Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:35, Did:0, useCase: 0

Gatavojam saldo adventes kalendāru. Pamācība + recepte 29.11.2020 15:33

Vairākās Eiropas valstīs pastāv tradīcija dāvināt bērniem saldo Adventes kalendāru- tas nozīmē, ka bērns katru dienu visu Adventa laiku saņem kādu saldumiņu- konfekti vai cepumu. Šāds kalendārs ir vienkārši pagatavojams pašu spēkiem. Saldumus varat nopirkt, taču dāvana būs mīļāka, ja tos izcepsiet paši. Katrs saldumiņš tuvinās jūsu mazuļus tik ļoti gaidītajiem Ziemassvētkiem.

Noslēpumainā garšviela - kanēlis 16.11.2020 21:38

Daži produkti ne tikai nepievieno papildus kilogramus, bet arī sadedzina liekos taukus. Pie tiem pieskaita greipfrūtu, liesus piena produktus, zaļo tēju. Zaļā tēja, piemēram, ne tikai novērš ļaundabīgu šūnu veidošanos un palīdz novērst sirds-asinsvadu slimības, bet arī labvēlīgi ietekmē metabolisma procesus organismā. Tiek uzskatīts, ka izdzerot 5 tasītes zaļās tējas katru dienu, mēs zaudējam 70 - 80 kalorijas.
Nesen pie šādiem notievēšanas produktiem dietologi pierindoja arī kanēli. Ko tad dod šī noslēpumainā garšviela? Pētījumi ir pierādījuši, ka ceturtdaļa kanēļa tējkarotes, kas tiek apēsta uzņemot pārtiku, palīdz asimilēt cukuru daudz efektīvāk un samazina tā līmeni asinīs.

Rudens diēta pret stresu 25.10.2017 17:15

Kādam zelta rudens ir uzmundrinošs un pozitīvs laiks, taču lielākā daļa cilvēku rudens periodā izjūt skumjas un pat stresu. Dienas kļūst īsākas, taču darbi nemazinās,- tas provocē nogurumu un drūmu garastāvokli. Par laimi, no negatīvajām emocijām mēs varam pasargāt sevi ar speciālas rudens diētas palīdzību, kuras sastāvā iekļauti antistresa produkti.

Veģetārisms netradicionālā skatījumā – harmonija caur veģetārismu 31.01.2015 11:34

Vai mūsu senči ēda gaļu? Nē! Ne tik sen daudzu pētījumu rezultātā zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka mūsu senči bijuši veģetārieši, izņemot ārkārtas krīzes periodus. Vienīgi pēdējā ledus laikmetā, kad ierastā pārtika – rieksti, augļi un dārzeņi – kļuva nepieejama, senajiem cilvēkiem nācās uzturā lietot gaļu, lai izdzīvotu. Diemžēl šis ieradums saglabājās arī pēc ledus laikmeta beigām – dažiem nepieciešamības pēc (kā eskimosiem un ciltīm, kas dzīvo galējos Ziemeļos), citiem tradīciju vai tumsonības pēc. Tomēr cilvēces vēsturē vienmēr bijušas personības un pat cilvēku grupas, kas apzinājās tīras pārtikas svarīgumu vai nu veselības un skaidra prāta labad, vai arī dvēselisku iemeslu dēļ. Šie cilvēki bija veģetārieši.

Ziemassvētku Dāvanu maiss 2014. Ir zināmi laimīgie uzvarētāji! 14.01.2015 14:27

Līdz ar svētkiem noslēdzies ir arī portālu epadomi.lv un KultūrasVēstis.lv rīkotais konkurss „Ziemassvētku Dāvanu maiss 2014”.
Taisām to vaļā un lūkojam, kuri laimīgie saņem pārsteigumus!

Deviņi pārtikas produkti, kas uzlabo mūsu intelektuālo potenciālu 05.10.2014 14:20

Ja jūs varētu pasargāt savas smadzenes pret deģenerāciju, pabarot savus neironus un pat uzlabot neirotransmiteru izstrādi, vienkārši vairāk ēdot gardu pilnvērtīgu pārtiku… vai jūs to darītu? Mums ir labas ziņas tiem, kuri teica – jā! Jūs noteikti varat uzlabot savu intelektuālo potenciālu ar pārtiku, ko ēdat. Ja jūs domājat, kuri pārtikas produkti ir vislabākie jūsu smadzenēm, apskatiet deviņus populārākos, kas aprakstīti turpmāk.

Tiešās pirkšanas pulciņu paraugdemonstrējums un tirdziņš (+video) 19.09.2014 18:32

Šo sestdien vairāk kā 100 Tiešās pirkšanas pulciņu ģimenes un 25 bioloģiskie lauksaimnieki pulcēsies Lielpasūtījumā, lai publiski demonstrētu, kā praksē noris produktu saņemšana no bioloģiskajiem lauksaimniekiem pircēju organizētās brīvprātīgās grupās - Tiešās pirkšanas pulciņos. Tas norisināsies no plkst. 11:00 Briāna ielā 9, kluba Piens pagalmā. Darbosies arī bioloģisko lauksaimnieku tirdziņš, radošās darbnīcas bērniem un sarunas ar vides ekspertiem par videi draudzīgu pārtiku ĒD. Talk. formātā.

Latvijas interneta portālu TOP 50. Vislielākais kāpums decembrī- epadomi.lv 25.01.2014 22:53

2013. gadu noslēdzot Latvijā populārākā mājas lapas adrese internetā bija inbox.lv, bet visstraujāko unikālo lietotāju kāpumu decembrī piedzīvojis portāls pnc.lv. Viens no objektīvākajiem un precīzākajiem skaitļiem ir unikālo lietotāju skaits kādā periodā- tas parāda, cik tad unikālu lietotāju vismaz vienu reizi lietojuši konkrēto vietni. Eiropā un Latvijā viens no uzticamākajiem šāda veida pētījumu veicējiem ir Gemius pētījumu centrs un šoreiz piedāvājam viena pēdējā pilnā apkopotā mēneša- decembra TOP 50.

Laimīgais Epadomi konkursa uzvarētājs saņem balvu no Turkish Airlines. Jauku lidojumu! 24.01.2014 08:32

Līdz ar 2013. gada beigām, nolsēdzās arī Epadomi un Turkish Airlines kopīgi rīkotais konkurss, kurā par galvenās balvas ieguvēju izlozē kļuva viens no 28 pareizo atbilžu autoriem, Epadomi lietotājs karlislg. Uzvarētājs viesojās Turkish Airlines birojā, lai saņemtu godam nopelnīto balvu- aviobiļetes divām personām uz Turciju un atpakaļ.

Zolitūdes traģēdija, horoskopi, sekss, prezidents un gurķīši. Gada lasītāko rakstu TOP12 04.01.2014 20:25

Kā katru gadu, arī šogad piedāvājam portālā PNC (epadomi) ievietoto padomu vai rakstu TOP12. Šogad pārliecinoši skatītākā tēma bijusi traģēdija Zolitūdē. Tik sāpīga un šokējoša, ka iedzīvotāji gribēja ātrāk uzzināt visu, kas bija saistīts ar šo nelaimi. Domājams, ka šī traģēdija bija populārākā gada tēma Latvijā internetā kopumā. Cerams, 2014. gadā par populārāko tēmu kļūs kas priecīgāks

Reklāmas iespējas 01.07.2013 13:04

Tālrunis 26311794, epasts: reklama@epadomi.lv

epadomi.lv gadu noslēdz ar rekordlielu apmeklējumu 02.01.2013 14:34

Mūsu trešajā pastāvēšanas gadā portāls spēris nopietnu soli apmeklētāju skaita pieauguma ziņā. Pēc Google Analytics datiem gada sākumā pirmo reizi pārsniedzām 50 000 unikālo lietotāju skaitu mēnesī, bet septembrī pirmo reizi ielēcām 100 000 unikālo apmeklētāju pulciņā. Decembrī esam veikuši vēl vienu strauju lēcienu un pārsniegts 150 000 unikālo lietotāju skaits- ja precīzi, mēs kopā bijām 164 011. Tā ir apmēram viena sestā daļa no kopējā regulāro Latvijas interneta lietotāju skaita. Paldies jums par to!