Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:381, Did:0, useCase: 1

Kāzas rudenī. Idejas un ieteikumi 07.11.2021 18:40

Rudens jau kopš seniem laikiem ir bijis kāzu laiks. Kad visi lielākie darbi apdarīti un raža novākta, tad arī pienācis laiks padomāt par svinībām. Turklāt rudens periodā rīkotas kāzas noteikti izmaksās lētāk. Nu, vismaz cienasta ziņā. Un tad vēl maigie saules stari, visās varavīksnes krāsās ietērptie koki un krāsainais lapu paklājs zem kājām - brīnišķīgas dāvanas neaizmirstamiem svētkiem no pašas mātes dabas. Arī kāzu dekorācijas un idejas telpu noformējumam var pasmelties no dabas krāsu un formu pārpilnības - vajag tikai tā vērīgāk palūkoties visapkārt, un jūs noteikti ieraudzīsiet materiālu savām radošajām izpausmēm un kāzu fotosesijai.

Kāzas indiešu stilā. Indiešu etniskā kāzu kleita un aksesuāri 19.07.2020 15:44

Etniskais novirziens kāzu kleitu darināšanas mākslā ir daudzu līgavu strīdu un pārdomu tēma. No vienas puses, daudzās no mums iesakņojies stereotips, ka līgavai savā kāzu dienā jābūt no smalka auduma šūtā baltā ietērpā, taču no otras puses- gribas kaut ko neparastu, ne tādu, kā citiem.

Kā radušies kāzu simboli 29.09.2018 10:11

Visam ir vēsture. Arī kāzu simboliem. Uzzini kā tie radušies.

Kā ekonomiski ieplānot kāzas (1) 30.09.2016 06:54

Kāzas ir skaistākā diena jūsu mūžā, taču lielo izmaksu dēļ dažus sapņus nav iespējams piepildīt. Vidēji kāzas izmaksā līdz 15 tūkstošiem eiro, ko lielākā daļa cilvēku nespēj atļauties. Lai nebūtu jāaplūko ātro kredītu tops, piedāvājam dažus padomus, kā iespējams ieekonomēt jūsu, jaunās ģimenes, budžetu. Arī ekonomiskas kāzas var būt neaizmirstamas, modernas un jautras.

Kāzas vasarā. Idejas un ieteikumi 05.08.2016 12:41

Vasara ir brīnišķīgs un apbrīnojami krāšņs gadalaiks. Ne velti mūsdienās tas kļuvis par mīļāko kāzu laiku. Daba ir ietērpusies biezā zaļā apmetnī, koku zaros čivina putni, jautri čalo upes un strautiņi, bet zemi klāj ziedu sega visās varavīksnes krāsās. Debesīs peld balti mākoņi un gaisā virmo sulīgi vasaras aromāti. Ko gan vairāk var vēlēties, lai svētki būtu izdevušies?

Kāzas pavasarī. Idejas un ieteikumi 18.04.2016 12:57

Ar ko jums saistās pavasaris? Noteikti ar laiku, kad mostas daba, kokiem parādās pirmās lapiņas, plaukst pumpuri, no zemes izlien pirmie zaļie zāles stiebriņi un putni sāk vīt savas ligzdas. Saulīte sāk spīdēt spožāk un visapkārt jūtama dzīvības, maiguma un mīlestības gaisotne.

Kāzu kleitu mode 2016 17.04.2016 18:26

Šī gada kāzu mode nosaka, ka līgavas kleitai jābūt maksimāli sievišķīgai, maigumu izstrojošai un vienlaikus arī pavedinošai.

Skaista un starojoša arī savā kāzu dienā jeb ko sniedz joga un meditācija 13.10.2015 17:44

Līdz kāzām palikusi vairs tikai nedēļa, taču darāmā joprojām netrūkst? Neskrieniet pa galvu, pa kaklu, lai visu paspētu. Palūdziet palīdzību savām uzticamajām draudzenēm vai tuvākajiem radiem - viņi noteikti neatteiks. Bet pati nedēļu pirms kāzām atliciniet sev. Jūs taču gribat savā kāzu dienā izskatīties skaista un starojoša?

Saldākā un garšīgākā kāzu daļa 12.10.2015 09:56

"Jā" vārdi pateikti, gredzeni mīti, izskanējis pirmais kāzu valsis, nobaudīts kāzu mielasts un pienācis laiks saldākajam un greznākajam kāzu mirklim- kāzu tortei, kuru visi tik ļoti gaida un kāro nobaudīt. Droši vien nav jāstāsta, ka torte jāpasūta ļoti savlaicīgi, pēc principa- jo sarežģītāks dizains, jo ātrāk jātiekas ar konditoru, kuršs gatavos torti.

Kāzas ziemā. Idejas un ieteikumi 10.10.2015 16:37

Kāzas ziemā? Kāpēc gan ne? Kaut gan daži uzskata, ka aukstie mēneši nav piemēroti kāzu rīkošanai, tomēr, lai dotos pie altāra, tas nav sliktāks laiks, kā vasara. Kāzām ziemā ir savi plusi. Pat mūsu senči uzskatīja, ka laulība, kas slēgta ziemā, ir stiprāka un noturīgāka. Tad kāpēc gan mums nenoticēt senču pieredzei un nesarīkot balti mirdzošu laulību ceremoniju? Tā noteikti būs atšķirīga no tik ierastajām kāzām vasarā un atmiņā gan jums, gan jūsu kāzu viesiem saglabāsies daudz ilgāk. Jo tā būs īsta ziemas pasaka.

Kāzu un laulību horoskops 2015.gadam 23.12.2014 20:11

Kad satiekas divas mīlošas sirdis, tad, bez šaubām, uz kādu laiku dzīve pārvēršas pasakā. Bet brīdī, kad pie altāra mīļotais cilvēks dod zvērestu un uzvelk jūsu pirkstā laulibas gredzenu, dzimst jauna ģimene un jūs abi iesoļojat nezināmajā.. Kā pareizi izvēlēties laulību datumu, lai šis nezināmais pārvērstos jaukā piedzīvojumā mūža garumā, lasiet kāzu un laulību horoskopā.

Kāzu dienā izdzīvot prieka mirkļus Turaidā 25.08.2012 11:46

Turaidas vēsturiskais centrs glabā romantisko leģendu par meiteni Maiju - Turaidas Rozi, kas pirms vairāk kā 400 gadiem dzīvojusi un mīlējusi Turaidā, tas glabā stāstu par viņas mīlestību un jūtu spēku. Nu jau daudzu gadu desmitu garumā jaunlaulāto vidū ir izveidojusies brīnišķīga tradīcija – savā kāzu dienā viesoties Turaidā, baudīt mīlestības caurstrāvoto dabas daili un seno ēku majestātiskumu, sajust īpašo gaisotni, pakavējoties pie Turaidas Rozes piemiņas vietas, apliecinot sev un citiem mīlestības un uzticības nozīmi savstarpējās attiecībās.

Ideālais vecums laulībām (14) 21.01.2012 10:34

Zinātnieki visā pasaulē neskaitāmas reizes pūlējušies noskaidrot, kurš vecums ir vispiemērotākais laulībām. Pirms neilga laiciņa pie šī jautājuma izpētes ķērās Teksasas universitātes amerikāņu pētnieki, kas ilgāku laika periodu novēroja vairākus dažādu vecumu laulātos pārus, veicot apjomīgu laulību un šķiršanās statistikas analīzi.

Kāzas ziemā. Plusi un mīnusi 03.01.2012 21:29

Pie mums ziema nav tas populārākais laiks kāzu rīkošanai. Biežāk tas tiek darīts neparedzētu apstākļu dēļ, nevis apzināti, piemēram, neplānota grūtniecība var būt par iemeslu laulības ceremonijai ziemā.
Kāpēc gan tā? Ir taču tik patīkami doties laulības ostā, kad aiz loga dejo sniegpārsliņas...un pēc laulību ceremonijas, izejot no baznīcas, doties pa baltu, sudraboti mirdzošu ceļu pretī savai laimei.
Vai arī tomēr viss nav tik jauki un skaisti kā šķiet? Šajā rakstā noskaidrosim, ar ko tad ir jaukas kāzas ziemā un kādi mīnusi laulībām sniegotajos ziemas mēnešos?

Latvijas iedzīvotāji kāzu mielastu nespēj iedomāties bez karbonādes un vārītiem kartupeļiem 14.08.2011 23:37

Latvijas iedzīvotāji nevienu kāzu galdu nespēj iedomāties bez svētku tortes, - to kā obligātu kāzu galda komponentu atzīmējuši 96% respondentu, 73% aptaujāto uzskata, ka kāzu galdu nav iedomājams arī bez karbonādes un vārītiem kartupeļiem, bet vēl tikpat respondentu min augļus, kuriem arī esot jābūt uz katra kāzu galda, liecina veikalu tīkla "Maxima" veiktās aptaujas rezultāti. Starp TOP 5 ēdieniem respondenti ierindojuši arī rasolu, par kuru savu balsi atdevuši 55% aptaujas dalībnieku, un pīrāgus, kurus par favorītiem izvirzījuši 40% respondentu.

„Sāpīgie” jautājumi kāzu viesiem – ko vilkt mugurā un ko dāvināt jaunlaulātajiem 11.08.2011 15:40

Vasara un Latvijas zelta rudens jau tradicionāli ir kļuvuši par kāzu sezonas karstāko laiku. Saņemot ielūgumu, līdz ar prieka sajūtu par brīnišķīgo notikumu rodas arī praktiski jautājumi, tostarp par dāvanu un kāzām atbilstošu tērpu. Kā novērojis tirdzniecības centra „Domina” veikalu personāls, bieži vien tērpa un dāvanu izvēle kāzu viesiem sagādā diezgan lielas galvassāpes un apjukumu. Tādēļ laikā, kad kāzu sezona vēl rit pilnā sparā, „Domina”, konsultējoties ar pieredzējušu kāzu organizatori Sindiju Vildi un veikalu personālu, ir sagatavojusi padomus par piemērotu tērpu izvēli kāzu viesiem, kā arī ieteikumus kāzu dāvanām.

Atzīmējiet katru kopā pavadīto gadu - kāzu jubilejas 16.08.2010 11:12

Katru gadu, ko laulātie pavada kopā var uzskatīt par laimīgas kopdzīves vēl vienu soli uz priekšu. Ir labi, ja zinam kā un ko katrā gadā atzīmēt. Būs uz ko tiekties!

Dārgākās kāzas pasaulē (1) 08.08.2010 19:49

Protams, katrs savas kāzas iedomājamies skaistas un varenas, tomēr, kad tuvojas šī diena, atceramies par to, ka līdzekļi ir ierobežoti. Cenšamies atrast labāko par zemāko cenu un brīnāmies par tiem cilvēkiem, kas savām kāzām spēj tērēt miljonu. Bet ko teikt par pāri, kuri uzdzīvoja par 60 miljoniem?