Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:286, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

3 seksuālie vīrieša noslēpumi, rūpīgi slēpti no sievietēm 17.05.2022 01:26

Šķiet, ka pateicoties bezgalīgiem intīmās dzīves pētījumiem un personīgajai seksuālajai pieredzei, sievietēm būtu jāzina viss par vīrieša vēlmēm, fantāzijām un patikšanām. Taču tā tas nav. Ne visu vīrieši atklāj un ne visu stāsta, pat vairāk,- ir lietas, kuras tiek rūpīgi slēptas. Iepazīsties ar 3 lielākajiem noslēpumiem, kurus vīrietis labprātāk paturētu noslēpumā.

Ko par seksu saka Freids? 19.01.2022 23:41

Beidzot arī tiem, kuri studiju gados nav lauzušies cauri vācvalodīgajam oriģinālam vai tulkojumiem lielajās valodās, ir iespēja iepazīties ar divdesmitā gadsimta skandalozākā zinātnieka, seksualitātes teoriju un psihoanalīzes “tēva” Zigmunda Freida pētījumu “Seksuālā dzīve”, ko izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

Tikai vīriešiem – kā tikt galā ar sievas draudzenēm 28.12.2021 23:41

Esiet laimīgi precējušies, taču jūsu kopdzīvi apēno sarežģītās sievietes, kas negribēti kļuvušas par jūsu laulības piedevu?

Vīriešu erotiskais horoskops 30.11.2021 01:13

Kāds viņš ir- tavs vienīgais un neatkārtojamais vīrietis? Ko viņš jūt un domā patiesībā? Un ko no viņa gaidīt? Uzzini šajā erotiskajā horoskopā slēptākās vīriešu vēlmes un emocijas.Sieviešu erotiskais horoskops ŠEIT

Vīrieša seksualitāte tantras skatījumā 23.10.2021 20:32

Piedāvājam rakstu no igauņu tantriskās terapijas speciālistes Katrinas Urmas par vīriešu seksualitāti no Tantras prakses skatu punkta.

Ko par vīrieti stāsta automašīnas vadīšanas veids 29.09.2021 09:20

Dažādi cilvēki, veicot it kā vienu un to pašu darbību, rīkojas pavisam atšķirīgi. Tas attiecas arī uz automašīnas vadīšanu. Interesanti, ka pēc tā pat varot noteikt, kādas ir šī autovadītāja rakstura iezīmes.

#1 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās 12.08.2021 23:15

Bieži vien savu rīcību vai pateiktus vārdus mēs analizējam tikai pēc tam, kad krietni jau ir par vēlu un tieši paša kļūdas ir vislabākais avots mācībai, kā nerīkoties vai rīkoties turpmāk, taču nereti gadās "uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa" vairākkārt. Kļūdīties mēdz visi, tikai bieži vien kļūdas lielā mērā ietekmē mūsu ikdienu un nākotni, īpaši, ja runā par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Par bieži pieļautām kļūdām mani "uzrunāja" cilvēku savstarpējās attiecībās starptautiski atzītas speciālistes Barbaras De Endželisas vārdi.

39 populārākie skūpstu veidi 29.07.2021 23:06

Mēs esam apkopojuši populārākos skūpstu veidus, kopā tie ir 39. Bet varbūt tu zini vēl kādu, kuru esam palaiduši garām?

Mīlestība uzlabo veselību un sadedzina liekās kalorijas 25.06.2021 12:11

Šai gadalaikā nav nemaz tik grūti saaukstēties. Zinātnieki izpētījuši, ka laimīgas attiecības nostiprina imūnsistēmu labāk nekā nodarbošanās ar sportu. Cilvēkiem, kuriem ir harmoniskas attiecības ar partneri un kuri regulāri nodarbojas ar seksu, labāk darbojas hormoni, kas aizsargā imūnsistēmu.

Uzbudinošāko produktu TOP 6 vai spēcīgākie afrodiziaki sievietēm 06.05.2021 22:27

Patiesībā afrodiziaki sievietēm ir ļoti atšķirīgi no vīriešu afrodiziakiem, tieši tāpat kā seksuālās baudas centri abu dzimumu pārstāvjiem atšķiras. Visiem sen zināms, ka sievietēm seksuālās baudas centrs atrodas smadzenēs, savukārt vīriešiem- dzimumorgānos. Seksuālā apmierinātība sievietēm pirmām kārtām ir psiholoģisks process, tai pat laikā vīriešiem tas fizioloģisks process.

5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem 21.04.2021 23:23

“Skaudības un apbrīna pilnie skatieni nav vienīgais, ar ko nāksies saskarties jums un jūsu otrajai pusītei, ja jūs esat attiecībās 5-10 gadus vai ilgāk”, ir pārliecināta Svetlana Punte, aģentūras SEX GURU īpašniece. Viņas aģentūra sadarbībā ar starptautisko treniņu centru «СЕКС.РФ» jau 5. gadu organizē praktiskos “treniņus pieaugušajiem” Latvijā un ārzemēs.

Liktenīgā sieviete – kāda viņa ir 16.04.2021 19:29

Liktenīgās sievietes piemēri sastopami ne tikai literatūrā vai kinematogrāfijā, bet arī reālajā dzīvē. Atcerēsimies kaut vai Salomi, kas salauza dzejnieka Rilkes un psihoanalītiķa Freida sirdi. Vai spiegu karalieni Matu Hari, kas bija tik valdzinoša, ka pat tad, kad stāvēja uz nošaušanu, no desmit karavīriem, kas uz viņu tēmēja, mērķī trāpīja tikai viens.

Pieskārienu valoda guļamistabā 15.04.2021 22:47

Ikvienam sajūtas no pieskārieniem var būt atšķirīgas, kādam patīk maigi, kādam spēcīgāki glāsti, taču jebkuri silti pieskārieni izstaro mīlestību un starp diviem mīlošiem cilvēkiem tās nekad nevar būt par daudz. Būtiskākais ir "iedarbināt" izdomu un piepildīt to dzīvē, izrunājot ar partneri priekšlikumus, kuri otram var nešķist pieņemami. Nekādā gadījumā nevajadzētu slēpt no partnera savas visdziļakās vēlmes, bet tieši padalīties ar tām, jo kā gan citādi, lai viņš zinātu, kas otram sagādā vislielāko baudu. Jo vairāk abi partneri ļausies fantāzijām, jo krāsaināka būs to seksuālā dzīve.

20 galvenās lietas, kuras vīrieti atbaida no seksa 10.02.2021 23:08

Sievietes šo vienmēr ir vēlējušās uzzināt...kas tad ir tas, kas vīrieti atbaida no seksa?

6 soļu ikdienas skaistuma ceļvedis vīriešiem 09.02.2021 21:46

Mūsdienu steidzīgajā un dinamiskajā dzīves ritmā, kad laika plānošanai ir ļoti liela loma, ikdienas lietām jābūt vienkāršām, arī vīriešu skaistumkopšanas rutīnai. Tā kā vīrieši nav gatavi veltīt daudz laika skaistumkopšanai, tad vislabāk būtu atrast dažus lieliskus produktus un tos pareizi izmantot, tādā veidā padarot skaistuma rutīnu vienkāršu. Dove zīmola vadītāja Kertu-Kai Põldvere sniedz padomus, kas soli pa solim jāievēro, lai sasniegtu labāko matu, ādas un skūšanās rezultātu.

Tuvības baudīšana netradicionālos apstākļos pie dabas 15.11.2020 21:50

Vasara ir laiks, kad mūsu seksualitāte ir uz visaugstākā viļņa. Siltais laiks, saulīte un daba vilina izbaudīt mīlas priekus ārpus ierastās vides. Tomēr neapdomīga rīcība var sagādāt nepatīkamas izjūtas, veselības problēmas un pat dramatiskus dzīves brīžus gan sievietēm, gan vīriešiem – nevēlama grūtniecība, aborts, seksuāli transmisīvās slimības (STS), savainojumi u.c. Tādēļ, lai vēlāk vasaras karstās izpiecas asociētos tikai ar patīkamām izjūtām, ir svarīgi ievērot dažus nosacījumus, dodoties tur - ārā.

Sekss veselībai 24.10.2020 21:09

Sekss tik tiešām ir veselības avots, taču tikai tādā gadījumā, ja dzimumattiecību rezultātā tiek gūts gan fizisks, gan emocionāls apmierinājums

Optimālākais brīdis auto pārdošanai (1) 14.05.2020 14:44

Ne vienmēr iegādājoties jaunu automašīnu, mēs to paturam savā īpašumā uz visiem laikiem. Dažkārt automašīna morāli noveco, jeb pieaug vēlmes pēc lielāka komforta, ir ģimenes pieaugums, kurā ir vajadzība pēc lielāka auto vai citi faktori, kas liek pieņemt lēmumu iegādāties jaunu automašīnu, bet veco - pārdot.

Sporta pulkstenis – vai Tev tādu vajag? 28.02.2020 15:43


Sportam paredzētie pulksteņi, kurus mēdz dēvēt arī par fitnesa pulksteņiem, mūsdienās jau ir kļuvuši par personīgajiem elektroniskajiem treneriem, spējīgi sekot līdzi simtiem to valkātāja parametru. Soļa garums, sirds ritms un daudz kas cits – to visu nolasa šī nelielā, ap roku apliekamā ierīce. Šie pulksteņi savā starpā atšķiras gan funkciju daudzveidībā, gan cenā, tāpēc ir vērts uzdot pareizos jautājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Kā izklaidēt savus viesus izbraukuma pasākumā? 26.02.2020 12:04

Izbraukuma pasākuma organizēšana var sagādāt pamatīgas galvassāpes. Mielasts, vieta, finanses – lai pasākums būtu izdevies, jāapdomā šie un daudzi citi faktori. Tomēr viens no svarīgākajiem jautājumiem, organizējot izbraukuma pasākumu – kā izklaidēt viesus?

VIN numurs kalpo kā atslēga uz drošu automašīnas iegādi 25.02.2020 10:23

Tas nav nekāds pārsteigums, ka daudziem nenojaušošiem autobraucējiem ir tikuši konficēti viņu jaunie transportlīdzekļi vai noraidītas viņu apdrošināšanas prasības, jo viņi negribot iegādājušies zagtu transportlīdzekli. Tātad, pirms zaudējat ne tikai savu automašīnu, bet arī naudu, ko esat par to samaksājis, veiciet noteiktas darbības, lai pārliecinātos, ka gan pārdošana, gan transportlīdzeklis ir likumīgi. Latvijas apstākļos pircēji diemžēl nevar atļauties zaudēt tik lielas naudas summas, tādēļ aicinām pievērst Jūsu uzmanību vairākiem aspektiem.

Informācijas atšifrēšana par jebkuru automašīnu 21.01.2020 19:18

VIN pārbaude CSDD – atrast datus par konkrēto auto. Pārbaude pēc automašīnas reģistrācijas numura CSDD tīmekļa vietnē

Jaunais Audi sportbeks uz nomaksu 21.01.2020 14:56

Audi A4 līzings: ilgtermiņa Audi noma ar izpirkuma iespējām. Audi auto salonu finanšu pakalpojumi

5 prasmes, kuras nepieciešamas ikvienam pieaugušajam 20.01.2020 13:06

Ikviens savas dzīves laikā vismaz vienu reizi nonācis pie secinājuma, ka ir grūti būt pieaugušam un domājis par to, cik ļoti vēlētos atgriezties bērnībā, laikā, kad bija jāuztraucas vien par to, ka kūst saldējums. Tomēr nebūsim sentimentāli un novērtēsim to, kas mums dots – ja tiek apgūtas jaunas un interesantas lietas, arī pieaugušo dzīve var būt aizraujoša.

Kas ir airsoft? Noderīgi padomi aktīvas atpūtas cienītājiem 13.01.2020 15:31

Par airsoft, iespējams, būs dzirdējuši tie, kas ikdienā aizraujas ar sportiskām aktivitātēm un šaudīšanās spēlēm. Šī taktiskā kaujas imitācijas sporta spēle pasaulē ir pazīstama jau simtiem gadu un pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāka arī pie mums Latvijā. Kas tai raksturīgs un kur ar to var nodarboties? Lasi šajā rakstā!

Izklaide Rīgā - izveidots jauns aktīvās atpūtas parks 20.12.2019 08:55


Novembrī savas durvis vaļā vēra ceturtais “GUNSnLASERS” izklaides parks, kas klientiem piedāvā lāzertag, airsoft un peintbola spēles. Tagad izklaide Rīgā pie “GUNSnLASERS” pieejama arī Pārdaugavā, Šampētera ielā 1 (tuvu t/c Spice, tieši pie Zasulauka dzelzceļa stacijas). Vairāk par jauno izklaides parku Pārdaugavā lasi “GUNSnLASERS” mājaslapā ŠEIT!

Kāpēc mūsdienās dot priekšroku tieši online kazino? 18.12.2019 10:31

Nekas nav interesantāks par spēlēšanu virtuālajā telpā – tādu pieredzi nodrošina Latvijā esošās online kazino ķēdes, kuru darbību licencēja azartspēļu komisijas, kas nozīmē, ka jums tiek sniegta pilnīga drošība un konfidencialitāte. Tiešsaistes vietnes ir ievērojami pielāgojušas azartspēļu nozari individuālajam patērētājam, lai jūs varat baudīt kazino gaisotni sava mājokļa iekšienē. Ērtības, drošība un iespēja laimēt pievilcīgās summas ar vienu pogas klikšķi padara online kazino par labāko izklaides variantu daudziem.

Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs 08.12.2019 12:52

Tikko iznākusi lieliska grāmata, kas noderēs gan vīriešiem, gan sievietēm – latviešu stilistes Rita Erdmane un Sabrina Bamstede uzrakstījušas grāmatu “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs”, kurā kodolīgi un vienkārši aplūko interesantu un mūžīgu tēmu: vīriešu apģērbu. Žurnāla “Klubs” galvenais redaktors Aivars Pastalnieks par šo grāmatu teicis: “Esmu tāds kā lielākā daļa vīriešu, tāpēc pilnībā piekrītu grāmatā izteiktajai itāļu vīriešu apģērbu dizainera Lukas Rubinači atziņai: “Vīrietis ir ļoti vienkārša būtne un valkā tikai to, kas viņam patīk. Šīs ļoti vienkāršās un pragmatiskās pieejas dēļ vīrietis riskē savā stilā kļūt garlaicīgs.”

No grezniem kazino namiem līdz kazino online 04.12.2019 14:01

Kazino ir cēlies no itāliešu vārda casino, kas sākotnēji vienkārši apzīmēja nelielu villu vai vasaras māju, kur notika saviesīgi pasākumi. Vēlāk jau par kazino sāka apzīmēt iestādes, kur iespējams nodoties azartspēlēm, derībām un izklaidei.

Latvijā slaveni vīrieši piedalīsies ikgadējā “Movember labdarības triatlonā” 28.11.2019 11:31

Rīt, 29. novembrī, pl. 19.00 trešo gadu pēc kārtas alus darītavā “Ziemeļu enkurs” norisināsies jau par tradīciju kļuvušais “Movember labdarības triatlons”, pievēršot vīriešu uzmanību savlaicīgai veselības pārbaudei un prostatas vēža diagnostikai. Pasākumā piedalīsies tādi sabiedrībā zināmi vīrieši kā DJ Toms Grēviņš, digitālā mārketinga speciālists Artūrs Mednis, radio balss Jānis Romanovskis, mūziķi Horens Stalbe un Ansis Klintsons, spēkavīrs Dainis Zāģeris, kā arī “Movember Latvija” vadītājs Helmuts Bēķis. Novembrī fonds “Movember Latvija” organizēja virkni publisku pasākumu, lai ne tikai savāktu ziedojumus prostatas vēža pacientu atbalstam, bet arī atgādinātu, ka ar vienkāršu asins analīzi (PSA) var savlaicīgi diagnosticēt prostatas vēzi jau tā sākuma stadijās, kad tas ir veiksmīgi ārstējams.

Vai online kazino nomainīs tradicionālos kazino? 21.11.2019 12:40

Vai izzudīs tradicionālie kazino?
Mūsdienās arvien aktuālāks jautājums ir – vai tiešsaistes kazino vietnes nomainīs fiziskos kazino. Esam apkopojuši vairākus argumentus, lai aplūkotu šo jautājumu un rastu atbildes uz to. Pirms vairāk nekā 100 gadiem, kad parādījās pirmie spēļu automāti, arvien populārāki kļuva kazino. Cilvēkiem patika uz tiem doties ne vien tāpēc, lai izmēģinātu dažādas spēles, bet arī tāpēc, lai socializētos un labi pavadītu laiku. Esam apkopojuši vairākus argumentus, kāpēc, pēc mūsu domām, varētu izzust tradicionālie kazino.

Azartspēles – iespēja zaudēt vai tomēr veiksmīgi investēt? 23.10.2019 15:45

Sabiedrībā ir valdošs uzskats, ka azartspēles, kazino un spēļu automāti ir tikai veids, kā pazaudēt un iztērēt naudu, taču, mainoties azartspēļu sniegtajām iespējām, daudzi ir atraduši ceļu, kā gudri investēt kazino nozarē un gūt peļņu. Pēdējo gadu tendences parāda, ka kazino nozare daudzviet tiek atzīta pat par drošāko un stabilāko investīciju veidu. Arī kazino uzņēmumi turpina paplašināties un attīstīties, jo interneta iespējas nodrošina, ka spēlēs var iesaistīties aizvien vairāk cilvēku.

Drošība uz ceļa pirmajā vietā - 5 padomi drošai braukšanai ar auto (1) 22.10.2019 14:06

Saskaņā ar CSDD datiem, uz 2019. gada 1. janvāri Latvijā bija reģistrēts 931 111 transportlīdzeklis. Statistika rāda, ka to skaits pakāpeniski turpina pieaugt, un tas nozīmē, ka uz ceļiem katru gadu parādās arvien vairāk automobiļu, paaugstinot arī negadījumu risku. Lai arī mūsu drošība, esot uz ceļa, nav atkarīga tikai no pašu uzvedības, bet arī tā, kā reaģē un rīkojas apkārtējie, ir vērts zināt piecus svarīgus padomus, kas Tev var palīdzēt kļūt par labāku autovadītāju.

Drošība uz ceļa - 5 ieteikumi gan autovadītājiem, gan gājējiem 22.10.2019 11:21

Neatkarīgi no apstākļiem vai kā cita, drošībai uz ceļa jābūt vienmēr, taču, par spīti visam, negadījumi notiek diezgan bieži. Jāņem vērā, ka satiksmi uz ceļa veido ne tikai autovadītāji – tajā piedalās arī gājēji, tādēļ šajā rakstā apkopojām 5 ieteikumus, kas drošības ietvaros uz ceļa jāievēro gan autovadītājiem, gan gājējiem.

Kamasutras psiholoģija. Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza 13.09.2019 20:50

Sekss pats par sevi- tas ir brīnišķīgi, tāpēc, kā daudziem var šķist, dot priekšroku vienai vai otrai pozai nav vērts. Tomēr prakse rāda, ka vairumam cilvēku kāda noteikta poza patīk labāk, savukārt citās viņš negūst tādu baudījumu. Kāpēc tā notiek? Apskatīsim populārākās seksa pozas no psiholoģijas viedokļa. Jo patiesībā katra poza dod mums ne tikai iespēju realizēt savas seksuālās vēlmes, bet arī iegūt emocionālu enerģijas lādiņu un apmierināt dvēseliskās vajadzības. Tāpēc, uzzinot, kurai seksuālajai pozai dod priekšroku tavs partneris, uzzināsi arī svarīgāko par viņa raksturu.

Top jautājumi, ko uzdot ekspertam, iegādājoties lietotu automašīnu 28.07.2019 10:12

Kad pieņemts lēmums iegādāties lietotu auto, paša spēkiem atrast to īsto un vienīgo ne vienmēr ir viegls uzdevums. Lietotas automašīnas, kuras pārdod negodprātīgi tirgotāji, nereti ir ar dažādiem slēptiem defektiem, kurus nepieredzējis pircējs var nepamanīt. Tādi lozungi kā “lietoti auto no Eiropas” vai “mazlietoti auto no Vācijas” negarantē automašīnas ideālu stāvokli, tāpēc pirms pirkuma ir vērts pārbaudīt apgalvojumus. Taču, ko darīt, ja neesi eksperts? Tad labāk uzmeklēt kādu, kurš tāds ir un pirms pirkšanas kopā rast atbildes uz šajā rakstā minētajiem jautājumiem!

Hokeja ekipējums spēlētājiem un tiesnešiem – Hokejapasaule.lv 23.07.2019 16:25

Ir veikti pētījumi, kas norāda, ka, ja vēlaties kļūt par profesionāli kādā jomā, Jums jāpraktizējas vismaz 10 000 stundu. Tās būtu vismaz trīs stundas dienā vai 20 stundas nedēļā, desmit gadus no vietas. Ļoti iespējams, ka daudzi profesionālie hokejisti ir pavadījuši tikpat vai vēl vairāk stundu uz laukuma, lai sasniegtu tādu spēlēšanas līmeni, par kuru atliek tikai jūsmot un brīnīties. Taču, protams, ikvienam hokejistam palīdz arī viņa ekipējums, kas jāizvēlas gudri un atbildīgi, lai dotu maksimālo pienesumu sportista izaugsmē.

Kāpēc ir vērts nodarboties ar airsoft? 20.05.2019 10:53

Airsoft ir populārs sporta veids visā pasaulē, tomēr par to vairāk zina tikai tie, kas patiešām ar šo aktivitāti ir aizrāvušies un spēlējuši. Kādi ir populārākie airsoft ieroči, kādu drošības ekipējumu izmantot un kur drīkst spēlēt? Ar informāciju dalās airsoft veikals un spēļu parki GUNSnLASERS!

Vai ir iespējams nopelnīt naudu Instagram vietnē? 08.05.2019 19:27

Noteikti esat dzirdējuši, ka šobrīd viens no populārākajiem sociālajiem tīkliem ir Instagram. Cilvēko to izmanto ne tikai, lai dalītos ar sev nozīmīgiem dzīves brīžiem, bet arī, lai pelnītu naudu. Šajā rakstā centīsimies noskaidrot, kādā veidā un cik reāli ir iespējams iegūt papildus naudas līdzekļus ar Instagram vietnes palīdzību.

Portatīvie datori skolniekiem un studentiem – kur pirkt un kā izvēlēties piemērotāko? 16.08.2018 16:39

Portatīvais dators ir kļuvis par neatņemamu mācību un studiju palīgu gan skolniekiem, gan studentiem. Kas ir svarīgākais, izvēloties datoru skolniekam vai studentam, un kā atrast piemērotāko no plašā piedāvājuma klāsta? Galvenokārt portatīvajam datoram ir jāpalīdz mācību procesā, taču nedrīkst aizmirst arī par atpūtas un izklaides aspektu! Ja gatavojies pirkt jaunu portatīvo datoru, bet neesi pārliecināts, kam pievērst uzmanību, lai atrastu piemērotāko, iepazīsties ar parametriem, kurus ievērot, izvēloties jaunu portatīvo datoru.

Nākamā lapa