Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:280, Did:0, useCase: 3

5 ieteikumi, kā radīt svētku noskaņu

Redakcija
Redakcija

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšana laiks ir tieši tas brīdis gadā, kad ir jāizmanto iespēja un jāuzbur sev svētku noskaņa it visur, kur iespējams. Iedvesmojoties no Latvijā mīlētākā saldu-mu zīmola “Laima” jaunās Ziemassvētku kolekcijas, piedāvājam iepazīties ar pieciem ieteiku-miem, kā uzburt sev svētku noskaņu mājās, darbā vai ceļā.

1. Doties svētku filmas, stāstu un mūzikas ceļojumā. Gadu no gada pirmssvētku laikā tiek skatītas jaunas un senas svētku filmas, tādēļ ieritinieties segā un noskatieties vismaz pāris svētku filmas, kas palīdzēs iejusties Ziemassvētku gaidās. Tomēr, ja svētku laikā vēlaties do-ties savas iztēles ceļojumā, iesakām izlasīt kādu senāku, no bērnības iemīļotu Ziemassvētku stāstu. Tas ļaus izplesties robežām un prātā uzburt svētkus tik baltus, tik pūkainus, cik paši to vēlas. Tomēr ne mazāk svarīgi svētku sajūtas radīšanai mājās, darbā vai ceļā noderēs iz-lase ar sirsnīgām svētku dziesmām, kas nespēj atstāt nevienu vienaldzīgu par tuvojošos gada nogali un tajā plānotajām svinībām.

2. Iesaistīties labdarības projektā. Svētku noskaņa slēpjas arī mūsu līdzjūtībā un palīdzībā citiem. Uzburiet sev un kādam svētku noskaņu, iesaistoties labdarības projektā un daloties priekā, iepriecinot kādu, kuram tas ir ļoti nepieciešams. Piemēram, apmeklējot “Laimas” namiņu, līdz pat 2017. gada 2. janvārim, no plkst. 12.00 līdz 21.00, izņemot svētku dienas, ir iespēja radīt svētku brīnumu Latvijas maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm un Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem.

3. Sūtīt un gatavot Ziemassvētku apsveikumu kartītes. Nedaudz piemirsta svētku tradīci-ja, bet tā ir iespēja uzburt svētkus sev un citiem, kas atrodas tālāk vai mums nav drosmes uzreiz viņu uzrunāt. Gatavojiet Ziemassvētku un Jaunā gada kartītes, sūtot tās pa pastu vai piegādājot tās saņēmējam patstāvīgi. Iedvesmojieties no skaistiem svētku dzejoļiem un la-bām domām par kartītes saņēmēju, tad īstie vārdi būs pa rokai un izdosies iepriecināt gan sevi, gan īpašo kartītes saņēmēju. Sūtīt pastkartes iespējams ne tikai no tuvākās pasta no-daļas, bet arī no “Laimas” šokolādes muzeja, kur ikvienam apmeklētājam ir unikāla iespēja nosūtīt Ziemassvētku pastkarti ar saldām domām kādam īpašam cilvēkam.

4. Sarūpēt kārumu grozu. Gada nogale ir laiks, kuram ir sava īpašā asociatīvā garša – citam piparkūkas, citam āboli un kanēlis, bet varbūt kādam klasiskā šokolāde. Tādēļ atļauj sev paniekoties ar našķiem un gardumiem. Mūsu svētki nav iedomājami bez kraukšķīgām pi-parkūkām, aromātiskas un gardas šokolādes, ābolu, kanēļa aromāta un citām aizraujošām ziemas garšām, kas aukstajā gada periodā tiešām rosina svinēt dzīvi un priecāties kopā ar saviem tuvajiem.

5. Izrotāt Ziemassvētku eglīti. Atrodiet savu Ziemassvētku eglīti un ienesiet sev mājās svēt-ku smaržu. Šodien ir tik daudz un dažādu iespēju iegādāties vai atrast savu īpašo svētku egli. Piemēram, iegādājoties egles, kas ir audzētas podā, mēs domājam par ilgtspēju un va-ram pēc svētkiem to pārstādīt mežā vai pie mājas. Kad egle ir atrasta, pārdomājiet kādās noskaņās šogad to plānojat rotāt – tās var būt piparkūkas, konfektes, kā arī tie var būt jauni vai no bērnības saglabāti rotājumi, kas piešķirs Ziemassvētku un Jaunā gada gaidām patieso svētku noskaņu.