Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:78, Did:0, useCase: 0

Katram savs kalendārs. Izvēlies sev piemērotāko

Kalendārs- lieta, bez kuras nav iedomājama mūsdienu cilvēka dzīve. Tas palīdz sakārtot laika ritumu- salikt dienas nedēļās, nedēļas- mēnešos, bet mēnešus gados. Pateicoties kalendāram, mēs varam uzzināt radu un draugu vārdadienas, valsts svētkus, sējas un ražas novākšanas laikus, Mēness fāzes un daudz ko citu. Mūsdienās kalendārs no vienkāršas laika skaitīšanas tabulas pārvērties par ceļvedi un padomdevēju dažādās dzīves jomās. Tas ir arī ideāla dāvana draugiem, radiem, kolēģiem un bērniem Ziemassvētkos. Atliek vien izvēlēties saņēmēja interesēm atbilstošu tēmu un piemeklēt īsto kalendāru.

Nebūsiet kļūdījies, ja kā dāvanu izvēlēsities noplēšamo "Ģimenes kalendāru" (Apgāds Zvaigzne ABC). Šajā kalendārā katrai dienai atrasts kāds domu grauds vai asprātīga atziņa, bet otrā lapiņas pusē (kā jau ierasts) – informācija un fakti, kas var noderēt visai ģimenei. Nu, piemēram, omei – receptes gardajam sestdienas launagam, lielajai meitai – eksotiskā virtuve, mazajam puikam – pasaciņa, tētim – anekdotes un interesanti atklājumi, mammai – krustvārdu mīklas un dārzkopība, un visiem kopā – ierosmes ceļojumiem.
... bet varbūt viss ir tieši otrādi? Omei – krustvārdu mīklas, tētim – kā pagatavot gardo sestdienas launagu, mazajam puikam – anekdotes un meitiņai – sapņi par tālajām zemēm?
Cik ģimeņu, tik variantu! Taču aiz katras lapiņas kāds pārsteigums!Cilvēkam, kam interesē veselīgs dzīvesveids, lieti noderēs Akvelīnas Līvmanes padomu kalendārs "Garam. Dvēselei. Miesai". (Apgāds Zvaigzne ABC) Līdzās vispārpieņemtajai kalendāra informācijai, šeit uzzināsiet par to, kā atbrīvoties no negatīvās enerģijas un sākt smaidīt, kā pārvarēt skumjas un grūtsirdību, kā iegūt mieru un pievilināt veiksmi. Kalendārā iekļautas arī pašu spēkiem pagatavojamas skaistumkopšanas receptes un vingrinājumi smadzeņu darbības uzlabošanai. Un tas viss papildināts ar burvīgiem dabasskatiem. Jauki, vai ne?Jebkura sieviete priecāsies par "Sievietes gadagrāmatu 2014" (Apgāds Jumava). Tā iedvesmos katru bagātināt dzīvi ar jaunām zināšanām un sajūtām. Gadagrāmata būs gan lielisks ceļvedis sevis iepazīšanai, gan praktisks padomdevējs ikdienā. Bez kalendāra, kas ir šī ikgadējā izdevuma neatņemama sastāvdaļa, šeit atradīsiet arī astroloģiskās prognozes, sapņu tulks, aromterapijas noslēpumi ķermeņa un prāta harmonijai, garšīgas receptes no saulainās Scīlijas, padomi dārza darbos un daudz kas cits interesants.Savukārt, "Virtuves kalendārs 2014" (Apgāds Zvaigzne ABC) būs atbalsts katrai saimniecei, jo tajā ievietotās receptes sniegs labas idejas ikdienas un svētku maltītēm. Kalendārs sakārtots tā, lai ēdieni atbilstu sezonai vai svētkiem. Piemēram, pavasarī, nātru laikā varat pagatavot nātru pesto pēc Ilzes Lipskas receptes, 18. novembra svētkos baudīt brūkleņu drumstalu maizi un Ziemassvētkos – adventa kūku pēc Lolitas Šelvahas receptes.
Kalendārā ietvertas gan grilēšanai, gan svētku svinēšanai, gan ziemas krājumu sagatavošanai piemērotas receptes. Padomāts arī par gardām brokastīm un spirdzinošu auksto zupu karstai vasaras dienai. Vai 1. janvāra pusdienās nebūtu lieliska sarkanvīnā sautēta bute?
Virtuves kalendārā uzskatāmi atzīmētas mēness fāzes un atslodzes dienas.Katrs, kas rušinās pa dārzu, audzē, kopj un stāda, būs priecīgs par "Dārza kalendāru" (Apgāds Zvaigzne ABC). Kalendārā atzīmētas augļu, sakņu, ziedu un lapu dienas, Mēness fāzes, kā arī dārza darbiem labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas, kas palīdz katram dārzkopim saprast, kad labāk vākt augļus, kad potēt un griezt spraudeņus, kad mēslot un stādīt utt.
Kalendārs sastādīts, lai rosinātu dārzkopjus domāt par dabas ritmiem un to ietekmi uz labu ražu."Latvijas dziednieku kalendārs 2014" (Apgāds Jumava) ir pilns ar visdažādākajām dziednieku gudrībām un padomiem. Šeit atradīsiet, piemēram, padomus par četrām vertībām - miegu, ūdeni, uzturu un gaisu, iepazīsieties ar Elmāra Spodra ieteikumiem par pārliecinātu runas mākslu, iemācīsieties gatavot veselības kokteiļus, uzzināsiet, kāda ir Jāņu nakts patiesā burvība, izlasīsiet, ar kādu saturu pildīti Mierinošie spilventiņi palīdzēs cīņā pret bezmiegu vai samazinās galvas sāpes, kā arī daudz ko citu interesantu un noderīgu.Neaizmirstiet arī par bērniem. "Pasaku kalendārs" (Apgāds Zvaigzne ABC), kuru iemīļojušas jau vairākas lasītāju paaudzes, būs ideāla dāvana mazajam lasītājam. Kalendārā ievietotas latviešu tautas pasakas, kas papildinātas ar mākslinieces Agijas Stakas brīnumjaukajām ilustrācijām. šeit ietverta arī plaša informācija par valsts svētkiem (ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas) un svinamām dienām.Ja gribat uzdāvināt ko skaistu ārzemēs dzīvojošiem radiem vai draugiem, izvēlieties kalendāru "Latvija" (Apgāds Zvaigzne ABC). Tajā ievietotas jaukas fotogrāfijas, kurās no putna lidojuma apskatāmas brīnišķīgas Latvijas dabas ainavas un ievērojamākie tūrisma objekti mūsu valstī, piemēram, Rundāles pils, Turaidas pils, Cēsu vecpilsēta, Ventas rumba. Attēlu paraksti un mēnešu nosaukumi doti latviešu, angļu, vācu un krievu valodā, tāpēc kalendārs būs noderīgs arī ārvalstu pilsoņiem.Tiem, kas padziļināti interesējas par astroloģiju, noderēs Kristapa Baņķa "Mēness kalendārs 2014. gadam". Tas dod iespēju ielūkoties nākotnes tendencēs, sniedz iespēju veidot dzīvot sekmīgāk un mērķtiecīgāk un netērēt spēkus neauglīgās aktivitātēs. Gadu gaitā uzkrātā astrologu empīriskā pieredze ļauj droši plānot nākotni.
Kalendārā ievietotā informācija palīdzēs izvēlēties labāko laiku, lai uzsāktu kādu nozīmīgu darbu, veiktu svarīgu pirkumu, plānotu kāzas un ceļojumus. Ja ņemsiet vērā kalendārā sniegtās ziņas par Mēness un planētu stāvokli un katras dienas enerģētiku, jūs sasniegsiet vislabāko iespējamo rezultātu.
Astroloģiskais kalendārs ir laba dāvana jums un jūsu tuviniekiem, tas ļaus visu nākamo gadu dzīvot saskaņā ar Visumu un sevi.Tiem, kuru labākie draudi ir kaķi un/ vai suņi, noteikti patiks sienas kalendāri "Kaķi. Kalendārs 2014" vai "Suņi. Kalendārs 2014", kas bagāti ar skaistām kaķu un suņu fotogrāfijām. Katrā no tiem atzīmētas mēness fāzes, vārda dienas, svētku un atceres dienas. Kalendārus izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.Kalendārus meklējiet Latvijas grāmatnīcās.