Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:8, Did:0, useCase: 0


Pašu rokām darinātas, skaistas un greznas olas Lieldienām. 8 interesantas idejas

Ja vēlies pārsteigt draugus un radus ar neparastiem olu dizainiem, tad noteikti vari tās apgleznot, aplīmēt, apšūt, apadīt, appērļot un ko tik vēl ne. Viss atkarīgs no tavas idejas un izpildījuma.

Apzīmētas olas

Nav jābūt izcilam māksliniekam, lai apzīmētu olas. Pietiks ar labu gribu, ideju un nelielu, katram piemītošu talanta devu. Apzīmēt olas vari arī ar krītiņiem vai zīmuļiem. Ķeries klāt un izmēģini. Tas nemaz nav tik grūti.

Aplīmētas olas

Olas var aplīmēt ar pūpoliem, sēklām, makaroniem, graudiem, pupām, zirņiem, sausām lapām un vēl un vēl. Apsēdies, apskaties, kas tev apkārt un ķeries pie darba.

Tiem, kam patīk spilgtākas krāsas, var izmantot arī lentes, krāsainus papīrus, papīra aplikācijas, dziju, kristāliņus, spīguļus, puķītes un citus skaistus, greznus nieciņus.

Appērļotas olas

Ja tava aizraušanās ir tagad tik populārā pērļošana, tad noteikti to vari izmantot arī olu dekorēšanai savas idejas un pērļošanas materiālus. Ūdens peldē izkausē parafīna sveci un tajā pamērcē olu, lai pārklājas ar vairākām parafīna kārtiņām. Pēc tam ar pinceti ņem pa vienai pērlītei, uzkarsē sveces liesmā un piekausē pie sagatavotās olas.

Apadītas vai aptamborētas olas

Ja patīk adīt vai tamborēt, kādēļ tad neapģērbt arī savu Lieldienu olu greznā adītā vai tamborētā kleitiņā.

Izveido olu figūras

Noteikti no esi dzirdējusi par origami papīra locīšanas mākslu. Tā var noderēt arī Lieldienu olu dekorēšanai.

Negribi locīt, vari izgriezt no papīra zaķa ausis, kājas, ķepiņas, aplīmēt olu un iegūsi jautru Lieldiena olu dējēju Lieldienu zaķi.

Lentes un olas

Skaistu olu turētāju- zaķi var izgatavot no lentītēm, salīmējot tās kopā. Ja vēlies, vari izmantot raibas lentes savās mīļākajās krāsās.

Spalvas

Izmantojot spalvas, olas, aplikāciju papīru un līmi var iegūt dekoratīvu greznojumu Lieldienu noskaņai tavā mājā.