Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:211, Did:0, useCase: 3


Latviski iznākusi unikāla grāmata par veselīgu uzturu un dzīvesveidu

Redakcija
Redakcija

Latviski iznākusi unikāla grāmata par veselīgu uzturu un dzīvesveidu
Tīrs un slaids dzīvesveids

Klajā nākusi grāmata “Tīrs un slaids dzīvesveids” (Clean and Lean Diet), kuras autors Džeimss Daigens (James Duigan) ir viens no Lielbritānijas vadošajiem personīgajiem treneriem un uztura speciālistiem, ziņo izdevniecība “White Book”. Šī ir unikāla grāmata, kas būtiski atšķiras no vairuma diētas grāmatu un sniedz plašāku skatu uz cilvēka dzīvi, viņa ķermenī un prātā notiekošo.

Vai vēlaties zināt, kuri produkti visvairāk paātrina ādas novecošanos, bet kuri ļauj iegūt starojošu, veselīgu izskatu? Aizmirstiet par badošanos un striktiem noteikumiem, kļūstiet slaidi, enerģiski un priecīgi! Grāmatas autors Džeimss Daigens brīnišķīgi vienkārši, saprotami un pamatoti apraksta uztura ietekmi uz cilvēka ķermeni – muskuļiem, ādu, enerģijas līmeni un novecošanās procesiem. Šī nav kārtējā diētas grāmata, “Tīrs un slaids dzīvesveids” ir grāmata par veselīgu un ekoloģisku dzīvesveidu, kas maina attieksmi pret savu ķermeni, uzturu un apkārtējo vidi.

Grāmatā atradīsiet ātri pagatavojamas, uzturvielām bagātas receptes, vienkāršu un efektīvu vingrojumu plānu, kas aizņems tikai dažas minūtes dienā, kā arī gudrības, kas ļaus iegūt veselu, starojošu ādu. Turklāt Džeimss Daigens atklāj noslēpumus, kā jauniegūto formu saglabāt visu dzīvi. Autors piedāvā elastīgu 14 dienu maltīšu un vingrojumu plānu, kas vienkārši, bez kaloriju skaitīšanas un sarežģītiem noteikumiem palīdz attīrīt ķermeni, kļūt slaidam un starojošam.

Grāmatu iespējams iegādāties izdevniecības interneta veikalā Interneta veikals :: The White Book un grāmatnīcās visā Latvijā.
Atsauksmes

“Šī grāmata mani patīkami pārsteidza. Veids, kā tajā tiek izskaidroti veselīga dzīvesveida principi, man ir ļoti tuvs un pieņemams. Ja piedomā pie kaitīgu produktu samazināšanas uzturā, nemanot tiek dota priekšroka bioloģiskai un veselīgai pārtikai. Turklāt tas tiešām darbojas! Domāju, ka grāmata gūs lielu atsaucību un iekaros daudzu cilvēku sirdis.”
Liene Tomsone, kulinārijas šova “Lapsa virtuvē” vadītāja un kafejnīcas “Kūkotava” saimniece

„Grāmatā “Tīrs un slaids dzīvesveids” ir viss, kas nepieciešams – pareiza ēdiena izvēle, vingrojumi un receptes, kā arī diēta, kas lieliski sakārto organismu.”
Gunita Vilkāja, žurnāla “Joy” skaistumkopšanas redaktore

“Man patīk, ka Džeimsa Daigena grāmata, lai gan rosina uz stingru disciplīnu ar pareizu uzturu un sporta vingrinājumiem, nav kategoriska. Ieguvu pilnīgi jaunu informāciju par vispārzināmu produktu patieso uzturvērtību un mērenu sportisko aktivitāšu lietderību. Nieka astoņu minūšu vingrošana ik rītu var palīdzēt justies un izskatīties izcilā formā! Jaunajiem ēšanas un veselīga dzīvesveida paradumiem esmu pievērsusi arī ģimeni.”
Jenny May, dziedātāja