādājumus var izmantot ne tikai galda un telpu rotāšanai, bet arī dāvanu iesaiņošanai un apsveikumu izgatavošanai.