Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:35, Did:0, useCase: 0

Laimīgais Epadomi konkursa uzvarētājs saņem balvu no Turkish Airlines. Jauku lidojumu!

Redakcija
Redakcija

Laimīgais Epadomi konkursa uzvarētājs saņem balvu no Turkish Airlines. Jauku lidojumu!
Konkursa uzvarētājs Kārlis Stenders

Līdz ar 2013. gada beigām, nolsēdzās arī Epadomi un Turkish Airlines kopīgi rīkotais konkurss, kurā par galvenās balvas ieguvēju izlozē kļuva viens no 28 pareizo atbilžu autoriem, Epadomi lietotājs karlislg. Uzvarētājs viesojās Turkish Airlines birojā, lai saņemtu godam nopelnīto balvu- aviobiļetes divām personām uz Turciju un atpakaļ.

Par uzvarētāju, izrādās, kļuva 12 gadus vecais Kārlis Stenders, tāpēc pēc balvas viņš bija ieradies kopā ar tēti. Uz konkursa jautājumiem atbildes meklējuši visi kopīgi ģimenes lokā, arī brālis un mamma, par ko mums liels prieks un gandarījums. Lieliski, ka konkurss, kurā mēģinājām iepazīstināt ar portāla un Turkish Airlines iespējām, izrādījies arī labs ( un vērtīgs!) kopā būšanas laiks ģimenē.

Par Epadomi konkursu laimīgie uzvarētāji uzzinājuši konkursa reklāmas videoklipā, skatoties kādu sporta pārrraidi populārākajā valsts sporta televīzijas kanālā Sportacentrs TV, bet pēc lidojuma uz Turciju uzvarētāji apsolīja dalīties iespaidos epadomi.lv .

Epadomi un Turksih Airlines sveic Stenderu ģimeni un novēl skaistu ceļojumu uz Turciju!

Uzvarētāja izlozes ceremonija Turkish Airlines birojā