Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:288, Did:0, useCase: 0

Ikdienas ādas kopšana vīriešiem

Izrādās, ka vīriešu āda atšķiras no sieviešu ādas daudzos dažādos aspektos un tādējādi tai ir nepieciešama regulāra kopšana, kas atšķiras no sieviešu ādas kopšanas un ir adaptēta vīriešu ādas vajadzībām. Par ikdienas ādas kopšanu vīriešiem jautājām Skaistumkopšanas institūta LIORA speciālistiem.

Vīrieša āda ir par 25 % biezāka nekā sievietes āda, tā ir daudz izturīgāka, taču novecošanas procesā ātrāk kļūst plānāka.

Vīrieša āda satur vairāk kolagēna un elastīna, padarot to tvirtāku un elastīgāku. Novecošanas pazīmes uz vīriešu sejas parādās vēlāk, bet izpaužoties tās evolucionē daudz ātrāk. Tāpēc vīriešiem, piemēram, ir mazāk mīmisko grumbu, taču uzreiz parādās grumbas.

Рh līmenis vīriešiem ir augstāks (no 4.5 līdz 5)

Poras ir mazākas nekā sievietēm

Vīriešu āda ir daudz taukaināka kā sieviešu, tā kā testosterons (vīriešu ) izdala divas reizes vairāk sebuma kā sieviešu hormoni. Pateicoties tam, vīriešu āda ir vairāk pakļauta akne, komedoniem un paplašinātām porām, kaut gan ādas hidrolipīdā plēvīte (bagāta ar sebumu) labāk aizsargā ādu.

Vīriešu ādas uzbūve padara ādu daudz izturīgāku (spēcīgāka hidrolipīdā plēvīte, biezākā āda, skābāks Ph), tomēr tā ir trauslāka. Tā ir vairāk pakļauta ārējai agresijai (piesārņojums, klimatiskie apstākļi), taču mazākas aizsardzības dēļ, tā kā vīrieši retāk izmanto ādas kopšanas produktus un procedūras, āda ir pakļauta spēcīgai negatīvu faktoru ietekmei. Turklāt regulāra skūšanās ir pasliktinošs faktors, kas noved pie ādas kairinājumiem.

Skūšanās ar skuvekli vai elektrisko skuvekli?

66 % vīriešu izvēlas skūšanos ar skuvekli, jo uzskata šo skūšanās veidu par efektīvāku un precīzāku. Šo veidu bieži rekomendē vīriešiem ar jutīgu ādu. Mūsdienās asmeņi ir īpaši saudzīgi, pateicoties to divkāršai un dažreiz pat trīskāršai sistēmai un mitrinošām joslām. Kaut gan lietojot skuvekli ar trīskāršiem asmeņiem ir nepieciešams lietot tikai karstu ūdeni.

Elektriskais skuveklis ir iemīļots, jo tas ir ātrs skūšanās veids! Tas ir tikpat akurāts noteiktām ādas zonām, kur bārda ir īpaši cieta (zods, zona ap lūpām), taču, neskatoties uz to, rezultāts nav tik labs kā skujoties ar skuvekli.

Tādai ādai ir noteikti nepieciešami īpašie kopšanas produkti, kas, vispirms aizsargās no negatīvajām skūšanās sekām. Tiem ir jāatjauno epidermas virsējo slāni un jāpaātrina epidermas fizioloģiskās aktivitātes atjaunošanos. Tādejādi tiem, pateicoties mitrinošiem, barojošiem un ar minerāliem piesātinošiem aktīviem elementiem, ir jāstimulē hidrolipīdās plēvītes rekonstrukciju (bez komedoniem) un šūnu reģenerāciju.

Mīliet un esiet mīlēti!

Informāciju sniedza SOTHYS LATVIA speciālisti

SOTHYS produkciju var iegādāties Skaistuma institūtā Liora