Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:35, Did:0, useCase: 0

epadomi.lv gadu noslēdz ar rekordlielu apmeklējumu

Redakcija
Redakcija

Mūsu trešajā pastāvēšanas gadā portāls spēris nopietnu soli apmeklētāju skaita pieauguma ziņā. Pēc Google Analytics datiem gada sākumā pirmo reizi pārsniedzām 50 000 unikālo lietotāju skaitu mēnesī, bet septembrī pirmo reizi ielēcām 100 000 unikālo apmeklētāju pulciņā. Decembrī esam veikuši vēl vienu strauju lēcienu un pārsniegts 150 000 unikālo lietotāju skaits- ja precīzi, mēs kopā bijām 164 011. Tā ir apmēram viena sestā daļa no kopējā regulāro Latvijas interneta lietotāju skaita. Paldies jums par to!

Tādu portālu Latvijā nav vairāk kā 50, bet ja neskaitām sociālos tīklus, ziņu medijus un dzelteno jaunumu lapas, tad ne vairāk kā 25. 2013. gadā esam apņēmušies neapstāties un kardināli nemainot galvenos satura virzienus ( turpināsim dalīties pieredzē virtuves, rokdarbu, veselīga dzīvesveida un citās jomās, informēt par mūsuprāt interesantākajiem kultūras un sporta pasākumiem, publicēt to videofragmentus kā arī iecienītās videointervijas, ieteikt interesantākās grāmatas un tāpat apņemamies spītīgi turpināt neziņot, kas, kāpēc un ar ko pārgulējis vai slavināt faktu, ka kāds jaunais supertalantīgais mākslinieks atnācis uz klubu dzeltenā pidžamā un pievēmis bāra leti- publicējot šādu vienu ziņu dienā apmeklējumu viegli vismaz dubultot).

Mūs ievērojuši arī reklāmdevēji. Nav daudz populāru un reklāmdevējam saturiski pieņemamu vietņu internetā Latvijā, kurās varētu pastāstīt par savu pakalpojumu vai produkciju saturiski aizraujošā un piesaistošā veidā to nenoslēpjot pievilcīgā sadaļā- reklāmraksti. Neesam pavisam atteikušies no ierastajiem reklāmas baneriem, kas savu efektivāti pamazām zaudē, bet tas noteikti nav galvenais virziens, ko piedāvājam mūsu sadarbības partneriem. Paldies arī viņiem un ticam, ka abpusēji izdēvīgi sadarbības apjomi tikai augs!

Veiksmīgu un prieka pilnu 2013. gadu!

Unikālo lietotāju skaits pa mēnešiem kopš portāla dibināšanas (2010. gada maijs- 2012. gada decembris)

Avots: Google Analytics