Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:236, Did:0, useCase: 1

Ceļā uz mieru - Otro Ziemassvētku koncerts Mazajā Ģildē 22.12.2013 15:10

26. decembrī plkst. 16.00 Mazajā Ģildē norisināsies tradicionālais gada nogales koncerts, kurā apmeklētāji tiek aicināti izbaudīt Latvijas mūziķu un grupu uzstāšanos, mierpilnā saruna ar sevi izvērtējot aizvadītā gada laikā notikušo.

Labdarības koncerts „Kad Dievs zied tavā dvēselē” Turaidā 22.12.2013 12:34

Jau otro gadu labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros Krimuldas novada aktīvie iedzīvotāji Marita Mazurēviča-Motte un Mārtiņš Ozoliņš aicina ikvienu gada nogalē, šogad 29. decembrī plkst. 13.30”, Turaidas baznīcā uz koncertu „Kad Dievs zied tavā dvēselē”.

Mandarīnija aicina jaunos māksliniekus! (1) 19.12.2013 14:16

21. un 22. decembrī no plkst. 11 līdz 16.00 Skonto hallē norisināsies bērnu pasaku tirdziņš «Ziemassvētki Mandarīnijā», kura ietvaros pilnīgi par brīvu varēs priecāties karnevālā un saņemt saldas dāvanas vairāk nekā 1000 bērnu no Latvijas maznodrošinātām ģimenēm, internātskolām un bērnu namiem.

Spožie Jaungada galā koncerti ar LNSO, Xylem TRIO un Andželu Braunu! 18.12.2013 11:25

Ritmu stihijas virpulī aizvadīta gada nogale sola možu garu Jaunajā gadā – vēsta sens Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra ticējums. Tādēļ LNSO aicina veco gadu pavadīt un Jaunajam gadam iedvesmoties krāšņajos LNSO Jaungada gala koncertos 28. (izpārdots), 29., 30. decembrī plkst. 19.00 Lielajā ģildē.

Mans ziemas prieks 18.12.2013 11:20

No 2013. gada 5. decembra līdz 2014. gada 18. janvārim biedrībā Ligzda (Tukums, Brīvības laukums 13, otrais stāvs) skatāma izstāde "Mans ziemas prieks".

Iecienītākās Ziemassvētku tradīcijas – eglītes meklēšana un mājas rotāšana 17.12.2013 19:22

Iecienītākās Ziemassvētku tradīcijas Latvijas iedzīvotāju vidū ir mājas dekorēšana ar svētku rotājumumiem (26%), eglītes meklēšana mežā (24%), dāvanu iegāde saviem mīļajiem (13%), kā arī svētku cienasta sarūpēšana, secināts tirdzniecības centra Domina Shopping pircēju aptaujā. Turpretim mazāk populārāko tradīciju vidū ierindota bluķa vilkšana ap māju, ķekatās iešana, pastkartīšu veidošana un sūtīšana, kā arī dzejolīšu skaitīšana.

Kora "Salve" Ziemassvētku ieskaņas koncerts 17.12.2013 19:16

Sestdien, 21.decembrī, plkst. 17:00 Svētā Pestītāja Rīgas (Anglikāņu) baznīcā (Anglikāņu ielā 2) notiks koncertorganizācijas „Ave Sol” kamerkora „Salve” (mākslinieciskā vadītāja un diriģente Baiba Ozoliņa) Ziemassvētku ieskaņas koncerts ”Cik lēni snieg...”. Koncertā piedalīsies solisti Ance Purmale (soprāns), Egils Norbūts (tenors), Indris Egle (oboja) un Patrīcija Hofmane (soprāns), kā arī ērģelniece un koncertmeistare Aija Ziņģīte. Koncertā piedalīsies aktrise Ausma Kantāne, to vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Noklausies Rēzijas Kalniņas un Ulda Marhileviča Ziemassvētku programmas „Mana roka Tavējā” pirmo singlu! 16.12.2013 23:03

Ar Ulda Marhileviča jaunās dziesmas "Dievs pieskārās" ieskaņojumu tiek ieskandināts aktrises Rēzijas Kalniņas un Ulda Marhileviča oriģinālmūzikas projekts „Mana roka Tavējā”, kas no 20. decembra pārskanēs Latvijas dievnamus. Savukārt dienu pirms koncerttūres sākuma - 19. decembrī - klajā tiks laists šīs programmas mūzikas albums, kļūstot par lielisku dāvanu Ziemassvētkos.

Tallinā jau septīto gadu norisināsies „Piparkūku mānija” 16.12.2013 12:20

Līdz ar ziemas iestāšanos mūsu kaimiņzemē Igaunijā arvien vairāk pasākumu vērsts tieši uz aktivitātēm gada baltākās un klusākās sezonas baudīšanai. Nupat jau Ziemassvētku tuvošanos iespējams jaust ne vien pilsētu laukumos un veikalu skatlogos, bet arī dažādās interesantās mākslas izstādēs.

Dita Lūriņa un Ingus Pētersons gatavojas Ziemassvētku koncertiem Ķīpsalā 11.12.2013 15:35

Jau pēc divām nedēļām – 25. un 26. decembrī Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā tiksies kādreizējie skatuves partneri – Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa un klasiskās un latviešu populārās mūzikas leģenda Ingus Pētersons, lai kopīgi izdzīvotu Ziemassvētku sapņus un stāstus.

Lauris Reiniks svētku tūri sāk ar izpārdotu koncertu Jelgavā 09.12.2013 13:26

Laurim Reinikam gada nogale saplānota tikpat darbīga kā Ziemassvētku vecītim. Nupat iznācis DVD “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”ar viņa pērno koncertu Arēnā Rīga, bet šonedēļ Lauris uzsāk svētku koncertturneju pa Latvijas pilsētām. Pirmais koncerts izpārdots labu laiku iepriekš un notiks jau ceturtdien, 12. decembrī Jelgavas kultūras namā.

Dailes teātrī top „Vecgada koncerts kūrmājā” 07.12.2013 11:58

No 20.decembra Dailes teātrī gaidāms „Vecgada koncerts kūrmājā”.

Latvieši radījuši unikālu Ziemassvētku projektu- Vecītis.lv (1) 04.12.2013 11:01

Ziemassvētkus gaidot, par pārsteigumu bērniem un vecākiem parūpējušies interneta mediju speciālisti Latvijā. Radīts unikāls projekts- personalizēts apsveikuma video no Ziemassvētku vecīša. Vecīti iespējams pieteikt internetā un viņš ieradīsies video formātā tieši pie Jūsu atvases un uzrunās tieši Jūsu bērnu. Vai tēti, kuram Ziemaasvētku pārsteigumu varat sagādāt vietā, kur viņš to vismazāk gaidīs

„Saulīte un sniega cilvēciņi” Leļļu teātrī – pēc 30 gadu pārtraukuma! 03.12.2013 12:17

Jau šonedēļ, 7. decembrī, bērni tiks iepriecināti ar ziemas pasakas „Saulīte un sniega cilvēciņi” pirmizrādi gan latviešu, gan krievu trupas izpildījumā. Pēc slovāku tautas pasakas motīviem radītā krievu dramaturga Aleksandra Veselova luga bērniem vēsta par spēju ieraudzīt savu tuvāko vajadzības un samērot tās ar savām vēlmēm.

Liepājas teātrī Ziemassvētkos skanēs gan rotaļīgas, gan ziemīgas dziesmas dvēselei 29.11.2013 11:47

Kā ik gadu, Liepājas teātris svētku laikā aicinās savus skatītājus apmeklēt Ziemassvētku koncertu, kuram gatavošanās pamazām notiek jau tagad, lai arī līdz tam teātrī vēl gaidāma pirmizrāde citam mūziklam jauniešiem „Pavasara atmoda” (6.decembrī).

Izstāde „Pušķojam Ziemassvētkus” Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā 20.11.2013 15:40

Adventes vainagu un dažādi Ziemassvētku rotājumi no dabas materiāliem ir apskatāmi izstādē „Pušķojam Ziemassvētkus” Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza Palmu mājas vestibilā no 23. novembra līdz 5. janvārim. Izstādes laikā notiks paraugdemonstrējumi, meistarklases, kā arī būs iespēja iegādāties gan rotājumus, gan dažādus dabas materiālus rotājumu gatavošanai.

Leļļu teātris „sapakojis” Ziemassvētku dāvanu maisu 19.11.2013 20:02

Lai arī dabā ziemas tuvošanos vēl nevar manīt, Leļļu teātris savu Ziemassvētku dāvanu maisu skatītājiem jau „sapakojis” – svētku mēnesī decembrī ieplānotas gan dažādas noskaņu raisošas izrādes, gan divi jauniestudējumi, gan uzaicināts Ziemassvētku vecītis, kurš no 13. decembra rotaļāsies ar bērniem pirms visām Lielās zāles izrādēm un to starpbrīžos.

Lauris Reiniks dosies Ziemassvētku koncerttūrē un prezentēs savu jauno DVD 07.11.2013 13:12

Lauris Reiniks atgādina, ka līdz Ziemassvētkiem vairs atlicis tikai pusotrs mēnesis un izsludina svētku koncertturneju pa Latvijas lielākajām pilsētām. Decembrī dziedātājs dosies uz Jelgavu, Valmieru, Rēzekni, Ventspili un Liepāju, kur uzstāsies DVD “Lauris Reiniks Ziemassvēktos” prezentācijas koncertos. DVD iznākšana gaidāma 20. novembrī.

I.Kerēvica, I.Akuratere, J.Ozols, E.Strazdiņa un citi Dikļu pilī pirmās Adventes svētdienā atklās „Eņģeļu balsis” 06.11.2013 16:01

Kad zemi apmirdz zvaigznes un mūsu sirdīs iemājo balts prieks, kad vēji aiznes bēdas un sirdīs mīlestību sēj, klāt ir Ziemassvētki, lai ceļš līdz svētkiem būtu īsāks Ieva Akuratere, Evita Zālīte, Ingus Pētersons, Ieva Kerēvica, Jānis Ozols, Gints Sola, Madars Kalniņš, Evelīna Strazdiņa un Dikļu pils dziedošos bērnus un jauniešus no visas Latvijas aicina uz konkursu "Eņģeļu balsis", kas arī šogad ar mīlestību pirmajā Adventē skanēs Dikļu pilī.

Evita Zālīte, Ieva Akuratere un Ingus Pētersons gatavi Ziemassvētku koncertsērijai „Pie Tavas sirds” 05.11.2013 16:45

Gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus – sagaidot, svētot un pavadot, no 8. līdz 30. decembrim 14 Latvijas pilsētās skanēs koncerts „Pie Tavas sirds”. Klausītājus vienlaikus gaida skaista mūzika un īstas, patiesas jūtas – bez ārišķības un izlikšanās, jo koncertprogrammā apvienojušies mūziķi, kuriem Ziemassvētku brīnums un ticības vēsts ir sirds un prāta pārliecība: Latvijas Nacionālās operas spožā soliste Evita Zālīte, grupas „Pērkons” līdere, tautas Atmodas simbols Ieva Akuratere un stilistikā neierobežotais liriskais tenors Ingus Pētersons. Par instrumentālo pavadījumu gādās atraktīvā folkmūziķe un ģitāriste Ilze Grunte, kā arī virtuozais pianists Madars Kalniņš.

Ķīpsalā notiks iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti 30.10.2013 13:55

Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī, Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerti, kur ģimenes un draugi ir aicināti izbaudīt gaišu un sirsnīgu Ziemassvētku mūzikas programmu lieliskās aktrises Ditas Lūriņas, operas dīvas Kristīnes Gailītes un iemīļoto solistu Ingus Pētersona, Daumanta Kalniņa un Ievas Sutugovas izpildījumā. Koncertā piedalīsies arī Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns, orķestris MOTO (Mazais operas un teātra orķestris), Profesionālais pūtēju orķestris „RĪGA” un diriģents Mārtiņš Ozoliņš.