Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:73, Did:0, useCase: 0

Tests: tavas vājās un stiprās puses attiecībās ar vīriešiem

Redakcija
Redakcija

Tests, kas parādīs stiprās un vājās puses tavās attiecībās ar vīriešiem un sniegs ieskatu, kādos attiecību jautājumos būtu nepieciešamas pārmaiņas.

Uz jautājumiem atbildi pēc iespējas godīgāk! Izvēlies atbildi, kas atbilst vairumam gadījumu tavā dzīvē. Tas nozīmē, ka tev jāatbild nevis tā, kā vajadzētu būt, bet gan tā, kā ir.
Katram jautājumam izvēlies vienu no atbilžu variantiem:

A. Gandrīz vienmēr.
B. Bieži.
C. Reizēm.
D. Reti.
E. Gandrīz nekad.

1. Kad esmu kopā ar vīrieti, kurš man ļoti patīk vai ir mani savaldzinājis, es daļu uzmanības veltu savas izturēšanās un sarunas kontrolei, meklēju attaisnojumus un apstiprinājumus, upurēju savas vajadzības vai daudz vairāk uzmanības pievēršu pati sev.

2. Es jūtos atbildīga par vīriešiem, ar kuriem ir saistīta mana dzīve, un vienmēr pārliecinos, vai viņi ir izdarījuši to, kas viņiem ir jādara.

3. Es ļauju vīrietim izturēties pret sevi tā, kā nekad neļautu izturēties sievietei.

4. Es ļauju savai seksualitātei izpausties caur flirtu, ķermeņa valodu un koķetēriju.

5. Es baidos, ka vīrietis man neļaus darīt to, ko es gribu, vai baidos viņam teikt to, ko es tiešām pret viņu jūtu.

6. Es izjūtu aizvainojumu par to, ko man vīrieši kādreiz ir nodarījuši vai kā viņi pret mani tagad izturas.

7. Kad es gribu iegūt vīrieša uzmanību, mīlestību vai novērst viņa dusmas pret sevi, es rīkojos samērā bezpalīdzīgi, juceklīgi vai nomācoši.

8. Es no sava mīļotā vīrieša saņemu visu sev nepieciešamo cieņu un sapratni.

9. Es vienmēr zinu, ko gribu un vēlos saņemt no izredzētā vīrieša.

10. Kad esmu kopā ar spēcīgu vīrieti (priekšnieku, tēvu, kādu autoritāti), es jūtos atbrīvota un pašpārliecināta. Mana izturēšanās šādos gadījumos nemainās, es nekļūstu neparasti agresīva, enerģiska vai kautrīgi bikla.

Tagad saskaiti punktus, no 1. līdz 7. jautājumam, liekot sev:

A - 2 punktus.
B - 4 punktus.
C - 6 punktus.
D - 8 punktus.
E - 10 punktus.

Par 8., 9. un 10. jautājumu liec sev:

A - 10 punktus.
B - 8 punktus.
C - 6 punktus.
D - 4 punktus.
E - 2 punktus.

80 - 100 punkti.

Tavas pūles attiecībā uz sevi un savām attiecībām ir atmaksājušās, un tu zini, ko nozīmē būt spēcīgai sievietei, kurai blakus ir mīlošs vīrietis. Tu saglabāsi skaidru galvu arī tad, ja blakus būs vīrietis, kas tev nozīmē ļoti daudz. Tu zini, ka kvalitatīvu un ilgstošu attiecību uzturēšanai galvenais ir laba savstarpējā saprašanās. Lai novērstu problēmas nākotnē, veltī uzmanību jautājumiem, kuros punktu skaits ir mazāks.

60 - 79 punkti.

Tavas attiecības ar vīriešiem nav sliktas, bet tās var būt vēl labākas.
Šajā kategorijā ietilpst vairums sieviešu. Ir lietas, kam tev būtu jāpievērš vairāk uzmanības, jo ar laiku tās var izvērsties par leilām problēmām. Vairāk padomā pati par sevi un to, kā tu izpaud savas jūtas. Tu esi pelnījusi daudz vairāk mīlestības nekā prasi no vīriešiem.

40 - 59 punkti.

Tavas attiecības ar vīriešiem ir nopietni apdraudētas. tev piemīt tādi nejauki emocionālie paradumi, kuri traucē saņemt visu mīlestību un cieņu, kāda tev pienākas. Ja tu turpināsi padoties vīrieša priekšā, uzvesties kā kājslauķis un domāsi, ka viss ir kārtībā, viņš nekad nesāks tevi respektēt. Laiks mainīties. Pirmais solis ir būt godīgai pret sevi un noskaidrot, ar ko tu esi visvairāk neapmierināta.

39 un mazāk punkti.

Tavas attiecības ar vīriešiem ir neveselīgas. Tu jau tik ilgu laiku esi dzīvojusi sirdsdēstos un bez mīlestības, ka droši vien esi aizmirsusi to brīnišķīgo sajūtu, kāda ir, ja esi kopā ar mīļoto vīrieti. Varbūt tu nekad neesi zinājusi, ko nozīmē veselīgas attiecības ar vīrieti. Ir pēdējais laiks rīkoties un to nevajag darīt vienatnē. Uzmeklē sievieti, kas spēj tev palīdzēt vai atrodi pieredzējušu terapeitu un dari visu, lai atkal sāktu mīlēt sevi. Pārvari savu stingumu, negatīvismu un aizvainojumu. Baidz tēlot upuri! Sevi mainīt vari vienīgi tu pati un tu esi pelnījusi daudz vairāk.