Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:211, Did:0, useCase: 0


Kā zaudēt 6 kilogramus 6 nedēļās, ēdot kā restorānā

Redakcija
Redakcija

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā grāmatu "6 kilogrami 6 nedēļās", kuras autori ir Zviedrijā populārā uztura speciāliste Ulrika Dāvidsone un GI diētas speciālists Ūla Lauritsons. Abi autori ir arī zviedru iemīļoti TV pavāri, kas paši cīnījušies ar liekajiem kilogramiem, bet tagad lielu dzīves daļu velta, lai palīdzētu citiem atbrīvoties no liekā svara.

Autori piedāvā iespēju atbrīvoties no 6 kilogramiem pusotra mēneša laikā, pielietojot fantastiskas receptes un dažādas gudrības, kas būs lietderīgas slaida auguma sasniegšanā un tā uzturēšanā.

Sešas nedēļas – tas nozīmē 42 dienas. Šīs programmas noslēpums ir straujāka ķermeņa tauku sadedzināšana, kā arī samazināta spēja tauku šūnām uzkrāt neizmantotos taukus. Ēdienkaršu plāns ir izveidots tā, lai uzturētu optimālu cukura līmeni asinīs, kā arī kontrolētu insulīna līmeni un lai tas derētu visiem, kuri zinātniski pamatotā veidā ātri vēlas zaudēt lieko svaru, vienlaikus baudot garšīgu ēdienu. Lai samazinātu ķermeņa svaru un ilglaicīgi to tādu noturētu, nepieciešams lietot ķermenim ģenētiski piemērotu uzturu. Sapratne par to, kā dažādi pārtikas produkti ietekmē ķermeni, ir absolūts priekšnoteikums, lai saglabātu labu rezultātu, arī darbojoties patstāvīgi. Autoru piedāvātā ēdienkarte, kurā bagātīgi pārstāvēti gan proteīni, gan dabiskie tauki un vērtīgie ogļhidrāti (ar zemu glikēmisko indeksu), ir ilglaicīga rezultāta pamats. Atalgojums tam būs ne tikai slaidāks viduklis, lielāka enerģija un patīkamāks dzīvesveids, bet arī samazināts risks saslimt ar kādu no daudzajām klasiskajām “labklājības” slimībām.

Grāmatā atrodamās receptes ir restorāna maltītes cienīgas – bagātīgas un ar izdomu, tomēr to pagatavošana ir samērā vienkārša un produktu izvēle – zinātniski pamatota. Šī grāmata sola divējādu ieguvumu: uzzināsiet par efektīvu, zinātniski pierādītu svara zaudēšanas sistēmu un iegūsiet savā īpašumā iedvesmojošu, bagātīgi ilustrētu pavārgrāmatu. Piemēram dažu vienkāršu recepšu nosaukumi: "Ar mocarellu un baziliku pildīta laša fileja", "Ātrais vistas gaļas sacepums ar cafe de Paris mērci", "Jēra gaļa ar biešu un kazas siera sacepumu", "Ogas folijā ar balto šokolādi". Tā nav diēta, tas ir gards un veselīgs dzīves stils!

Grāmatu “6 kilogrami 6 nedēļās” no zviedru valodas tulkojušas Inga Grezmane un Anika Frīdenberga.