Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:104, Did:0, useCase: 0

Video: Latviešu uzņēmēji piesaka karu ārzemju ražotājiem

Medijos parādījies videorullītis, kurā lavieši tiek kaunināti par pārdošanos importam. "Uz katru Latvijas burkānu mēs pērkam piecus svešus...franči dzer franči vīnu, itāļi ēd itāļu picu- latvieši kož svešā ābolā...Tu nevari izmainīt vilku, bet vari nepirkt svešu, neļaut ierēdnim pirkt svešu!" ir daži citāti no video. Akcijas veidotāji ir uzņēmējs Guntis Belēvičs un bijušais Latvijas pārtikas uzņēmumu federācijas padomes priekšsēdētājs Didzis Šmits.

Loģiska un ļoti atbalstāma ideja, ko gan gribētos redzēt komplektā ar vietējo ražotāju godaprātu- kaut vai nenormālā starpība starp piena imitācijas litru veikalā un santīmiem, ko saņem lauksaimnieks. Kamēr latvietis nestrādās roku rokā ar latvieti un kamēr latvietis mēģinās iedzīvoties uz otra latvieša rēķina, šādiem uzsaukumiem liela jēga nav paredzama
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2012-10-17 15:00, pirms 9 gadiem
Burkānus vien mēs nepērkam. Kur ir latviešu pīlādžu, upeņu, ķiršu, aveņu vīns sievietēm? Kur ir mūsu sulas? Pakās tikai tāds cukurūdens ar 10 procentiem sīrupa. Lielveikalos - tikai imports un nedaudz mūsu pārtikas.

     [+] [-]

, 2012-10-17 15:30, pirms 9 gadiem
Helēna rakstīja: Burkānus vien mēs nepērkam. Kur ir latviešu pīlādžu, upeņu, ķiršu, aveņu vīns sievietēm? Kur ir mūsu sulas? Pakās tikai tāds cukurūdens ar 10 procentiem sīrupa. Lielveikalos - tikai imports un nedaudz mūsu pārtikas.
Nu Rimi ir latviešu vīnu stends- par 18 latiem upeņu vīnu pirkt var tikai liels latviešu produktu fans. Te jau ir tā latviešu domāšana- jāuzliek cena, nopelnīšu. Ekoloģiskie burkāni... smieklīgi brīžiem. Tāpēc arī pērkam ārzemju preci

     [+] [-]

, 2012-10-23 07:35, pirms 9 gadiem
Darba ražīgums. Tas pieklibo. Ja Latvijas laukos ražotu programmatūru, kura maksā miljonus un Latvija būtu IT lielvalsts, mēs smiedamies pirktu poļu dārzeņus un vēl šiem piemestu, lai tik rukā. Kamēr ārā drēgns rudens, es pasēdēšu pie datora un nopelnīšu vienu no pasaules labākajām algām. Saka - laukos darba neesot - Rīga tālu. Indiešiem gan Amerika nav tālu, šie strādā priekš Amerikas. Kamēr Amerikas dakteris guļ miegu, indietis ir apstrādājis rentgena bildi un no rīta birojā rezultāti amīti jau gaida.

     [+] [-]

, 2012-10-23 07:37, pirms 9 gadiem
Vācieši gribēja atvērt Latvijā zvanu centru, bet saprata, ka nespēs nokomplektēt personālu ar vajadzīgajām valodu zināšanām.