Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:286, Did:0, useCase: 3

Foto: Mairis Briedis boksa ringā tirdzniecības centrā Domina

Redakcija
Redakcija
26. septembrī, tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Maira Brieža un Maika Pereza publiskais treniņš pirms gaidāmās Pasaules Boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņas Arēnā Rīga.

Publiskajam treniņam par godu, ko klātienē vēroja vairāki simti sporta līdzjūtēju, tika uzstādīts boksa rings, un pirmais tajā uz treniņu devās kubietis Maiks Perezs. Ar ievērojami skaļākām ovācijām ringā tika sagaidīts Latvijas lepnums – bokseris Mairis Briedis, kas visiem klātesošajiem ļāva ielūkoties sava treniņa norisē, kā arī apstiprināja, ka nozīmīgajai cīņai pēc pāris dienām ir gatavs.

Mairis Briedis sestdien, 30. septembrī, ringā, aizstāvot savu Pasaules Boksa padomes (WBC) pasaules čempiona jostu, dosies pie pārpildītām tribīnēm, kas kļūs par visu laiku apmeklētāko cīņu sporta pasākumu Latvijā. Cīņas uzvarētājs kvalificēsies Pasaules boksa supersērijas pusfinālam, kurā cīņa būs jāaizvada ar Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempionu Aleksandru Usiku.