Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:3, Did:0, useCase: 0


Aicina uz inovāciju konferenci “Medijpratība darbā ar jauniešiem”

Redakcija
Redakcija

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 25. aprīlī plkst.10.00 norisināsies ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem. Šī gada tēma “Medijpratība darbā ar jauniešiem” veltīta prasmei spēt vērtēt, analizēt un veidot stratēģiski efektīvu mediju saturu, lai komunicētu ar jauniešiem. Jauniešu centra “Kaņieris” rīkotā inovāciju konference norisinās jau septīto gadu pēc kārtas, pulcējot jaunatnes jomas darbiniekus no visas Latvijas.

Šī gada konferencē ar savām zināšanām par medijpratības teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem dalīsies:

MĀRTIŅŠ DAUGULIS | Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks un Rīgas Stradiņa universitātes lektors: “Medijprasme kā veselīgs dzīvesveids: ikdienas rutīnas drošai mediju lietošanai”
GUNA SPURAVA | Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes UNESCO Medijpratības un informācijas pratības katedras vadītāja: “Jaunās paaudzes medijpratība vidē: izaicinājumi, riski un iespējas”
KRISTAPS SILIŅŠ | CEO, Zīmolu stratēģis White Label / McCANN Rīga: “Strategy of No”
RASMUSS FILIPS GEKS | Latvijas Debašu asociācijas “QUO tu domā?” valdes loceklis: “Kritiskās domāšanas nozīme mūsdienās”
ILONA BIČEVSKA | Jaunatnes organizācijas AVANTIS dibinātāja un radošā direktore: “Mediji+jaunieši=Young Media House”
Konferences turpinājumā ikviens varēs piedalīties praktiskās meistarklasēs.
Konferencei var pieteikties līdz 23.aprīlim, pieteikšanās anketa aizpildāma šeit https://goo.gl/forms/v4mEIdRuq85qEJbp1

Konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” un dalība tajā ir bez maksas.

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. “Kaņiera” motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Vairāk informācijas var lasīt mājaslapā https://www.kopnica.lv/lv vai sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/kanieris/.