Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0


Par 14% pieaudzis pieprasījums pēc “Staburadzes” tortēm; svētku mēnešos toršu noiets dubultojas

Redakcija
Redakcija

Šī gada pirmajā ceturksnī ievērojami pieaudzis Latvijas vadošā saldumu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmola “Staburadze” tradicionālo toršu, kūku un citu konditorejas izstrādājumu noiets, liecina uzņēmuma pārdošanas rezultāti. Šajā periodā ieņēmumi no toršu pārdošanas pieauguši par 14% salīdzinājumā ar 2015.gada pirmo ceturksni, kas apliecina, ka Latvijas iedzīvotāji novērtē “Staburadzes” nemainīgo kvalitāti un izvēlas tortes celt galdā kā lielākos, tā mazākos svētkos.

“Mēs regulāri veicam ieguldījumus gan jaunu, gan esošo produktu piedāvājuma pilnveidē. Pagājušajā gadā par godu “Staburadzes” 105. jubilejai tika investēts jaunu iepakojumu koncepta izstrādē, kas atspoguļo “Staburadzi” kā Latvijas konditorejas etalonu un tās tradīcijas, vērtības un kvalitāti. Šogad “Staburadzes” sortimentam pievienojām jaunas svaigā tipa kūkas “Vēsma”, “Mango” un medus kūku ar augļu-ogu pildījumu “Karlsons”. “Staburadzes” tortes un kūkas ir svētku simbols, kas aicina cilvēkus izcelt īpašus notikumus, svinēt lielas un mazas uzvaras, dzīves pavērsienus. Protams, iecienītākā svētku torte pircēju vidū ir “Cielaviņa”, jo diena bez “Cielaviņas” ir tikai parasta diena,” skaidro Orkla Confectionery & Snacks Latvija” mārketinga vadītāja Aija Ūdre.

“Pieprasījuma pieaugums pēc tortēm parāda, ka cilvēki aizvien vairāk svin personiskus ģimenes svētkus, kā arī ar tortes celšanu galdā atzīmē Sieviešu dienu, Mātes un Tēva dienu, kā arī Latvijas Valsts svētkus. Svētku mēnešos toršu noiets dubultojas salīdzinājumā ar citiem mēnešiem – piemēram, šogad marta mēnesī, kad atzīmējām Sieviešu dienu. Tādēļ arī “Staburadze” sveic visus Latvijas iedzīvotājus ar tuvojošos Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu un aicina to atzīmēt, godinot Latvijas valsts tradīcijas un vērtības,“ papildina Aija Ūdre.

Lielāko pieaugumu pēc apgrozījuma naudā piedzīvo tādi iecienīti “Staburadzes” produkti kā torte “Cielaviņa” (46%), torte “Roko” (37%), kūka “Napoleons” (36%), torte “Kārumniece” ar ķiršiem (35%) un kūciņas “Skudru pūznīši” (27%). Tomēr kopvērtējumā pircēju visiecienītāko “Staburadzes” toršu topā “Cielaviņai” un “Roko” pievienojas arī torte “Kristīne”.

Kā ziņots pērn, atzīmējot “Staburadzes” 105 gadu jubileju, kā īpašu dāvanu visiem saldo mirkļu cienītājiem “Staburadze” sarūpēja jaunu iepakojuma dizainu visām iecienītajām klasiskajām tortēm – “Cielaviņa”, “Kristīne”, “Roko” un citām. Jauno iepakojumu dizaina izstrādē un produktu virzīšanā tirgū tika investēti 130 tūkstoši eiro.